1 | Kairys Matas Augustas | 2005 | LTU Sostines Sports Centre | 01'55''89 | 681 | | | |
50m 26.50 (26.50) 100m 55.40 (28.90) [55.40] 150m 1:25.19 (29.79) 200m 1:55.89 (30.70) [1:00.49] |
2 | Vaitukaitis Titas | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 02'01''60 | 590 | | | |
50m 27.75 (27.75) 100m 58.40 (30.65) [58.40] 150m 1:30.44 (32.04) 200m 2:01.60 (31.16) [1:03.20] |
3 | Dudko Viktor | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Dainava | 02'03''26 | 566 | | | |
50m 27.14 (27.14) 100m 58.03 (30.89) [58.03] 150m 1:30.35 (32.32) 200m 2:03.26 (32.91) [1:05.23] |
4 | Panumis Emilis | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 02'03''32 | 565 | | | |
50m 29.01 (29.01) 100m 1:00.47 (31.46) [1:00.47] 150m 1:32.55 (32.08) 200m 2:03.32 (30.77) [1:02.85] |
    | Bernotas Martynas | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 02'03''32 | 565 | | | |
50m 28.95 (28.95) 100m 1:00.90 (31.95) [1:00.90] 150m 1:33.64 (32.74) 200m 2:03.32 (29.68) [1:02.42] |
6 | Trota Domantas | 2005 | LTU Sostines Sports Centre | 02'03''64 | 561 | | | |
50m 28.92 (28.92) 100m 1:01.05 (32.13) [1:01.05] 150m 1:33.09 (32.04) 200m 2:03.64 (30.55) [1:02.59] |
7 | Zaveckas Ignas | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 02'05''32 | 539 | | | |
50m 29.48 (29.48) 100m 1:01.70 (32.22) [1:01.70] 150m 1:33.89 (32.19) 200m 2:05.32 (31.43) [1:03.62] |
8 | Varanavicius Karolis | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 02'05''54 | 536 | | | |
50m 28.22 (28.22) 100m 1:00.72 (32.50) [1:00.72] 150m 1:33.58 (32.86) 200m 2:05.54 (31.96) [1:04.82] |
9 | Tuskenis Mykolas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'06''13 | 528 | | | |
50m 28.25 (28.25) 100m 1:01.25 (33.00) [1:01.25] 150m 1:34.03 (32.78) 200m 2:06.13 (32.10) [1:04.88] |
10 | Padgornas Mantas | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Dainava | 02'07''00 | 518 | | | |
50m 29.71 (29.71) 100m 1:03.00 (33.29) [1:03.00] 150m 1:35.87 (32.87) 200m 2:07.00 (31.13) [1:04.00] |
11 | Miskinis Pijus | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Dainava | 02'07''50 | 512 | | | |
50m 28.97 (28.97) 100m 1:01.52 (32.55) [1:01.52] 150m 1:35.21 (33.69) 200m 2:07.50 (32.29) [1:05.98] |
12 | Sleckus Simonas | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Dainava | 02'07''76 | 508 | | | |
50m 28.55 (28.55) 100m 1:01.28 (32.73) [1:01.28] 150m 1:35.41 (34.13) 200m 2:07.76 (32.35) [1:06.48] |
13 | Norkevicius Ignas | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 02'07''78 | 508 | | | |
50m 29.57 (29.57) 100m 1:02.87 (33.30) [1:02.87] 150m 1:36.12 (33.25) 200m 2:07.78 (31.66) [1:04.91] |
14 | Purvainis Oskaras | 2005 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'08''37 | 501 | | | |
50m 28.77 (28.77) 100m 1:01.25 (32.48) [1:01.25] 150m 1:35.18 (33.93) 200m 2:08.37 (33.19) [1:07.12] |
15 | Trusov Michail | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 02'11''74 | 464 | | | |
50m 28.84 (28.84) 100m 1:02.04 (33.20) [1:02.04] 150m 1:37.08 (35.04) 200m 2:11.74 (34.66) [1:09.70] |
16 | Dubaka Domas | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 02'12''82 | 452 | | | |
50m 29.82 (29.82) 100m 1:03.80 (33.98) [1:03.80] 150m 1:39.25 (35.45) 200m 2:12.82 (33.57) [1:09.02] |
17 | Sisko Michail | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'13''65 | 444 | | | |
50m 30.42 (30.42) 100m 1:04.64 (34.22) [1:04.64] 150m 1:39.85 (35.21) 200m 2:13.65 (33.80) [1:09.01] |
18 | Jonaitis Jonas Saulius | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 02'14''35 | 437 | | | |
50m 29.38 (29.38) 100m 1:03.97 (34.59) [1:03.97] 150m 1:39.33 (35.36) 200m 2:14.35 (35.02) [1:10.38] |
19 | Stadalius Gustas | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Vilija | 02'14''36 | 437 | | | |
50m 30.57 (30.57) 100m 1:04.94 (34.37) [1:04.94] 150m 1:40.70 (35.76) 200m 2:14.36 (33.66) [1:09.42] |
20 | Patasonka Augustas | 2008 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'15''63 | 425 | | | |
50m 31.35 (31.35) 100m 1:06.10 (34.75) [1:06.10] 150m 1:42.04 (35.94) 200m 2:15.63 (33.59) [1:09.53] |
21 | Zukas Nikita | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 02'17''54 | 407 | | | |
50m 31.90 (31.90) 100m 1:06.94 (35.04) [1:06.94] 150m 1:42.18 (35.24) 200m 2:17.54 (35.36) [1:10.60] |
22 | Markunas Simonas | 2008 | LTU Sostines Sports Centre | 02'18''40 | 400 | | | |
50m 31.85 (31.85) 100m 1:08.06 (36.21) [1:08.06] 150m 1:44.37 (36.31) 200m 2:18.40 (34.03) [1:10.34] |
23 | Antulis Martynas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'19''86 | 387 | | | |
50m 31.51 (31.51) 100m 1:08.09 (36.58) [1:08.09] 150m 1:45.93 (37.84) 200m 2:19.86 (33.93) [1:11.77] |
24 | Kutka Martynas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'20''74 | 380 | | | |
50m 31.18 (31.18) 100m 1:06.77 (35.59) [1:06.77] 150m 1:44.34 (37.57) 200m 2:20.74 (36.40) [1:13.97] |
25 | Labanauskas Adomas | 2008 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'20''83 | 379 | | | |
50m 32.00 (32.00) 100m 1:08.96 (36.96) [1:08.96] 150m 1:47.07 (38.11) 200m 2:20.83 (33.76) [1:11.87] |
26 | Dumpis Domantas | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'25''23 | 346 | | | |
50m 32.07 (32.07) 100m 1:08.06 (35.99) [1:08.06] 150m 1:47.68 (39.62) 200m 2:25.23 (37.55) [1:17.17] |
27 | Rukstele Kernius | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'25''36 | 345 | | | |
50m 32.91 (32.91) 100m 1:10.26 (37.35) [1:10.26] 150m 1:49.55 (39.29) 200m 2:25.36 (35.81) [1:15.10] |
28 | Protasciuk Povilas | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'26''84 | 335 | | | |
50m 33.43 (33.43) 100m 1:11.88 (38.45) [1:11.88] 150m 1:51.20 (39.32) 200m 2:26.84 (35.64) [1:14.96] |
29 | Gryzlov Jegor | 2008 | LTU Sostines Sports Centre | 02'27''23 | 332 | | | |
50m 34.49 (34.49) 100m 1:12.97 (38.48) [1:12.97] 150m 1:51.58 (38.61) 200m 2:27.23 (35.65) [1:14.26] |
30 | Markevicius Gytis | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 02'29''13 | 319 | | | |
50m 32.95 (32.95) 100m 1:10.33 (37.38) [1:10.33] 150m 1:49.74 (39.41) 200m 2:29.13 (39.39) [1:18.80] |
31 | Avgustinas Ignas | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 02'29''21 | 319 | | | |
50m 32.74 (32.74) 100m 1:10.17 (37.43) [1:10.17] 150m 1:49.45 (39.28) 200m 2:29.21 (39.76) [1:19.04] |
32 | Galiauskas Arturas | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 02'29''22 | 319 | | | |
50m 31.84 (31.84) 100m 1:09.64 (37.80) [1:09.64] 150m 1:50.06 (40.42) 200m 2:29.22 (39.16) [1:19.58] |
33 | Vasiliauskas Justas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'31''32 | 306 | | | |
50m 33.06 (33.06) 100m 1:11.18 (38.12) [1:11.18] 150m 1:51.54 (40.36) 200m 2:31.32 (39.78) [1:20.14] |
34 | Pasternackis Adrianas | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'34''52 | 287 | | | |
50m 33.04 (33.04) 100m 1:11.10 (38.06) [1:11.10] 150m 1:51.68 (40.58) 200m 2:34.52 (42.84) [1:23.42] |
35 | Kostiukovas Ernestas | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'40''04 | 258 | | | |
50m 34.34 (34.34) 100m 1:15.95 (41.61) [1:15.95] 150m 1:59.07 (43.12) 200m 2:40.04 (40.97) [1:24.09] |
36 | Grasys Lokys Robertas | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 02'42''52 | 247 | | | |
50m 35.85 (35.85) 100m 1:17.84 (41.99) [1:17.84] 150m 2:01.71 (43.87) 200m 2:42.52 (40.81) [1:24.68] |
37 | Separis Artas | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 02'44''39 | 238 | | | |
50m 36.13 (36.13) 100m 1:18.89 (42.76) [1:18.89] 150m 2:03.14 (44.25) 200m 2:44.39 (41.25) [1:25.50] |
38 | Panavas Kipras | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 02'47''72 | 224 | | | |
50m 34.70 (34.70) 100m 1:17.78 (43.08) [1:17.78] 150m 2:04.08 (46.30) 200m 2:47.72 (43.64) [1:29.94] |
39 | Strabeika Jonas | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 02'48''13 | 223 | | | |
50m 37.85 (37.85) 100m 1:22.17 (44.32) [1:22.17] 150m 2:06.16 (43.99) 200m 2:48.13 (41.97) [1:25.96] |
40 | Sanda Emilis | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'48''26 | 222 | | | |
50m 37.07 (37.07) 100m 1:19.95 (42.88) [1:19.95] 150m 2:04.94 (44.99) 200m 2:48.26 (43.32) [1:28.31] |
41 | Cvilikas Emetas | 2013 | LTU Sostines Sports Centre | 02'52''43 | 206 | | | |
50m 39.46 (39.46) 100m 1:23.60 (44.14) [1:23.60] 150m 2:10.69 (47.09) 200m 2:52.43 (41.74) [1:28.83] |
42 | Kovalenka Markas | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 02'58''65 | 186 | | | |
50m 38.49 (38.49) 100m 1:24.65 (46.16) [1:24.65] 150m 2:14.07 (49.42) 200m 2:58.65 (44.58) [1:34.00] |
43 | Plytnikas Dovydas | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 02'59''02 | 184 | | | |
50m 38.99 (38.99) 100m 1:26.27 (47.28) [1:26.27] 150m 2:13.03 (46.76) 200m 2:59.02 (45.99) [1:32.75] |
44 | Balsys Mantas | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'59''47 | 183 | | | |
50m 40.66 (40.66) 100m 1:26.63 (45.97) [1:26.63] 150m 2:12.97 (46.34) 200m 2:59.47 (46.50) [1:32.84] |
45 | Sablinskas Kevinas | 2014 | LTU Sostines Sports Centre | 03'00''91 | 179 | | | |
50m 39.86 (39.86) 100m 1:26.65 (46.79) [1:26.65] 150m 2:14.66 (48.01) 200m 3:00.91 (46.25) [1:34.26] |
46 | Kancevicius Kajus | 2012 | LTU Sostines Sports Centre | 03'07''90 | 159 | | | |
50m 40.64 (40.64) 100m 1:28.30 (47.66) [1:28.30] 150m 2:18.01 (49.71) 200m 3:07.90 (49.89) [1:39.60] |
47 | Kokov Oleksii | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 03'16''95 | 138 | | | |
50m 41.06 (41.06) 100m 1:29.12 (48.06) [1:29.12] 150m 2:23.73 (54.61) 200m 3:16.95 (53.22) [1:47.83] |
48 | Vorobjov Akim | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'19''60 | 133 | | | |
50m 45.01 (45.01) 100m 1:36.92 (51.91) [1:36.92] 150m 2:29.50 (52.58) 200m 3:19.60 (50.10) [1:42.68] |
49 | Svetlikovskij Daniel | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'24''30 | 124 | | | |
50m 42.70 (42.70) 100m 1:35.55 (52.85) [1:35.55] 150m 2:30.71 (55.16) 200m 3:24.30 (53.59) [1:48.75] |