Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Lietuvos Vaiku Plaukimo Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A |
Lietuvos Vaiku Plaukimo Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 1° Day
LTU Kauno Sporto Mokykla Startas
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Arlinskaite Liepa - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'31''87 | 01'40''72 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'48''13 |
Kvietinskaite Mila - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'23''30 | 01'27''35 | 25/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 1° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'48''47 | 04'29''65 | 05/02/2022 - Kauno Plaukimo Mokyklos Baseino Taure 2022 (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Maksymchuk Tetiana - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'40''93 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'51''90 |
Mikalauskaite Jogaile Mate - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'35''92 | 01'54''52 | 18/11/2022 - Kauno M. Vaiku Rudens Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'54''48 |
Venckute Elze - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'15''92 | 01'15''94 | 18/11/2022 - Kauno M. Vaiku Rudens Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'26''66 | 01'28''54 | 17/03/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Druskininkai, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'34''20 | 00'33''96 | 21/01/2023 - Kauno Vaiku Ziemos Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Vezbaviciute Gabriele - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'25''65 | 01'23''83 | 20/01/2023 - Kauno Vaiku Ziemos Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'41''48 | 01'47''90 | 25/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Drevinskas Azuolas - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'05''38 | 01'06''16 | 20/01/2023 - Kauno Vaiku Ziemos Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'16''86 | 01'20''12 | 05/11/2022 - Shourt Course Cup (Suwalki, POL) - 1° Day |
Guzelis Dovas - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''11 | 01'08''18 | 20/01/2023 - Kauno Vaiku Ziemos Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'19''62 | 01'21''79 | 20/01/2023 - Kauno Vaiku Ziemos Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Krasnopiorov Petr - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'08''01 | 01'08''11 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'19''77 | 01'19''62 | 25/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 1° Day |
Kukarenas Julius - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'11''44 | 01'11''14 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'25''39 | 01'40''18 | 26/11/2021 - Wiru Grand Prix (Kohtla- Jarve, EST) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''32 | 00'32''25 | 25/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Matusevicius Lukas - 2010 | 200 Misti (Esordienti A) | 02'29''54 | 02'33''39 | 17/03/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Druskininkai, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'10''75 | 01'12''45 | 17/03/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Druskininkai, LTU) - 1° Day |
Pasiukevicius Simonas - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'13''12 | 01'12''14 | 20/01/2023 - Kauno Vaiku Ziemos Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'25''16 |
Protasciuk Povilas - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'06''11 | 01'05''98 | 17/03/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Druskininkai, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'13''80 | 01'28''44 | 04/02/2022 - Kauno Plaukimo Mokyklos Baseino Taure 2022 (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Salius Dominykas - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''33 | 01'15''81 | 22/03/2023 - Griaustinis Cup (Mastaiciai, LTU) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'31''03 |
Sveikauskas Marius - 2010 | 200 Rana (Esordienti A) | 02'42''46 | 02'43''95 | 17/03/2023 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Druskininkai, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'14''12 | 01'13''92 | 25/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'28''56 | 00'28''71 | 18/11/2022 - Kauno M. Vaiku Rudens Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Vezbavicius Matas - 2010 | 200 Misti (Esordienti A) | 02'47''69 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'06''83 | 01'08''15 | 11/02/2023 - Kauno M. Jaunuciu, Jauniu, Jaunimo Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |