1 | Kaminickaite Auguste | 2011 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 02'55''51 | 450 | | | |
50m 40.01 (40.01) 100m 1:24.37 (44.36) [1:24.37] 150m 2:09.37 (45.00) 200m 2:55.51 (46.14) [1:31.14] |
2 | Jaceviciute Rusne | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'00''63 | 413 | | | |
50m 40.88 (40.88) 100m 1:26.34 (45.46) [1:26.34] 150m 2:13.65 (47.31) 200m 3:00.63 (46.98) [1:34.29] |
3 | Simulyte Meda | 2011 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 03'01''19 | 409 | | | |
50m 41.75 (41.75) 100m 1:27.66 (45.91) [1:27.66] 150m 2:14.81 (47.15) 200m 3:01.19 (46.38) [1:33.53] |
4 | Meliesiute Liepa | 2011 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 03'08''66 | 362 | | | |
50m 42.18 (42.18) 100m 1:30.27 (48.09) [1:30.27] 150m 2:20.21 (49.94) 200m 3:08.66 (48.45) [1:38.39] |
5 | Daugirdaite Beata | 2012 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 03'12''33 | 342 | | | |
50m 41.88 (41.88) 100m 1:31.44 (49.56) [1:31.44] 150m 2:21.99 (50.55) 200m 3:12.33 (50.34) [1:40.89] |
6 | Archipovaite Ana Viktorija | 2012 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 03'13''69 | 335 | | | |
50m 44.34 (44.34) 100m 1:35.54 (51.20) [1:35.54] 150m 2:26.25 (50.71) 200m 3:13.69 (47.44) [1:38.15] |
7 | Glazunovaite Amelija | 2011 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 03'13''93 | 334 | | | |
50m 43.53 (43.53) 100m 1:33.34 (49.81) [1:33.34] 150m 2:23.84 (50.50) 200m 3:13.93 (50.09) [1:40.59] |
8 | Karpaviciute Giedre | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'17''05 | 318 | | | |
50m 44.32 (44.32) 100m 1:34.46 (50.14) [1:34.46] 150m 2:25.95 (51.49) 200m 3:17.05 (51.10) [1:42.59] |
9 | Bilinskyte Milkoviciute Simona | 2011 | LTU Palangos Sporto Centras | 03'17''41 | 316 | | | |
50m 46.33 (46.33) 100m 1:36.30 (49.97) [1:36.30] 150m 2:27.51 (51.21) 200m 3:17.41 (49.90) [1:41.11] |
10 | Alekseviciute Jone Mante | 2012 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 03'17''89 | 314 | | | |
50m 42.71 (42.71) 100m 1:33.15 (50.44) [1:33.15] 150m 2:27.13 (53.98) 200m 3:17.89 (50.76) [1:44.74] |
11 | Cerkaite Armanda | 2011 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 03'18''47 | 311 | | | |
50m 46.24 (46.24) 100m 1:36.42 (50.18) [1:36.42] 150m 2:28.08 (51.66) 200m 3:18.47 (50.39) [1:42.05] |
12 | Jakstaite Urte | 2012 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 03'19''97 | 304 | | | |
50m 45.86 (45.86) 100m 1:37.28 (51.42) [1:37.28] 150m 2:28.53 (51.25) 200m 3:19.97 (51.44) [1:42.69] |
13 | Aukstuolyte Emile | 2011 | LTU Pk Olimpine Pradzia | 03'22''37 | 294 | | | |
50m 47.05 (47.05) 100m 1:39.50 (52.45) [1:39.50] 150m 2:31.54 (52.04) 200m 3:22.37 (50.83) [1:42.87] |
14 | Murnikova Adriana | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'26''18 | 278 | | | |
50m 46.58 (46.58) 100m 1:40.17 (53.59) [1:40.17] 150m 2:34.14 (53.97) 200m 3:26.18 (52.04) [1:46.01] |
15 | Petraityte Saule Sofija | 2011 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 03'26''75 | 275 | | | |
50m 44.79 (44.79) 100m 1:36.32 (51.53) [1:36.32] 150m 2:31.47 (55.15) 200m 3:26.75 (55.28) [1:50.43] |
16 | Vitkauskaite Meta | 2012 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 03'27''32 | 273 | | | |
50m 45.49 (45.49) 100m 1:39.27 (53.78) [1:39.27] 150m 2:36.10 (56.83) 200m 3:27.32 (51.22) [1:48.05] |
17 | Bakanovaite Austeja | 2011 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 03'28''32 | 269 | | | |
50m 49.11 (49.11) 100m 1:42.32 (53.21) [1:42.32] 150m 2:35.92 (53.60) 200m 3:28.32 (52.40) [1:46.00] |
18 | Gluoksnyte Medeina | 2011 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 03'32''09 | 255 | | | |
50m 45.99 (45.99) 100m 1:40.27 (54.28) [1:40.27] 150m 2:37.40 (57.13) 200m 3:32.09 (54.69) [1:51.82] |
19 | Atstupenaite Emilija | 2011 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 03'32''91 | 252 | | | |
50m 47.14 (47.14) 100m 1:43.02 (55.88) [1:43.02] 150m 2:38.81 (55.79) 200m 3:32.91 (54.10) [1:49.89] |
20 | Adzgauskaite Emilija | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'33''13 | 251 | | | |
50m 48.17 (48.17) 100m 1:42.85 (54.68) [1:42.85] 150m 2:39.80 (56.95) 200m 3:33.13 (53.33) [1:50.28] |
21 | Kaminskaja Liliana | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'35''95 | 241 | | | |
50m 48.34 (48.34) 100m 1:43.77 (55.43) [1:43.77] 150m 2:40.67 (56.90) 200m 3:35.95 (55.28) [1:52.18] |
22 | Suopyte Vilte | 2012 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 03'39''09 | 231 | | | |
50m 48.51 (48.51) 100m 1:44.26 (55.75) [1:44.26] 150m 2:42.89 (58.63) 200m 3:39.09 (56.20) [1:54.83] |
23 | Kazanaviciute Goda | 2012 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 03'39''73 | 229 | | | |
50m 47.09 (47.09) 100m 1:43.37 (56.28) [1:43.37] 150m 2:42.70 (59.33) 200m 3:39.73 (57.03) [1:56.36] |
24 | Mockeviciute Liepa | 2012 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 03'40''13 | 228 | | | |
50m 50.50 (50.50) 100m 1:46.44 (55.94) [1:46.44] 150m 2:43.30 (56.86) 200m 3:40.13 (56.83) [1:53.69] |
25 | Bugvilionyte Radvile | 2011 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 03'40''32 | 227 | | | |
50m 49.16 (49.16) 100m 1:45.90 (56.74) [1:45.90] 150m 2:43.35 (57.45) 200m 3:40.32 (56.97) [1:54.42] |
26 | Anuskeviciute Milita | 2011 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 03'41''00 | 225 | | | |
50m 46.03 (46.03) 100m 1:43.12 (57.09) [1:43.12] 150m 2:42.80 (59.68) 200m 3:41.00 (58.20) [1:57.88] |
27 | Soblinskaite Adele | 2011 | LTU Palangos Sporto Centras | 03'41''94 | 222 | | | |
50m 50.35 (50.35) 100m 1:49.39 (59.04) [1:49.39] 150m 2:46.03 (56.64) 200m 3:41.94 (55.91) [1:52.55] |
28 | Kaminskaja Aurelija | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'44''26 | 216 | | | |
50m 48.03 (48.03) 100m 1:44.29 (56.26) [1:44.29] 150m 2:43.73 (59.44) 200m 3:44.26 (1:00.53) [1:59.97] |
29 | Kvietinskaite Mila | 2011 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 03'48''47 | 204 | | | |
50m 52.75 (52.75) 100m 1:49.96 (57.21) [1:49.96] 150m 2:51.19 (1:01.23) 200m 3:48.47 (57.28) [1:58.51] |
30 | Mikalauskaite Jogaile Mate | 2011 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 03'54''48 | 189 | | | |
50m 51.25 (51.25) 100m 1:51.83 (1:00.58) [1:51.83] 150m 2:53.43 (1:01.60) 200m 3:54.48 (1:01.05) [2:02.65] |
31 | Kvetkauskaite Amelija | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 03'56''61 | 183 | | | |
50m 52.48 (52.48) 100m 1:53.71 (1:01.23) [1:53.71] 150m 2:56.42 (1:02.71) 200m 3:56.61 (1:00.19) [2:02.90] |