Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | Esordienti A | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | JUNIORES | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI |
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day
NED Poseidon'56
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Jagt Samantha - 2007 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'22''21 | 01'21''97 | 21/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 1° Day | 50 Rana (JUNIORES) | 00'40''40 | 00'39''61 | 20/04/2019 - Aiysc 2019 (Antwerpen, BEL) - 2° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'44''11 | 02'38''17 | 16/02/2020 - Limietwedstrijd 2 (Oosterhout, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gemert Erik - 2003 | 50 Farfalla | 00'26''41 | 00'26''27 | 17/06/2022 - Nk Langebaan 2022 (Amersfoort, NED) - 2° Day |
Keshavarzi Ariya - 2007 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''15 | ||
Ouden Ryan - 1999 | 100 Rana | 01'14''32 | 01'12''90 | 07/05/2022 - Onmk 2022 Lange Baan (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Farfalla | 00'27''53 | 00'27''26 | 06/05/2023 - Onmk 2023 Lange Baan (Amersfoort, NED) - 3° Day |
Schippers Luuk - 2009 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'37''77 | 01'58''55 | 07/03/2020 - Rwc Deel 4 Poule A (Dordrecht, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'37''32 | 00'52''09 | 03/02/2019 - GMPV 2 (Dordrecht, NED) |
Wanrooij Marnix - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''88 | ||
Willighagen Gerard - 2001 | 50 Farfalla | 00'27''58 | 00'26''38 | 16/06/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen 2019 LB (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Woe Alex - 2008 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''48 | 00'32''14 | 21/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 1° Day |