Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Provinciaal Kampioenschap Lb 2023 Utrecht (Amersfoort, NED) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
800 Stile Libero | Esordienti A | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | JUNIORES | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI |
Provinciaal Kampioenschap Lb 2023 Utrecht (Amersfoort, NED) - 3° Day
NED De Fuut
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Engbersen Anne - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'38''86 | 00'42''38 | 21/05/2022 - Provinciaal Kampioenschap Utrecht Dl 2 (Amersfoort, NED) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'13''64 | 01'14''25 | 05/02/2023 - Limietwedstrijd Daw - Lb -2 (Alkmaar, NED) | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'24''77 | 02'41''69 | 21/05/2022 - Provinciaal Kampioenschap Utrecht Dl 2 (Amersfoort, NED) - 1° Day | 100 Dorso | 01'16''16 | 01'14''25 | 05/02/2023 - Limietwedstrijd Daw - Lb -2 (Alkmaar, NED) |
Jans Carlijne - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'00''07 | ||
Van Der Hoek Inge - 1992 | 50 Rana | 00'37''74 | 00'35''96 | 28/04/2019 - Langebaanwedstrijd Hellas-Glana (Eindhoven, NED) |
Vries Diede - 2008 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'36''39 | 00'37''11 | 05/02/2023 - Limietwedstrijd Daw - Lb -2 (Alkmaar, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'21''38 | 01'25''55 | 02/07/2022 - Netherlands Inventational (Eindhoven, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'32''60 | 02'38''35 | 21/05/2022 - Provinciaal Kampioenschap Utrecht Dl 2 (Amersfoort, NED) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Roordink Daan - 1995 | 50 Farfalla | 00'28''71 | 00'28''99 | 25/02/2023 - Nk Studenten 2023 (Amersfoort, NED) | 100 Rana | 01'13''41 | 01'13''84 | 10/12/2022 - Nszk II (Rotterdam, NED) |
Vries Mees - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'38''04 | 00'37''57 | 10/04/2023 - New Wave Almere Paastoernooi (Amsterdam, NED) | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'25''44 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'35''78 | 01'32''40 | 10/04/2023 - New Wave Almere Paastoernooi (Amsterdam, NED) |