Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 3° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI Finale | |
100 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
50 Dorso | ASSOLUTI Finale | |
200 Farfalla | ASSOLUTI Finale | |
200 Rana | ASSOLUTI Finale | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 3° Day
100 Stile Libero ASSOLUTI
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doueihy Simon | 2002 | LBN Lebanon | 00'50''38 | |||
2 | Lukminas Tomas | 2004 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'51''01 | |||
3 | Mikelsons Kristaps | 2004 | LAT Latvia | 00'51''06 | |||
4 | Jazdauskas Rokas | 2005 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'51''24 | |||
5 | Kazilas Deividas | 2002 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'51''36 | |||
6 | Stepanov Kiril | 2005 | LTU Sostines Sports Centre | 00'51''40 | |||
7 | Grigaitis Erikas | 2002 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'51''58 | |||
8 | Rullis Reds | 2005 | LAT Latvia | 00'51''70 | |||
9 | Veinbergs Toms | 2002 | LAT Rigas Kipsalas Pk | 00'52''10 | |||
10 | Juska Tajus | 2009 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 00'52''21 | |||
11 | Kvederis Danielis | 2004 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 00'52''36 | |||
12 | Stankevicius Kajus | 2004 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'52''47 | |||
13 | Backulis Julius | 2000 | LTU Anyksciu Kuno Kulturos Ir Sporto Centras | 00'52''72 | |||
14 | Cinga Matas | 2005 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'52''98 | |||
15 | Kamandulis Ugnius | 2002 | LTU Sostines Sports Centre | 00'53''00 | |||
    | Zelionis Ainis | 2000 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'53''00 | |||
17 | Trusov Michail | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 00'53''11 | |||
18 | Sutkus Tautvydas | 2004 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'53''26 | |||
19 | Kairys Matas Augustas | 2005 | LTU Sostines Sports Centre | 00'53''32 | |||
20 | Cereska Arnas | 2004 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'53''58 | |||
21 | Veretinskas Joris | 2003 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'53''63 | |||
    | Stuopis Titas | 2005 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 00'53''63 | |||
23 | Tretjak Martin | 2004 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 00'53''71 | |||
24 | Belovas Nikita | 2006 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'53''96 | |||
25 | Augustinavicius Arnas | 2007 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'54''09 | |||
26 | Padgornas Mantas | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'54''13 | |||
27 | Apinys Artas | 2007 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'54''20 | |||
28 | Tautvydas Zygimantas | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'54''29 | |||
29 | Dovydaitis Rokas | 2004 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'54''50 | |||
30 | Zemaitis Matas | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'54''51 | |||
31 | Trota Domantas | 2005 | LTU Sostines Sports Centre | 00'54''66 | |||
32 | Liorentas Jonas | 2005 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 00'54''82 | |||
33 | Zuckov Daniil | 2005 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 00'54''85 | |||
34 | Jegorovas Arvydas | 2007 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'54''99 | |||
35 | Dudko Viktor | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'55''07 | |||
36 | Sleckus Simonas | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'55''09 | |||
37 | Ronskij Edgaras | 2006 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 00'55''15 | |||
38 | German Artem | 2002 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'55''18 | |||
39 | Labanauskas Domantas | 2007 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'55''21 | |||
40 | Matekonis Aidas | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'55''23 | |||
41 | Vaiciunas Kostas | 2006 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'55''31 | |||
42 | Armalas Maksimilian | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 00'55''41 | |||
43 | Kazlauskas Justinas | 2006 | LTU Barking And Dagenham Aquatics | 00'55''44 | |||
44 | Bernotas Martynas | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'55''46 | |||
45 | Bubnys Jonas | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'55''47 | |||
46 | Atelsons Edvards Toms | 2003 | LAT Rigas Kipsalas Pk | 00'55''61 | |||
47 | Rackauskas Rokas | 2004 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 00'55''77 | |||
48 | Krampe Emils | 2007 | LAT Rigas Kipsalas Pk | 00'55''88 | |||
49 | Varanavicius Karolis | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 00'55''92 | |||
50 | Grybauskas Tadas | 2004 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'55''94 | |||
51 | Sikorskis Nojus | 2005 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 00'55''96 | |||
52 | Juknys Vakaris | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'55''99 | |||
53 | Knasas Jonas | 2006 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 00'56''05 | |||
54 | Poskus Jovydas | 2007 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'56''20 | |||
55 | Urbutis Titas | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'56''21 | |||
    | Rimkus Kajus | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'56''21 | |||
57 | Lapinskas Benas | 2004 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 00'56''23 | |||
58 | Gastold Martin | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 00'56''26 | |||
59 | Baltramiejunas Jogaila | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'56''29 | |||
60 | Miskinis Pijus | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'56''39 | |||
61 | Vaitukaitis Titas | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 00'56''40 | |||
62 | Zaveckas Ignas | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 00'56''59 | |||
    | Timinskas Deividas | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'56''59 | |||
64 | Klokmanas Augustas | 2004 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'56''75 | |||
65 | Rybakov Damir | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 00'56''76 | |||
66 | Cetkauskas Domas | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 00'56''81 | |||
67 | Sulskis Dominykas | 2007 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'56''87 | |||
68 | Marciulionis Gvidas | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'56''91 | |||
69 | Adomaitis Steponas | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'57''03 | |||
70 | Sondors Rudis | 2007 | LAT Jelgavas Peldesanas Skola | 00'57''21 | |||
71 | Grinkevicius Juras | 2004 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'57''30 | |||
72 | Navickas Vilius | 2007 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'57''40 | |||
73 | Fainas Kristupas | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'57''46 | |||
74 | Baltrusaitis Vakaris | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'57''48 | |||
75 | Barbsys Audrius | 2006 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 00'57''50 | |||
76 | Slizius Povilas | 2006 | LTU Sostines Sports Centre | 00'57''57 | |||
77 | Plukys Martynas | 2006 | LTU Druskininku Sporto Centras | 00'57''60 | |||
78 | Janavicius Nedas | 2008 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 00'57''67 | |||
79 | Stadalius Gustas | 2005 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'57''80 | |||
80 | Surininas Arturas | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'57''83 | |||
81 | Klimavicius Tajus | 2006 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 00'57''84 | |||
82 | Norkevicius Ignas | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'57''86 | |||
83 | Aleksandravicius Aidas | 2008 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'57''87 | |||
84 | Talalas Tautvydas | 2007 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 00'57''90 | |||
85 | Butkevicius Zygimantas | 2007 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 00'57''92 | |||
86 | Kirtiklis Kristupas | 2004 | LTU Anyksciu Kuno Kulturos Ir Sporto Centras | 00'58''02 | |||
87 | Padegimas Augustas | 2006 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 00'58''03 | |||
88 | Dailyda Faustas | 2003 | LTU Kedainiu Sporto Centras | 00'58''19 | |||
89 | Veiverys Aironas | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'58''35 | |||
90 | Kivylius Grazvydas | 2006 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 00'58''37 | |||
91 | Zablockis Vilius | 2009 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 00'58''40 | |||
92 | Cebanas Domantas | 2008 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 00'58''58 | |||
93 | Zostautas Paulius | 2008 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'58''69 | |||
94 | Vilimas Domas | 2009 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'58''75 | |||
95 | Dubaka Domas | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 00'58''85 | |||
96 | Bislys Kristupas | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 00'58''88 | |||
97 | Dailyda Gabrielius | 2008 | LTU Kedainiu Sporto Centras | 00'59''23 | |||
98 | Griskonis Matas | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'59''28 | |||
    | Dailyda Aronas | 2008 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 00'59''28 | |||
100 | Bijeikis Adomas | 2008 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'59''40 | |||
101 | Bruozis Justas | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'59''42 | |||
102 | Zvaginis Nojus | 2008 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'59''48 | |||
103 | Zakaris Nojus | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 00'59''49 | |||
104 | Grincevicius Aurimas | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 00'59''54 | |||
105 | Galimzianov Gleb | 2008 | LTU Sostines Sports Centre | 00'59''60 | |||
106 | Ladavicius Deni | 2008 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 00'59''89 | |||
107 | Vaitulionis Vytis | 2010 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 01'00''05 | |||
108 | Marinicius Justas | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'00''10 | |||
109 | Sinkevicius Aleksandras | 2007 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'00''13 | |||
110 | Abraitis Majus | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'00''36 | |||
111 | Zekas Simonas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 01'00''58 | |||
112 | Juska Karolis | 2008 | LTU Sostines Sports Centre | 01'00''80 | |||
113 | Matakas Edgaras | 1998 | LTU Lietuvos Akluju Sporto Federacija | 01'00''88 | |||
114 | Kapustinskas Kristijonas | 2007 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'01''26 | |||
115 | Endzelis Raigardas | 2008 | LTU Sostines Sports Centre | 01'01''31 | |||
116 | Lisauskas Dovydas | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'01''39 | |||
117 | Gumbelevicius Pijus | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'01''57 | |||
118 | Gustaitis Karolis | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'01''61 | |||
119 | Sisko Michail | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 01'01''75 | |||
120 | Trofimov Aleksej | 2006 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 01'01''85 | |||
121 | Pranevicius Benas | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'01''95 | |||
    | Paliunas Pijus | 2008 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'01''95 | |||
123 | Zimblys Mantas | 2007 | LTU Sostines Sports Centre | 01'02''14 | |||
124 | Jocius Titas | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'02''44 | |||
125 | Dubaka Lukas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 01'02''45 | |||
126 | Peciulis Simas | 2010 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'03''15 | |||
127 | Milevskij Adrian | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 01'03''41 | |||
128 | Vasiliauskas Emilis | 2010 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 01'03''61 | |||
129 | Janavicius Titas | 2010 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 01'04''19 | |||
130 | Mikulionis Karolis | 2012 | LTU Sostines Sports Centre | 01'09''59 | |||
131 | Pilkionis Aistis | 2012 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'13''88 | |||
132 | Zvirblis Simonas | 2007 | LTU Lietuvos Akluju Sporto Federacija | 01'13''97 | |||
133 | Panavas Kipras | 2011 | LTU Sostines Sports Centre | 01'15''94 |