Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Lietuvos Vaiku Plaukimo Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A |
Lietuvos Vaiku Plaukimo Pavasario Pirmenybes (Vilnius, LTU) - 1° Day
LTU Plaukimo Mokyla Nemunas
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Borovska Kotryna - 2012 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'14''90 | 01'16''06 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'28''20 | 01'32''62 | 03/02/2023 - 2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 1° Day |
Gavenaite Saule - 2012 | 200 Misti (Esordienti A) | 02'54''89 | 02'58''96 | 25/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'23''28 | 01'25''13 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Vaisnoraite Gerda Marija - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'24''99 | 01'25''24 | 03/02/2023 - 2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'40''24 | 01'44''73 | 03/02/2023 - 2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Afarjanc Emilis - 2010 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'11''78 | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'36''87 | 01'39''30 | 18/11/2022 - Atviras Sostines Sporto Centro Vaiku Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Da |
Cizov Artiom - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'04''08 | 01'06''59 | 18/11/2022 - Atviras Sostines Sporto Centro Vaiku Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Da | 100 Farfalla (Esordienti A) | 01'20''40 | 01'31''78 | 20/05/2022 - Atviras Sporto Centro Vaiku Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Katinas Zygimantas - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'09''76 | 01'14''15 | 25/11/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas 25 M Baseine (Palanga, LTU) - 1° Day | 200 Rana (Esordienti A) | 03'10''22 | 03'25''43 | 21/10/2022 - Atviros Sostines Sc Taures Plaukimo Varzybos (Vilnius, LTU) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''42 | 00'36''19 | 07/10/2022 - Shourt Course Cup (Druskininkai, LTU) - 1° Day |
Kreicmonas Julius - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'34''72 | 200 Rana (Esordienti A) | 04'00''01 |
Pavydis Dovydas - 2011 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'06''87 | 03'11''76 | 25/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''86 | 01'17''46 | 24/02/2023 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Svilainis Ainis - 2011 | 200 Misti (Esordienti A) | 03'18''98 | 03'23''50 | 03/02/2023 - 2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'26''62 | 01'33''99 | 03/02/2023 - 2023 M. Lietuvos Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Siauliai, LTU) - 1° Day |