Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Rzk 2023 (Eindhoven, NED) - 4° Day
Rzk 2023 (Eindhoven, NED) - 4° Day
NED Hieronymus
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bastiaensen Vera - 2008 | 800 Stile Libero (RAGAZZI) | 11'10''19 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'29''66 | 02'28''56 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) |
Bezouw Yill - 2011 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'38''50 | 00'39''18 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'18''20 | 01'19''00 | 26/03/2023 - Limietwedstrijd (Breda, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'26''56 | 02'33''92 | 26/02/2023 - Lange Afstandwedstrijd (Breda, NED) |
Bijl Rosalie - 2007 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'36''16 | 00'36''23 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'10''31 | 01'11''06 | 21/05/2022 - Regionale Zomerkampioenschappen 2022 (zuid) (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Buijs Fleur - 2011 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'44''07 | 00'43''94 | 02/04/2023 - Limiet LB (Oosterhout, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'29''94 | 01'29''62 | 16/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 3° Day |
Bulsing Frederique - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'43''01 | 00'46''75 | 27/03/2022 - Limiet Oosterhout (Oosterhout, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'53''54 |
Buuron Quinty - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'40''41 | 00'41''73 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'28''32 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'49''48 |
Englebert Roos - 2002 | 800 Stile Libero | 09'55''95 | 09'58''88 | 26/05/2019 - Regionale Zomer Kampioenschappen - Regio Zuid (Eindhoven, NED) - 3° Day | 100 Dorso | 01'11''50 | 01'11''23 | 09/02/2020 - Limietwedstrijd Lange Baan Eindhoven (Eindhoven, NED) |
Goorhuis Evelien - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'17''20 | 01'17''76 | 04/03/2023 - Mega Swim Meet (Lago Rozebroeken Gent, BEL) - 1° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'31''39 | 02'34''40 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) |
Goverde Rona - 2009 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'41''63 | 00'41''75 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'20''80 | 01'21''26 | 16/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 3° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'26''88 | 02'33''03 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
Helmons Ilona - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''79 | 01'30''89 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'38''43 | 02'47''53 | 26/02/2023 - Lange Afstandwedstrijd (Breda, NED) |
Joppe Shanna - 2006 | 800 Stile Libero (JUNIORES) | 10'40''23 | 10'35''53 | 22/05/2022 - Regionale Zomerkampioenschappen 2022 (zuid) (Eindhoven, NED) - 4° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'39''98 | 00'39''37 | 26/05/2019 - Regionale Zomer Kampioenschappen - Regio Zuid (Eindhoven, NED) - 3° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'27''59 | 02'28''22 | 09/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
Kriesels Elke - 2011 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'42''67 | 00'55''33 | 01/03/2020 - Jvdb Trofee (Wachtebeke, BEL) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'18''34 | 01'17''43 | 16/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 3° Day | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'35''71 | 02'39''89 | 26/02/2023 - Lange Afstandwedstrijd (Breda, NED) |
Leeuw Jinte - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'28''68 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'53''90 | 03'00''76 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) |
Mels Yara - 2007 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'37''86 | 00'37''54 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'20''95 | 02'21''98 | 16/12/2021 - Eindhoven Swim Meet (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Roovers Wortel Nadja - 1998 | 50 Rana | 00'35''99 | 00'34''76 | 26/06/2016 - KNZB Slottoernooi (Amsterdam, NED) - 2° Day | 100 Dorso | 01'09''64 | 01'09''68 | 27/05/2018 - Rzk 2018 - Regio Zuid (Eindhoven, NED) - 2° Day | 100 Dorso | 01'09''41 | 01'09''68 | 27/05/2018 - Rzk 2018 - Regio Zuid (Eindhoven, NED) - 2° Day |
S.I. Sarah - 2008 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'40''65 | 00'40''53 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'17''25 | 01'22''11 | 27/03/2022 - Limiet Oosterhout (Oosterhout, NED) |
Schrier Karlijn - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''62 | 01'14''33 | 16/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 3° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'26''96 | 02'24''22 | 26/03/2023 - Limietwedstrijd (Breda, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''54 | 01'14''33 | 16/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 3° Day |
Spank Tess - 2008 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'44''34 | ||
Vlimmeren Jessy - 2008 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'38''44 | 00'38''71 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'21''96 | 02'34''38 | 22/05/2022 - Regionale Zomerkampioenschappen 2022 (zuid) (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Wortel Selene - 1997 | 50 Rana | 00'33''98 | 00'33''78 | 26/05/2019 - Regionale Zomer Kampioenschappen - Regio Zuid (Eindhoven, NED) - 3° Day | 200 Stile Libero | 02'14''00 | 02'12''20 | 06/05/2017 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2017 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Buijs Sven - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'06''76 | 01'19''17 | 27/03/2022 - Limiet Oosterhout (Oosterhout, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'37''31 | 00'37''66 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 02'48''29 | 02'46''86 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
Loos Hannes - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'58''22 | 00'58''84 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'40''32 | 02'30''11 | 16/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 3° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'30''57 | 02'31''26 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
Potters Dion - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'00''94 | 01'01''53 | 14/05/2022 - Regionale Zomerkampioenschappen 2022 (zuid) (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'30''64 | 00'31''13 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'36''08 | 02'37''54 | 14/05/2022 - Regionale Zomerkampioenschappen 2022 (zuid) (Eindhoven, NED) - 1° Day |
Prevoo Joshua - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'59''90 | 00'59''85 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'29''85 | 00'30''33 | 20/05/2023 - Rzk 2023 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 200 Misti (JUNIORES) | 02'29''39 | 02'33''32 | 26/03/2023 - Limietwedstrijd (Breda, NED) |
Pruijssers Thijmen - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'04''53 | 01'05''50 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'34''86 | 00'35''37 | 02/04/2023 - Limiet LB (Oosterhout, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'36''87 | 02'37''70 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''02 | 01'05''50 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) |
Van Der Spank Max - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'05''56 | 01'07''33 | 12/02/2023 - Limietwedstrijd 50m Bad 2023 (Eindhoven, NED) | 200 Farfalla (Esordienti A) | 02'43''09 | 02'43''29 | 16/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 3° Day | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'35''08 | 00'36''17 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A) | 02'38''29 | 02'40''36 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
Wegen Delano - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'01''60 | 01'02''22 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'31''91 | 00'33''31 | 15/04/2023 - Aiysc 2023 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |