1 | Geriksonaite Patricija | 2007 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'19''17 | 696 | | | |
50m 31.58 (31.58) 100m 1:06.34 (34.76) [1:06.34] 150m 1:42.98 (36.64) 200m 2:19.17 (36.19) [1:12.83] |
2 | Jakstaite Auguste | 2008 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'22''06 | 654 | | | |
50m 33.60 (33.60) 100m 1:09.75 (36.15) [1:09.75] 150m 1:46.30 (36.55) 200m 2:22.06 (35.76) [1:12.31] |
3 | Jakstaite Beata | 2005 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'22''58 | 647 | | | |
50m 33.68 (33.68) 100m 1:09.98 (36.30) [1:09.98] 150m 1:46.67 (36.69) 200m 2:22.58 (35.91) [1:12.60] |
4 | Pociute Emilija | 2008 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'23''46 | 635 | | | |
50m 32.33 (32.33) 100m 1:08.81 (36.48) [1:08.81] 150m 1:46.31 (37.50) 200m 2:23.46 (37.15) [1:14.65] |
5 | Vasiliauskaite Rusne | 2007 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 02'25''11 | 614 | | | |
50m 33.57 (33.57) 100m 1:10.43 (36.86) [1:10.43] 150m 1:47.32 (36.89) 200m 2:25.11 (37.79) [1:14.68] |
6 | Kozhem'Iaka Irina | 2005 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'29''67 | 559 | | | |
50m 34.67 (34.67) 100m 1:11.48 (36.81) [1:11.48] 150m 1:50.49 (39.01) 200m 2:29.67 (39.18) [1:18.19] |
7 | Piscikaite Beatrice | 2006 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'34''80 | 505 | | | |
50m 35.71 (35.71) 100m 1:14.66 (38.95) [1:14.66] 150m 1:55.13 (40.47) 200m 2:34.80 (39.67) [1:20.14] |
8 | Ambrulaityte Augustina | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'35''11 | 502 | | | |
50m 36.01 (36.01) 100m 1:15.07 (39.06) [1:15.07] 150m 1:55.52 (40.45) 200m 2:35.11 (39.59) [1:20.04] |
9 | Vaitkute Migle | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'35''23 | 501 | | | |
50m 36.59 (36.59) 100m 1:16.48 (39.89) [1:16.48] 150m 1:56.60 (40.12) 200m 2:35.23 (38.63) [1:18.75] |
10 | Skirpste Meta | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'36''66 | 488 | | | |
50m 37.15 (37.15) 100m 1:16.99 (39.84) [1:16.99] 150m 1:57.73 (40.74) 200m 2:36.66 (38.93) [1:19.67] |
11 | Vaicaite Neda | 2006 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 02'38''28 | 473 | | | |
50m 35.10 (35.10) 100m 1:14.56 (39.46) [1:14.56] 150m 1:55.98 (41.42) 200m 2:38.28 (42.30) [1:23.72] |
12 | Korsakaite Glorija | 2010 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 02'39''68 | 460 | | | |
50m 37.86 (37.86) 100m 1:18.84 (40.98) [1:18.84] 150m 2:00.89 (42.05) 200m 2:39.68 (38.79) [1:20.84] |
13 | Sadauskaite Greta | 2008 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'39''70 | 460 | | | |
50m 36.72 (36.72) 100m 1:17.88 (41.16) [1:17.88] 150m 1:59.78 (41.90) 200m 2:39.70 (39.92) [1:21.82] |
14 | Petrauskaite Ugne | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'39''96 | 458 | | | |
50m 35.93 (35.93) 100m 1:16.31 (40.38) [1:16.31] 150m 1:59.25 (42.94) 200m 2:39.96 (40.71) [1:23.65] |
15 | Girgzdutaityte Meta | 2009 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'41''61 | 444 | | | |
50m 38.00 (38.00) 100m 1:19.68 (41.68) [1:19.68] 150m 2:02.14 (42.46) 200m 2:41.61 (39.47) [1:21.93] |
16 | Banislauskaite Paulina | 2008 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 02'41''81 | 442 | | | |
50m 38.28 (38.28) 100m 1:19.31 (41.03) [1:19.31] 150m 2:00.89 (41.58) 200m 2:41.81 (40.92) [1:22.50] |