1 | Volodkaite Virginija | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 02'11''76 | 630 | | | |
50m 31.28 (31.28) 100m 1:04.82 (33.54) [1:04.82] 150m 1:39.05 (34.23) 200m 2:11.76 (32.71) [1:06.94] |
2 | Takuseviciute Uge | 2005 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'12''06 | 626 | | | |
50m 30.32 (30.32) 100m 1:04.23 (33.91) [1:04.23] 150m 1:38.71 (34.48) 200m 2:12.06 (33.35) [1:07.83] |
3 | Jurkunaite Ieva | 2009 | LTU Varenos Sc | 02'12''25 | 623 | | | |
50m 31.27 (31.27) 100m 1:05.78 (34.51) [1:05.78] 150m 1:40.53 (34.75) 200m 2:12.25 (31.72) [1:06.47] |
4 | Balkeviciute Jorile | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'15''97 | 573 | | | |
50m 30.96 (30.96) 100m 1:05.67 (34.71) [1:05.67] 150m 1:41.18 (35.51) 200m 2:15.97 (34.79) [1:10.30] |
5 | Volodkaite Vanesa | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 02'16''47 | 567 | | | |
50m 31.39 (31.39) 100m 1:06.30 (34.91) [1:06.30] 150m 1:41.95 (35.65) 200m 2:16.47 (34.52) [1:10.17] |
6 | Ambrulaityte Augustina | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'17''49 | 554 | | | |
50m 30.88 (30.88) 100m 1:05.79 (34.91) [1:05.79] 150m 1:42.20 (36.41) 200m 2:17.49 (35.29) [1:11.70] |
7 | Narkute Laura | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 02'21''59 | 508 | | | |
50m 31.93 (31.93) 100m 1:08.02 (36.09) [1:08.02] 150m 1:45.44 (37.42) 200m 2:21.59 (36.15) [1:13.57] |
8 | Adomaityte Austeja | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 02'21''61 | 507 | | | |
50m 32.47 (32.47) 100m 1:08.97 (36.50) [1:08.97] 150m 1:46.17 (37.20) 200m 2:21.61 (35.44) [1:12.64] |
9 | Malisauskaite Doroteja | 2012 | LTU Sostines Sports Centre | 02'24''61 | 476 | | | |
50m 33.12 (33.12) 100m 1:10.34 (37.22) [1:10.34] 150m 1:48.69 (38.35) 200m 2:24.61 (35.92) [1:14.27] |
10 | Sidlovska Evelina | 2007 | LAT Daugavpils Isvs | 02'25''67 | 466 | | | |
50m 32.81 (32.81) 100m 1:09.38 (36.57) [1:09.38] 150m 1:46.95 (37.57) 200m 2:25.67 (38.72) [1:16.29] |
11 | Labanauskaite Ugne | 2006 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'30''47 | 423 | | | |
50m 35.84 (35.84) 100m 1:13.17 (37.33) [1:13.17] 150m 1:52.30 (39.13) 200m 2:30.47 (38.17) [1:17.30] |
12 | Budenaite Nora | 2011 | LTU Varenos Sc | 02'30''56 | 422 | | | |
50m 35.47 (35.47) 100m 1:13.99 (38.52) [1:13.99] 150m 1:52.90 (38.91) 200m 2:30.56 (37.66) [1:16.57] |
13 | Bujokaite Smilte | 2006 | LTU Druskininku Sporto Centras | 02'32''30 | 408 | | | |
50m 35.39 (35.39) 100m 1:14.69 (39.30) [1:14.69] 150m 1:53.66 (38.97) 200m 2:32.30 (38.64) [1:17.61] |
14 | Paulauskaite Goda | 2006 | LTU Druskininku Sporto Centras | 02'32''82 | 404 | | | |
50m 35.61 (35.61) 100m 1:14.81 (39.20) [1:14.81] 150m 1:55.35 (40.54) 200m 2:32.82 (37.47) [1:18.01] |
15 | Zadneprovskyte Adriana | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'36''36 | 377 | | | |
50m 35.88 (35.88) 100m 1:15.69 (39.81) [1:15.69] 150m 1:56.00 (40.31) 200m 2:36.36 (40.36) [1:20.67] |
16 | Baranovaite Rugile | 2010 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 02'38''28 | 363 | | | |
50m 38.52 (38.52) 100m 1:19.63 (41.11) [1:19.63] 150m 2:00.81 (41.18) 200m 2:38.28 (37.47) [1:18.65] |
17 | Bitinaite Auguste | 2013 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'38''58 | 361 | | | |
50m 37.29 (37.29) 100m 1:18.71 (41.42) [1:18.71] 150m 2:00.98 (42.27) 200m 2:38.58 (37.60) [1:19.87] |
18 | Ivanauskaite Vakare | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'38''65 | 361 | | | |
50m 34.58 (34.58) 100m 1:14.83 (40.25) [1:14.83] 150m 1:58.19 (43.36) 200m 2:38.65 (40.46) [1:23.82] |
19 | Aleksejeva Sofija | 2010 | LAT Daugavpils Isvs | 02'39''50 | 355 | | | |
50m 36.15 (36.15) 100m 1:16.90 (40.75) [1:16.90] 150m 2:00.66 (43.76) 200m 2:39.50 (38.84) [1:22.60] |
20 | Tankeleviciute Ariele | 2009 | LTU Varenos Sc | 02'39''95 | 352 | | | |
50m 35.58 (35.58) 100m 1:16.56 (40.98) [1:16.56] 150m 1:59.56 (43.00) 200m 2:39.95 (40.39) [1:23.39] |
21 | Budavaite Jogaile | 2011 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Vilija | 02'40''79 | 346 | | | |
50m 35.66 (35.66) 100m 1:18.07 (42.41) [1:18.07] 150m 2:00.43 (42.36) 200m 2:40.79 (40.36) [1:22.72] |
22 | Gumuliauskaite Ema | 2012 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'42''13 | 338 | | | |
50m 35.75 (35.75) 100m 1:18.48 (42.73) [1:18.48] 150m 2:01.13 (42.65) 200m 2:42.13 (41.00) [1:23.65] |
23 | Volungeviciute Dite | 2010 | LTU Druskininku Sporto Centras | 02'44''00 | 326 | | | |
50m 39.04 (39.04) 100m 1:22.43 (43.39) [1:22.43] 150m 2:05.55 (43.12) 200m 2:44.00 (38.45) [1:21.57] |
24 | Balcaite Vilte | 2012 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'44''03 | 326 | | | |
50m 37.02 (37.02) 100m 1:20.16 (43.14) [1:20.16] 150m 2:03.85 (43.69) 200m 2:44.03 (40.18) [1:23.87] |
25 | Bujokaite Elinga | 2012 | LTU Druskininku Sporto Centras | 02'46''74 | 311 | | | |
50m 38.30 (38.30) 100m 1:22.02 (43.72) [1:22.02] 150m 2:05.42 (43.40) 200m 2:46.74 (41.32) [1:24.72] |
26 | Luknevichiute Ilona | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'48''36 | 302 | | | |
50m 37.20 (37.20) 100m 1:19.94 (42.74) [1:19.94] 150m 2:04.96 (45.02) 200m 2:48.36 (43.40) [1:28.42] |
27 | Zvirblyte Jore | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'51''00 | 288 | | | |
50m 37.96 (37.96) 100m 1:22.32 (44.36) [1:22.32] 150m 2:08.78 (46.46) 200m 2:51.00 (42.22) [1:28.68] |
28 | Vineviciute Adrija | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'51''03 | 288 | | | |
50m 38.12 (38.12) 100m 1:21.83 (43.71) [1:21.83] 150m 2:07.28 (45.45) 200m 2:51.03 (43.75) [1:29.20] |
29 | Skarbaliute Ruta | 2011 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'55''41 | 267 | | | |
50m 40.10 (40.10) 100m 1:25.08 (44.98) [1:25.08] 150m 2:11.41 (46.33) 200m 2:55.41 (44.00) [1:30.33] |
30 | Kupryte Urte | 2013 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Vilija | 02'56''64 | 261 | | | |
100m 1:27.49 (1:27.49) [1:27.49] 200m 2:56.64 [1:29.15] |
31 | Dainyte Ela | 2013 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'56''95 | 260 | | | |
50m 38.11 (38.11) 100m 1:24.66 (46.55) [1:24.66] 150m 2:11.90 (47.24) 200m 2:56.95 (45.05) [1:32.29] |
32 | Koniajeva Marija | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 03'10''82 | 207 | | | |
50m 41.90 (41.90) 100m 1:30.90 (49.00) [1:30.90] 150m 2:21.78 (50.88) 200m 3:10.82 (49.04) [1:39.92] |
33 | Olifer Nikol | 2013 | LTU Sostines Sports Centre | 03'15''09 | 194 | | | |
50m 44.61 (44.61) 100m 1:34.61 (50.00) [1:34.61] 150m 2:25.23 (50.62) 200m 3:15.09 (49.86) [1:40.48] |