Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Ok Lange Baan 2023 (Hengelo, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | CADETTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | CADETTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | CADETTI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | CADETTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Misti | Esordienti A | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | CADETTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | CADETTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | CADETTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
Mistaffetta 4x100 Stile Libero | JUNIORES |
Ok Lange Baan 2023 (Hengelo, NED) - 2° Day
NED Dedemsvaart-Ac
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Belt Tessa - 2001 | 200 Rana | 03'00''70 | 02'55''79 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day | 100 Dorso | 01'14''56 | 01'09''59 | 01/03/2020 - Dzpc Spring Swim (Drachten, NED) |
Bredenoort Karlijn - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''43 | 01'21''18 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) |
Bredenoort Maniek - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''71 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'23''65 | 01'21''13 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) |
Dijsselhof Daphne - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''48 | 00'30''61 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'07''46 | 01'07''64 | 05/03/2023 - Spring Swim 2023 (Drachten, NED) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'10''74 | 06'37''04 | 14/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 1° Day |
Dijsselhof Esther - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''49 | 00'30''88 | 05/02/2023 - Regio Oost Circuit (Utrecht, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'02''97 | 03'07''02 | 05/03/2023 - Spring Swim 2023 (Drachten, NED) - 2° Day | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'07''53 | 06'27''81 | 14/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 1° Day |
Dijsselhof Marlies - 2006 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''52 | 00'29''76 | 24/03/2023 - Grand Prix International De La Ville (Seraing, BEL) - 1° Day | 200 Rana (JUNIORES) | 02'59''25 | 03'01''02 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'11''59 | 01'12''61 | 05/03/2023 - Spring Swim 2023 (Drachten, NED) - 2° Day |
Hoogeveen Suus - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''67 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'09''45 | 03'09''16 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''78 | 01'29''25 | 14/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 1° Day |
Jansen Emma - 2009 | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'28''62 | ||
Jansen Mieke - 2011 | 400 Misti (Esordienti A) | Squalificato | ||
Keizer Sanne - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | Squalificato | 00'35''79 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'21''38 | 03'36''03 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'25''80 | 01'26''99 | 05/02/2023 - Regio Oost Circuit (Utrecht, NED) |
Kolkman Linde - 2000 | 50 Stile Libero | 00'27''45 | 00'27''44 | 19/06/2022 - Nk Langebaan 2022 (Amersfoort, NED) - 4° Day |
Kragt Sofie - 2007 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''96 | 00'30''33 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day |
Lichtendonk Ismay - 2004 | 50 Stile Libero (CADETTI) | 00'28''35 | 00'27''74 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 200 Rana (CADETTI) | 02'45''44 | 02'51''10 | 08/02/2020 - Limietwedstrijd Lb Dzpc (Drachten, NED) | 400 Misti (CADETTI) | 05'10''66 | 05'05''34 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Dorso (CADETTI) | 01'03''11 | 01'03''23 | 13/05/2023 - Ok Lange Baan 2023 (Hengelo, NED) - 1° Day |
Lichtendonk Leyona - 2007 | 400 Misti (JUNIORES) | 05'55''92 | 05'45''88 | 14/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 1° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'19''76 | 01'16''77 | 14/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 1° Day |
Nijsingh Jente - 2008 | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'40''37 | ||
Reurink Rebecca - 2006 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''03 | 00'28''54 | 19/06/2022 - Nk Langebaan 2022 (Amersfoort, NED) - 4° Day | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'16''29 | 01'20''09 | 05/02/2023 - Regio Oost Circuit (Utrecht, NED) |
Sluis Alessia - 2003 | 50 Stile Libero | 00'28''67 | 00'28''64 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) | 200 Rana | 02'58''57 | 02'54''68 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day |
Sportel Esme - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''94 | 00'31''06 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'15''16 | 01'13''40 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) |
Waterham Lois - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''76 | 00'29''80 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'54''83 | 06'11''02 | 14/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'19''18 | 01'20''47 | 14/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 1° Day |
Werger Sjors - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''17 | 200 Rana (Esordienti A) | 03'22''16 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'26''26 |
Zomerdijk Michelle - 2000 | 50 Stile Libero | 00'27''47 | 00'28''09 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day | 400 Misti | 05'29''32 | 05'25''18 | 22/06/2018 - Open Nederlandse Kampioenschappen Lange Baan 2018 (Amersfoort, NED) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
De Bruijn Emiel - 2007 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'34''68 | 00'38''98 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'59''61 | 01'01''56 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) |
Dijkstra Roan - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'51''81 | ||
Harms Duuk - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'37''31 | 00'44''44 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day | 200 Farfalla (Esordienti A) | 02'48''90 | 02'58''66 | 04/03/2023 - Spring Swim 2023 (Drachten, NED) - 1° Day | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'33''72 | 02'35''98 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'06''02 | 01'05''38 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) |
Ijzerman Lias - 2007 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'28''25 | 02'30''79 | 26/03/2023 - Grand Prix International De La Ville (Seraing, BEL) - 3° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'00''83 | 01'00''64 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) |
Kootstra Chiel - 2003 | 50 Rana (CADETTI) | 00'34''33 | 00'36''10 | 03/06/2018 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan (Hengelo, NED) - 2° Day |
Mosterman Dennis - 2005 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'33''08 | 00'33''12 | 25/03/2023 - Grand Prix International De La Ville (Seraing, BEL) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'01''59 | 00'57''89 | 04/03/2023 - Spring Swim 2023 (Drachten, NED) - 1° Day |
Spijker Alex - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'44''97 | 00'45''08 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) |
Tempelman Mart - 2008 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'38''28 | 00'40''39 | 21/05/2022 - Overijsselse Kampioenschappen Lange Baan 2022 (Hengelo, NED) - 3° Day | 200 Farfalla (RAGAZZI) | 02'45''83 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'30''68 | 02'35''55 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'20''55 | 02'18''76 | 15/04/2023 - Limietwedstrijd Lb Deel 4 (Hengelo, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'01''43 | 01'02''19 | 26/03/2023 - Grand Prix International De La Ville (Seraing, BEL) - 3° Day |
Tibben Stan - 2005 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'33''48 | 02'29''97 | 05/02/2023 - Regio Oost Circuit (Utrecht, NED) | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'58''48 | 00'58''18 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) |
Van Duinen Guus - 2009 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'42''99 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'56''38 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'07''07 | 01'08''05 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) |
Van Veen Melle - 2007 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'35''64 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'32''20 | 02'30''11 | 26/03/2023 - Grand Prix International De La Ville (Seraing, BEL) - 3° Day |
Vrieling Gijs - 2005 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'35''98 | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'18''80 | 02'19''22 | 01/04/2023 - Limiet Lb Deel 3 - Regio Oost Circuit Deel 4 (Hengelo, NED) | 200 Stile Libero | 02'10''45 | 02'12''19 | 25/03/2023 - Grand Prix International De La Ville (Seraing, BEL) - 2° Day | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'57''93 | 00'58''19 | 26/03/2023 - Grand Prix International De La Ville (Seraing, BEL) - 3° Day |