Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Misti | Esordienti A | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | JUNIORES | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
4x200 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI |
Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 1° Day
NED Blue Marlins
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Beck Anna - 2006 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'47''14 | 04'45''59 | 14/07/2022 - Sommer Schweizermeisterschaft (Oberkirch, SUI) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'38''18 | 02'37''18 | 26/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 2° Day |
Blommers Lynn - 2001 | 400 Stile Libero | 04'33''77 | 04'35''34 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Rana | 01'15''11 | 01'11''13 | 07/03/2020 - Antwerp Diamond Speedo Race (Olympic Pool Wezenberg, Antwerp, BEL) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'30''06 | 00'28''88 | 13/12/2019 - Swim Cup Amsterdam (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Borges Veronica - 2009 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'38''95 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'35''55 |
Bosman Mara - 2003 | 400 Stile Libero | 04'39''14 | 04'37''88 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Bouman Minke Olivia - 2011 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'34''46 | 01'31''28 | 04/03/2023 - Mega Swim Meet (Lago Rozebroeken Gent, BEL) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'37''97 | 00'38''24 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Bouman Rinske - 2004 | 100 Rana | 01'15''94 | 01'16''42 | 25/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'30''56 | 00'30''99 | 23/02/2020 - Voorjaarslimietwedstrijd (Den Haag, NED) - 2° Day | 200 Dorso | 02'43''43 |
Dabrowska Julia - 2010 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'05''11 | 05'03''70 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'21''27 | 01'21''13 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'31''49 | 00'31''35 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'42''36 | 02'41''91 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) |
Day Zahra - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'34''64 | 00'35''01 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'54''92 | 02'53''06 | 10/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 3° Day |
Dirkzwager Lisa - 2007 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'21''98 | 01'19''91 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''37 | 00'31''42 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Dolsma Aguila - 2006 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'46''12 | 05'37''45 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'33''20 | 01'29''51 | 26/02/2022 - Amsterdam Swim Meet (Amsterdam, NED) - 3° Day |
Duijvestijn Britt - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'41''79 | 00'42''00 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Eijk Van Den Fleur - 2009 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'28''37 | 01'28''85 | 04/03/2023 - Mega Swim Meet (Lago Rozebroeken Gent, BEL) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''95 | 00'33''12 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'42''57 | 02'39''17 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) |
Elbers Esmeralda - 2004 | 400 Stile Libero | 06'12''71 | 06'14''35 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 50 Farfalla | 00'41''61 | 00'37''47 | 26/05/2018 - Regiokampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Held Madoline - 2005 | 100 Rana | 01'24''44 | 01'26''56 | 23/02/2020 - Voorjaarslimietwedstrijd (Den Haag, NED) - 2° Day | 50 Farfalla | 00'31''16 | 00'31''49 | 27/02/2022 - Blue Marlins Qualification Meet (Den Haag, NED) |
Hinsbergen Eefje - 2010 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'37''46 | 05'55''53 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'27''00 | 01'28''63 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'34''22 | 00'35''42 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Jonkman Megan - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'28''66 | 00'28''30 | 09/04/2023 - Eindhoven Qualification Meet 2023 (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Kasse Shelby - 1998 | 50 Farfalla | 00'30''42 | ||
Kostina Mariia - 2010 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'04''07 | 05'07''31 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'30''93 | 01'33''11 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'33''20 | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'38''79 | 02'46''09 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Lehmann Zofia - 2007 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'24''67 | 01'22''94 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Marinus Cruz Melanie Enamaria - 2004 | 400 Stile Libero | 04'56''80 | 04'55''26 | 26/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 2° Day | 100 Rana | 01'29''53 | 01'28''66 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Meijer Thalia - 2007 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'17''61 | 01'16''88 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''05 | 00'30''38 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'41''76 | 02'45''28 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Ongoren Ece - 2009 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 04'53''96 | 04'56''91 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'32''56 | 02'34''83 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Ouderkerken Mijke - 2009 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'22''74 | 01'22''31 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Peters Grace - 2009 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'04''14 | 05'02''44 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'27''49 | 01'25''05 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Riedijk Elin - 2010 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'39''21 | 05'32''13 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Rozema Ilse - 2008 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 04'49''45 | 04'54''45 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''65 | 01'25''44 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'30''31 | 00'32''16 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'38''79 | 02'38''82 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) |
Scholte Annedieke - 2007 | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'01''53 | 05'05''07 | 26/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 2° Day | 100 Rana (JUNIORES) | 01'28''97 | 01'29''44 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'33''35 | 00'32''67 | 26/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'42''38 | 02'38''42 | 26/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 2° Day |
Schravendijk Merel - 2005 | 100 Rana | 01'17''60 | 01'17''26 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'29''44 | 00'30''02 | 27/02/2021 - Trainingsrace Oc 3 (Den Haag, NED) | 200 Dorso | 02'25''28 | 02'23''88 | 26/02/2022 - Amsterdam Swim Meet (Amsterdam, NED) - 3° Day |
Soselisa Odenza - 2011 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'20''73 | 05'24''82 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'29''02 | 01'26''15 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'31''72 | 00'32''02 | 26/03/2023 - JJS 4 (Den Haag, NED) | 200 Dorso (Esordienti A) | 02'45''98 | 02'47''24 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day |
Steffe Kyona - 2007 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''73 | 00'31''17 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'41''95 | 02'43''18 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Van Leent Sophie - 2008 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'09''08 | 05'10''62 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'24''86 | 01'25''76 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''36 | 00'33''70 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Vree Evelien - 2010 | 400 Stile Libero (Esordienti A) | 05'35''40 | 05'32''34 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Rana (Esordienti A) | 01'34''11 | 01'38''51 | 15/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bohm Boele - 2007 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'08''75 | 05'18''93 | 10/06/2022 - Nederlandse Junioren Kampioenschappen (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'25''92 | 00'26''11 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'03''98 | 01'08''46 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Bom Ideun - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''62 | 00'42''14 | 07/04/2019 - Nationale Arena Club Meet (Den Haag, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'25''61 | 01'29''37 | 09/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 2° Day |
Bousema Imme - 2006 | 400 Misti (JUNIORES) | 05'02''59 | 04'58''32 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 200 Rana (JUNIORES) | Squalificato | 02'30''69 | 11/06/2022 - Nederlandse Junioren Kampioenschappen (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Boxman Thomas - 2000 | 50 Stile Libero | 00'27''78 | 00'27''68 | 23/02/2020 - Voorjaarslimietwedstrijd (Den Haag, NED) - 2° Day |
Bulman Lars - 2006 | 400 Misti (JUNIORES) | 04'56''33 | 05'02''90 | 10/06/2022 - Nederlandse Junioren Kampioenschappen (Eindhoven, NED) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'58''64 | 00'58''57 | 26/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 2° Day |
De Gelder Duco - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''26 | 00'31''19 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'24''37 | 01'23''31 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Dijkstra Simon - 2002 | 50 Stile Libero | 00'26''66 | 00'26''02 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Doulfis Konstantinos - 2002 | 50 Stile Libero | 00'27''15 | 00'27''26 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) | 100 Farfalla | 01'16''20 |
Fouzai Emile - 2005 | 400 Misti (JUNIORES) | 04'40''55 | 04'42''79 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 200 Rana (JUNIORES) | 02'31''26 | 02'32''13 | 08/04/2022 - Eindhoven Qualification Meet 2022 (Eindhoven, NED) - 1° Day | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'24''37 | 00'24''54 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'57''16 | 00'56''24 | 07/04/2023 - Eindhoven Qualification Meet 2023 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Fredema Tristan - 2009 | 200 Rana (Esordienti A) | 03'03''07 | 03'15''81 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''50 | 00'32''34 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | Squalificato |
Geestman Jim - 1983 | 50 Stile Libero | 00'26''43 | 00'25''90 | 08/05/2022 - Onmk 2022 Lange Baan (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Hesper Thomas - 2000 | 200 Rana | 02'40''33 | 02'33''71 | 20/03/2022 - Speedo Challenge 2022 (Amsterdam, NED) | 50 Stile Libero | 00'28''11 | 00'27''51 | 06/05/2018 - Gmpv Limietwedstrijd Deel 4 (Dordrecht, NED) | 100 Farfalla | 01'10''96 | 01'09''38 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Hoogendijk Duncan - 2009 | 400 Misti (Esordienti A) | 06'27''83 | 200 Rana (Esordienti A) | 03'18''57 | 03'18''17 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'32''43 | 00'32''54 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'25''52 | 01'27''95 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Huele Vincent - 2007 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 00'59''45 | 00'59''39 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Lips Aiden - 2008 | 400 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'14''12 | 01'12''65 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Lochem Van Tim - 2005 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'28''51 | 00'28''19 | 25/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'06''53 | 01'07''76 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Lugtenburg Rob - 2002 | 50 Stile Libero | 00'26''00 | 00'25''66 | 08/05/2022 - Onmk 2022 Lange Baan (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Markovic Nikodim - 2007 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'32''29 | 02'38''75 | 20/03/2022 - International Talent Trophy 2022 (Eindhoven, NED) - 3° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'24''31 | 00'24''13 | 09/04/2023 - Eindhoven Qualification Meet 2023 (Eindhoven, NED) - 4° Day |
Mastrigt Ferdy - 1988 | 100 Farfalla | 01'06''29 | 01'07''15 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Nolden Esh - 2008 | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'31''86 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''68 | 00'32''59 | 10/04/2022 - Aiysc 2022 (Antwerpen, BEL) - 3° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'31''03 |
Nolden Girish - 2010 | 400 Misti (Esordienti A) | 06'12''77 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''45 | 00'32''92 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'18''89 | 01'17''02 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Nolden Janu - 2006 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'27''33 | 00'27''58 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'05''38 | 01'07''50 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Nouland Dax - 2010 | 400 Misti (Esordienti A) | 05'44''26 | 05'35''37 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) | 200 Rana (Esordienti A) | 03'01''60 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''92 | 00'34''18 | 23/01/2022 - Onderlinge Wedstrijd Blue Marlins (Den Haag, NED) | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'20''99 | 01'18''55 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Peppel Thygo - 2009 | 200 Rana (Esordienti A) | 02'42''39 | 02'44''11 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'28''08 | 00'29''09 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Riedijk Fabian - 2008 | 400 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''70 | 00'28''16 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Sahebdin Faizaan - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''45 | ||
Sahti Neel - 2004 | 50 Stile Libero | 00'26''67 | 00'27''22 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'06''97 | 01'09''44 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Smink Michael - 2003 | 50 Stile Libero | 00'23''87 | 00'23''41 | 25/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 1° Day | 100 Farfalla | 00'55''37 | 00'53''96 | 07/04/2023 - Eindhoven Qualification Meet 2023 (Eindhoven, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'04''94 | 01'57''05 | 15/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Lange Baan (Den Haag, NED) - 2° Day |
Spicq Gaetan - 2007 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''28 | 00'26''95 | 11/06/2022 - Nederlandse Junioren Kampioenschappen (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Stoyanov Dimi - 2006 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'26''53 | 00'29''34 | 08/03/2020 - International Talent Trophy (Eindhoven, NED) - 3° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'03''75 | 01'05''58 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 200 Stile Libero | 02'17''31 | 02'19''00 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Streefland River - 2005 | 200 Rana (JUNIORES) | 02'27''28 | 02'27''09 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'25''15 | 00'25''18 | 25/03/2023 - Antwerp Diamond Speedo Race (Antwerp, BEL) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 00'59''41 | 01'00''41 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Sudak Kaan - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'24''47 | 00'24''66 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'00''17 | 01'00''91 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Sutarno Sefanius - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''70 | 00'38''51 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) |
Van Der Ent Art Jin - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''40 | 00'31''50 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |
Willig Jasper - 2001 | 200 Rana | 02'25''98 | 02'32''45 | 05/02/2023 - JJS Deel 3 (Den Haag, NED) | 50 Stile Libero | 00'25''94 | 00'26''31 | 22/05/2022 - Provinciale Kampioenschappen Sessie 5-8 (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Winterberg Aditya - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''99 | 00'28''46 | 12/03/2023 - Speedo Challenge 2023 (Amsterdam, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'04''64 | 01'05''23 | 16/04/2023 - Blue Marlins Qualification Meet Lb (Den Haag, NED) - 2° Day |