Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Kpm Vilija Kvalifikacines Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU)
Societá |
---|
LTU Ausra Jureviciene |
LTU D. Lleinartiene |
LTU Joksiene |
LTU Jurate Povilaitiene |
LTU O.Dudnyk |
LTU R. Leonas |
LTU Rasa Duskiniene |
LTU U. Mankiene |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Dorso | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Dorso | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Dorso | Esordienti B III am. gr. | |
50 Dorso | ASSOLUTI Ne konkursu | |
50 Dorso | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Dorso | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Dorso | Esordienti B III am. gr. | |
50 Dorso | ASSOLUTI Ne konkursu | |
50 Farfalla | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Farfalla | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Farfalla | Esordienti B III am. gr. | |
50 Farfalla | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Farfalla | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Farfalla | Esordienti B III am. gr. | |
50 Farfalla | ASSOLUTI Ne konkursu | |
100 Misti | Esordienti A1 I am. gr. | |
100 Misti | Esordienti B2 II am. gr. | |
100 Misti | Esordienti B III am. gr. | |
100 Misti | ASSOLUTI Ne konkursu | |
100 Misti | Esordienti A1 I am. gr. | |
100 Misti | Esordienti B2 II am. gr. | |
100 Misti | Esordienti B III am. gr. | |
100 Misti | ASSOLUTI Ne konkursu | |
50 Rana | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Rana | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Rana | Esordienti B III am. gr. | |
50 Rana | ASSOLUTI Ne konkursu | |
50 Rana | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Rana | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Rana | Esordienti B III am. gr. | |
50 Rana | ASSOLUTI Ne konkursu | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Stile Libero | Esordienti B III am. gr. | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Ne konkursu | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 I am. gr. | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 II am. gr. | |
50 Stile Libero | Esordienti B III am. gr. | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Ne konkursu | |
100 Rana | Esordienti A1 I am. gr. | |
100 Rana | Esordienti B2 II am. gr. | |
100 Rana | Esordienti B III am. gr. | |
100 Rana | ASSOLUTI Ne konkursu | |
100 Rana | Esordienti B2 II am. gr. | |
100 Rana | Esordienti B III am. gr. | |
100 Rana | ASSOLUTI Ne konkursu |
Kpm Vilija Kvalifikacines Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU)
LTU Rasa Duskiniene
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Ablingyte Elze - 2012 | 50 Dorso (Esordienti A1 I am. gr.) | 00'48''49 | 00'53''53 | 24/09/2022 - Atviros Vaiku Plaukimo Pirmenybes Varenos Zuveles 2022 (Varena, LTU) | 100 Misti (Esordienti A1 I am. gr.) | 01'42''54 | 50 Stile Libero (Esordienti A1 I am. gr.) | 00'42''29 | 00'43''92 | 24/09/2022 - Atviros Vaiku Plaukimo Pirmenybes Varenos Zuveles 2022 (Varena, LTU) |
Auskalnyte Meta - 2012 | 100 Misti (Esordienti A1 I am. gr.) | 01'54''45 | 02'02''13 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Rana (Esordienti A1 I am. gr.) | 01'01''14 | 50 Stile Libero (Esordienti A1 I am. gr.) | 00'47''98 | 00'47''54 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Baleviciute Faustina - 2012 | 100 Misti (Esordienti A1 I am. gr.) | 01'53''29 | 01'53''13 | 19/11/2022 - Kauno M. Vaiku Rudens Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 50 Rana (Esordienti A1 I am. gr.) | 00'51''82 | 00'51''65 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Rana (Esordienti A1 I am. gr.) | 01'52''34 | 01'51''69 | 19/11/2022 - Kauno M. Vaiku Rudens Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Briedelyte Amanda - 2016 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 01'16''95 | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 01'33''77 |
Budaite Leja - 2014 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 00'52''31 | 00'59''55 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B III am. gr.) | 01'54''43 | 01'59''18 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Rana (Esordienti B III am. gr.) | 02'04''51 |
Budavaite Radvile - 2013 | 50 Dorso (Esordienti B2 II am. gr.) | 00'42''60 | 00'44''35 | 25/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti B2 II am. gr.) | 01'37''75 | 01'39''23 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti B2 II am. gr.) | 00'38''06 | 00'38''07 | 29/04/2023 - Kauno Miesto Vaiku Pavasario Snack King Plaukimo Pimenybes (Kaunas, LTU) |
Cekaviciute Urte - 2013 | 50 Dorso (Esordienti B2 II am. gr.) | 00'55''45 | 01'00''19 | 17/05/2022 - Kpm Vilija Kvalifikacines Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B2 II am. gr.) | 02'13''60 | 50 Rana (Esordienti B2 II am. gr.) | 01'09''01 | 01'12''41 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) |
Kupryte Urte - 2013 | 50 Farfalla (Esordienti B2 II am. gr.) | 00'40''64 | 00'43''98 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Misti (Esordienti B2 II am. gr.) | 01'29''11 | 01'30''28 | 29/04/2023 - Kauno Miesto Vaiku Pavasario Snack King Plaukimo Pimenybes (Kaunas, LTU) | 100 Rana (Esordienti B2 II am. gr.) | 01'41''47 | 01'42''13 | 29/04/2023 - Kauno Miesto Vaiku Pavasario Snack King Plaukimo Pimenybes (Kaunas, LTU) |
Ragauskaite Emilija - 2012 | 50 Dorso (Esordienti A1 I am. gr.) | 01'01''50 | 01'19''60 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti A1 I am. gr.) | 01'01''98 |
Volkaviciute Andreja - 2016 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 00'53''86 | 01'00''58 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B III am. gr.) | 01'54''36 | 02'14''40 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 00'52''19 | 00'53''90 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Buda Vejas - 2014 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | Squalificato | 00'49''70 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B III am. gr.) | 01'50''70 | 01'56''52 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 00'44''51 | 01'08''82 | 17/05/2022 - Kpm Vilija Kvalifikacines Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Cilcius Patrikas - 2015 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 01'09''09 | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 01'12''07 |
Gudauskas Kristupas - 2009 | 50 Dorso (Ne konkursu) | 00'35''29 | 00'41''48 | 03/12/2021 - Druskininkai Cup II (Druskininkai, LTU) - 1° Day | 50 Farfalla (Ne konkursu) | 00'33''69 | 00'37''71 | 14/10/2022 - Sezono Atidarymo Varzybos Vilija 2022 (Kaunas, LTU) | 50 Rana (Ne konkursu) | 00'40''48 | 00'47''84 | 12/04/2022 - Kpm Vilija Vaiku Varzybos (Kaunas, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Ne konkursu) | 00'29''49 | 00'30''82 | 29/10/2022 - Kauno Miesto Taure 2022 (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Kapaciunas Edvardas - 2015 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 01'02''76 | 00'59''37 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 00'55''62 | 00'57''46 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Kaupas Emilis - 2014 | 50 Farfalla (Esordienti B III am. gr.) | Squalificato | 00'56''05 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 00'48''98 | 00'45''23 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Kuchmii Volodymyr - 2014 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 01'01''45 | 50 Rana (Esordienti B III am. gr.) | 01'13''87 |
Kucinskas Bernardas - 2012 | 50 Dorso (Esordienti B2 II am. gr.) | 00'55''90 | 00'55''44 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B2 II am. gr.) | 02'18''25 | 50 Stile Libero (Esordienti B2 II am. gr.) | 01'01''52 | 00'52''79 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Matulionis Domas - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti B2 II am. gr.) | 00'58''80 | 00'57''26 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B2 II am. gr.) | 01'58''49 | 50 Stile Libero (Esordienti B2 II am. gr.) | 00'45''14 | 00'46''26 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Puidokas Arnoldas - 2015 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 00'55''66 | 01'04''66 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 00'54''95 | 00'59''75 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) |
Simanavicius Tauras - 2015 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 01'06''58 | 01'04''62 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 01'31''11 | 00'58''48 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) |
Sinkevicius Karolis - 2015 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 00'52''39 | 00'53''32 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B III am. gr.) | 02'03''97 | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 00'49''52 | 00'49''42 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Tamoliunas Austaras - 2015 | 50 Rana (Esordienti B III am. gr.) | 01'02''13 | 01'07''48 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Rana (Esordienti B III am. gr.) | Squalificato |
Trainys Hugo - 2013 | 50 Dorso (Esordienti B III am. gr.) | 01'01''06 | 00'59''42 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Misti (Esordienti B III am. gr.) | 02'27''16 | 50 Stile Libero (Esordienti B III am. gr.) | 00'57''65 | 01'00''17 | 15/03/2023 - Kpm Baseino Vilija Vaiku Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) |
Vendt Ferreira Dominic - 2013 | 50 Rana (Esordienti B III am. gr.) | 01'01''16 | 01'07''40 | 10/11/2022 - Kvalifikacines Baseino Vilija Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Rana (Esordienti B III am. gr.) | 02'07''67 |