Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Katowic W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Katowice, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | RAGAZZI |
Mistrzostwa Katowic W Plywaniu Dzieci I Mlodziezy (Katowice, POL)
POL UKS Wodnik Siemianowice Slaskie
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kaczmarska Marina - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''12 | 00'37''00 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'43''90 | 00'45''90 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'30''35 | 01'35''54 | 08/03/2023 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2012 (Radlin, POL) |
Karkowska Julia - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'25''40 | 01'33''08 | 11/02/2023 - Ism Delfin Cieszyn (Cieszyn, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'43''82 | 00'48''55 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'36''26 | 01'40''52 | 08/03/2023 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2012 (Radlin, POL) |
Klimek Klaudia - 2012 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'46''35 | 00'47''25 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'39''77 | 00'40''25 | 08/03/2023 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2012 (Radlin, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'29''05 | 01'46''82 | 15/03/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2012 (Dabrowa Gornicza, POL) |
Kosinska Adrianna - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''96 | 00'35''25 | 24/11/2021 - Mistrzostwa Slaska Mlodzikow 11 Letnich (Gliwice, POL) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'40''48 | 00'41''92 | 21/04/2022 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2010 (Dabrowa Gornicza, POL) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'18''72 | 01'45''16 | 10/10/2020 - Zawody Plywackie Gliwice (Gliwice, POL) |
Kusz Zuzanna - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'17''76 | 01'23''67 | 11/02/2023 - Ism Delfin Cieszyn (Cieszyn, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'40''49 | 00'40''72 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'27''32 | 01'27''63 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) |
Lasok Wiktoria - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''53 | 00'32''13 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'44''85 | 00'44''62 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'12''01 | 01'14''71 | 11/02/2023 - Ism Delfin Cieszyn (Cieszyn, POL) |
Mikula Nikola - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''78 | 00'33''60 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''23 | 00'42''18 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'24''82 | 01'30''70 | 21/10/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2010 (Radlin, POL) |
Pietrek Lena - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''27 | 00'42''20 | 27/01/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'42''62 | 00'47''58 | 24/03/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Dabrowa Gornicza, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'33''64 | 01'44''13 | 24/03/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Dabrowa Gornicza, POL) |
Swietek Laura - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''26 | 00'46''61 | 15/03/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2012 (Dabrowa Gornicza, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'30''53 | 01'40''00 | 17/10/2022 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2012 (Radlin, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'45''58 | 01'46''63 | 08/03/2023 - Liga Klubow Slaskich Rocznik 2012 (Radlin, POL) |
Termin Julia - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''03 | 00'31''67 | 10/03/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Gliwice, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''36 | 00'40''25 | 24/03/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'34''18 | 00'35''22 | 25/03/2023 - Aqua Team Swim Cup Ii (Mikolow, POL) |
Termin Wiktoria - 2011 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'50''25 | 00'54''05 | 12/04/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'42''24 | 00'43''99 | 13/05/2022 - Mistrzostwa Slaska Mlodzikow 11 Letnich (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'43''58 | 00'44''49 | 25/03/2023 - Aqua Team Swim Cup Ii (Mikolow, POL) |
Zander Liliana - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''55 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''84 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'31''50 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Grudzien Jakub - 2012 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'44''25 | 00'45''11 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''85 | 00'39''33 | 02/04/2023 - XVIII Zabrzanski Miting Plywacki (Zabrze, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'31''52 | 01'47''65 | 15/03/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2012 (Dabrowa Gornicza, POL) |
Gruszka Franciszek - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''39 | 00'31''76 | 10/03/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Gliwice, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'11''96 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'25''08 | 01'25''20 | 10/03/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Gliwice, POL) |
Korzec Szymon - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'41''71 | 00'50''87 | 24/11/2021 - Mistrzostwa Slaska Mlodzikow 11 Letnich (Gliwice, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'38''33 | 01'36''21 | 22/02/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2010 (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'50''15 | 00'55''45 | 21/05/2021 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2010 (Gliwice, POL) |
Sobczyk Filip Stanislaw - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''48 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'20''47 | 01'23''36 | 22/02/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2010 (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''49 |
Strzalko Filip - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''71 | 00'37''26 | 10/03/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Gliwice, POL) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'50''76 | 00'52''64 | 12/04/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Dabrowa Gornicza, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'24''09 | 01'37''28 | 24/03/2022 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Dabrowa Gornicza, POL) |
Talik Milosz - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''36 | 00'32''39 | 10/03/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Gliwice, POL) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'43''06 | 00'54''26 | 13/12/2021 - Zimowe Mistrzostwa Okregu 10 Lat (Dabrowa Gornicza, POL) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'36''81 | 00'37''36 | 10/03/2023 - Liga Szkol I Klubow Slaskich 2011 (Gliwice, POL) |