Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Gk Lange Baan 2023 (Nijmegen, NED) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | CADETTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | CADETTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | CADETTI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | CADETTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | CADETTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | CADETTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI |
Gk Lange Baan 2023 (Nijmegen, NED) - 3° Day
NED De Ward
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Akkaya Felin - 2010 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'38''70 | 00'39''35 | 01/04/2023 - Limietwedstrijd Batenburg Bellt Deel 3 (Nijmegen, NED) |
De Schrijver Iris - 2006 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'17''10 | 05'14''90 | 05/02/2023 - Regio Oost Circuit (Utrecht, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'20''03 | 01'16''90 | 04/03/2023 - Race Days 2023 (Dortmund, GER) - 1° Day |
Eekhoff Laure - 2011 | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'40''81 | 00'41''04 | 05/03/2023 - Race Days 2023 (Dortmund, GER) - 2° Day | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 06'02''27 | 06'17''60 | 05/02/2023 - Regio Oost Circuit (Utrecht, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'40''77 | 01'43''69 | 26/03/2023 - Regio Oost Circuit (Utrecht, NED) |
Huizing Frederieke - 2007 | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'38''09 | 00'35''84 | 01/04/2023 - Limietwedstrijd Batenburg Bellt Deel 3 (Nijmegen, NED) |
Opgenoort Maite - 2010 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'37''53 | ||
Reijmers Fenna - 2008 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'23''19 | 01'24''75 | 22/05/2022 - Gelderse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Nijmegen, NED) - 4° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bergmans Thomas - 2008 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'31''82 | 00'30''95 | 04/03/2023 - Race Days 2023 (Dortmund, GER) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'48''74 | 02'48''46 | 01/04/2023 - Limietwedstrijd Batenburg Bellt Deel 3 (Nijmegen, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'30''24 | 02'25''43 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) |
De Wit Mies - 2007 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'27''47 | 00'28''24 | 22/05/2022 - Gelderse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Nijmegen, NED) - 4° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'17''63 | 02'17''20 | 04/03/2023 - Race Days 2023 (Dortmund, GER) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'07''62 | 02'06''57 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'11''61 | 01'10''28 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) |
Opgenoort Morris - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'37''72 | ||
Van Grevenbroek Leon - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'27''99 | 00'28''08 | 01/04/2023 - Limietwedstrijd Batenburg Bellt Deel 3 (Nijmegen, NED) | 200 Misti (JUNIORES) | 02'25''21 | 02'26''39 | 04/03/2023 - Race Days 2023 (Dortmund, GER) - 1° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'15''47 | 01'15''43 | 01/04/2023 - Limietwedstrijd Batenburg Bellt Deel 3 (Nijmegen, NED) |
Van Kempen Mick - 2002 | 100 Rana | 01'09''39 | 01'08''21 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) |