Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Klaipedos Miesto Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day
Societá |
---|
LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras |
LTU Klaipedos Plaukimo Klubas |
LTU Pk Banga |
LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc |
LTU Zuvedra |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI |
Klaipedos Miesto Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day
LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Agarkova Zlata - 2010 | 100 Stile Libero | 01'25''35 | 01'25''83 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'44''35 |
Andronatij Stela - 2010 | 50 Rana | 00'35''68 | 00'34''57 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'06''70 | 01'15''26 | 11/02/2022 - Atviros Alytaus Miesto Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) |
Archipovaite Ana Viktorija - 2012 | 100 Stile Libero | 01'14''28 | 01'22''23 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'28''93 | 03'32''32 | 09/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Aukstuolyte Elinga - 2011 | 50 Rana | 00'52''80 | 100 Stile Libero | 01'55''52 | 50 Dorso | 00'52''53 |
Bakutyte Ausrine - 2006 | 50 Rana | 00'36''15 | 00'34''82 | 18/12/2020 - Atviras Lietuvos Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Beleckaja Rajenkova Jaroslava Ivanka - 2009 | 50 Rana | 00'43''54 | 00'47''84 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 01'25''42 | 01'23''80 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'43''79 | 00'40''89 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Bichtiakova Arina - 2011 | 50 Dorso | 00'45''17 | 00'45''55 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'28''48 | 03'34''80 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Bugvilionyte Lingaile - 2010 | 100 Stile Libero | 01'11''45 | 01'14''89 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'37''66 | 00'37''11 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Bugvilionyte Radvile - 2011 | 50 Rana | 00'47''37 | 00'48''16 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Cesnaite Elena - 2011 | 100 Stile Libero | 01'25''40 | 01'31''32 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'45''10 | 00'43''44 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Cesnaite Liucija - 2009 | 100 Stile Libero | 01'16''70 | 01'19''40 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'41''17 | 00'41''45 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Cirtautaite Saule - 2004 | 100 Stile Libero | 01'02''63 | 01'02''08 | 12/06/2021 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'17''42 | 02'13''11 | 11/06/2021 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 1° Day |
Dauginyte Viktorija - 2006 | 100 Stile Libero | 01'19''56 | 50 Dorso | 00'45''14 | 00'41''70 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Dektiariova Jekaterina - 2006 | 50 Rana | 00'35''12 | 00'34''68 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'51''11 | 02'50''59 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Doveikaite Laura - 2011 | 50 Rana | 00'51''07 | 00'53''70 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Ezerskyte Dominykas - 2013 | 50 Rana | 01'01''61 | 01'04''55 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Gabrenaite Samanta - 2009 | 50 Rana | 00'49''09 | 00'51''41 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 01'30''63 | 01'32''70 | 21/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Gavrilenko Ana - 2010 | 100 Stile Libero | 01'14''47 | 01'15''88 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'07''32 | 03'10''52 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Gavrilenko Jekaterina - 2006 | 50 Dorso | 00'42''14 | 200 Rana | 03'44''44 | 04'01''46 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Gedgaudaite Ugne - 2012 | 50 Rana | 00'57''13 | 00'57''12 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'39''09 | 01'41''67 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Gineikaite Emilija - 2010 | 100 Stile Libero | 01'12''51 | 01'19''23 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'18''79 | 03'06''54 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Girgzdutaityte Meta - 2009 | 100 Stile Libero | 01'05''33 | 01'06''40 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'41''98 | 02'49''52 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Ivanovaite Austeja - 2012 | 100 Stile Libero | 01'23''23 | 01'57''86 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'26''32 |
Janusaite Meda - 2010 | 100 Stile Libero | 01'16''31 | 01'17''51 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'51''88 | 02'52''36 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Kaktyte Lukrecija - 2010 | 100 Stile Libero | 01'08''76 | 01'08''76 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'33''77 | 02'34''48 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Kazanaviciute Goda - 2012 | 50 Rana | 00'52''35 | 00'51''86 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 01'32''82 | 50 Dorso | 00'56''17 |
Kemezyte Meja - 2012 | 100 Stile Libero | 01'27''35 | 200 Dorso | 03'28''32 |
Kestenyte Sofija - 2010 | 100 Stile Libero | 01'24''68 | 01'25''89 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'47''56 | 00'49''20 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Stile Libero | 03'05''12 | 03'06''21 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Knasaite Marija - 2009 | 50 Dorso | 00'35''93 | 00'35''03 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 400 Misti | 05'48''11 | 05'48''06 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Kondrotaite Roneta - 2010 | 50 Rana | 00'40''39 | 00'39''11 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'15''13 | 03'14''97 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Kontvainyte Elisa - 2012 | 50 Rana | 00'47''96 | 01'04''74 | 23/10/2021 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'43''16 | 00'47''72 | 09/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 03'04''42 | 03'27''00 | 13/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Kovalskaja Jasmin - 2012 | 100 Stile Libero | 01'34''43 | 01'37''60 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Krasnova Arina - 2012 | 50 Dorso | 00'53''94 | 00'55''69 | 22/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 04'05''60 |
Kubilaite Auguste - 2009 | 100 Stile Libero | 01'11''97 | 01'12''76 | 21/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'44''07 | 02'43''90 | 22/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Kusaite Laura - 2012 | 100 Stile Libero | 01'35''14 | 01'41''50 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Lapaite Gabija - 2010 | 100 Stile Libero | 01'14''84 | 01'23''98 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Lesciute Saule - 2009 | 50 Rana | 00'37''53 | 00'37''39 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'02''92 | 03'02''96 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Liekyte Juste - 2009 | 200 Stile Libero | 02'18''13 | 02'17''67 | 25/03/2023 - Pa Banga Taures Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 800 Stile Libero | 10'56''14 | 10'23''71 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Naudziunaite Ugne - 2013 | 50 Rana | 00'59''29 | 00'57''89 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Pamedytyte Marta - 2010 | 50 Dorso | 00'36''11 | 00'38''32 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 400 Misti | 06'30''55 |
Paradnikaite Kotryna - 2009 | 100 Stile Libero | 01'03''37 | 01'04''51 | 17/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'13''71 | 01'11''57 | 18/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day |
Petuskaite Gabriele - 2012 | 50 Rana | 00'55''76 | ||
Piscikaite Beatrice - 2006 | 50 Dorso | 00'32''84 | 00'30''90 | 19/04/2022 - Lithuanian Swimming Championships (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'26''07 | 02'29''45 | 11/06/2021 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 1° Day |
Poskaite Eleonora - 2007 | 100 Stile Libero | 01'04''20 | 01'03''42 | 18/02/2022 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'34''71 | 00'34''45 | 05/12/2020 - Lietuvos Vaiku-Jaunuciu Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Raceviciute Ieva - 2010 | 50 Rana | 00'56''12 | 50 Dorso | 00'50''63 | 00'48''39 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Rakauskyte Smilte - 2010 | 100 Stile Libero | 01'16''18 | 01'25''61 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Razmaite Leja - 2012 | 50 Rana | 01'05''25 | ||
Rimkeviciute Liepa - 2010 | 50 Dorso | 00'35''88 | 00'36''37 | 22/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'51''29 | 02'58''01 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Savkina Liepa - 2008 | 50 Dorso | 00'40''16 | 00'41''22 | 11/05/2021 - Klaipedos Miesto Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'51''99 | 03'00''39 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Schaefer Maria - 2011 | 100 Stile Libero | 01'26''59 | 01'45''21 | 08/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 03'21''29 | 03'11''89 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Siaulyte Marta - 2009 | 200 Stile Libero | 02'38''48 | 02'34''87 | 22/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 800 Stile Libero | 12'04''07 | 11'25''55 | 16/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Skiparyte Daniela - 2011 | 100 Stile Libero | 01'33''01 | 01'44''27 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 04'11''50 |
Socaite Alteja - 2013 | 100 Stile Libero | 01'44''11 | 50 Dorso | 00'56''48 | 00'54''28 | 22/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Stonkute Veronika - 2008 | 100 Stile Libero | 01'16''51 | 01'16''67 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Surblyte Beata - 2008 | 100 Stile Libero | 01'05''05 | 01'05''16 | 17/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'22''52 | 02'20''60 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Tolstova Alina - 2008 | 100 Stile Libero | 01'09''31 | 01'07''40 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'35''46 | 02'29''23 | 13/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Vainer Agata - 2011 | 100 Stile Libero | 01'14''03 | 01'19''14 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'38''21 | 200 Stile Libero | 02'51''24 | 03'03''25 | 09/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Vaitiekunaite Kamile - 2013 | 100 Stile Libero | 01'39''62 | 50 Dorso | 00'55''82 |
Venckute Gryte - 2014 | 100 Stile Libero | 01'41''84 | ||
Zalandauskaite Simona - 2009 | 50 Rana | 00'44''38 | 00'43''83 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 50 Dorso | 00'42''31 | 00'40''07 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Zima Alisa - 2010 | 50 Rana | 00'47''45 | 00'45''72 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Rana | 03'45''48 | 03'34''41 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Zvingilaite Perla - 2007 | 50 Rana | 00'36''29 | 00'34''43 | 28/05/2021 - Lithuanian Swimming Championships (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'51''55 | 02'47''08 | 12/06/2021 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Aleksandravicius Atas - 2010 | 50 Rana | 00'45''62 | 00'45''51 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'37''55 | 03'36''65 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Aleksonis Vytautas - 2005 | 100 Stile Libero | 01'05''18 | 01'04''78 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'46''82 |
Andronatij Herkus - 2008 | 100 Stile Libero | 01'01''09 | 01'11''94 | 23/10/2020 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Rana | 02'25''69 | 02'25''94 | 18/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day |
Anisacharov Artemij - 2013 | 100 Stile Libero | 01'36''65 | 50 Dorso | 00'53''99 | 00'54''13 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Avgustinovic Erik - 2012 | 50 Rana | 00'40''65 | 00'41''93 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'18''68 | 03'25''66 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Babakinas Evaldas - 2005 | 50 Dorso | 00'27''18 | 00'26''96 | 17/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'08''20 | 02'07''01 | 18/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day |
Babickij Andrej - 2012 | 100 Stile Libero | 01'22''30 | 01'29''92 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 04'03''22 |
Balciunas Balys - 2010 | 100 Stile Libero | 01'06''85 | 01'15''54 | 02/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'14''33 | 01'32''35 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Balnionis Donatas - 2008 | 50 Rana | 00'36''14 | 100 Stile Libero | 01'03''06 | 01'07''77 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Baradulin Platon - 2012 | 50 Rana | 00'48''08 | 00'49''27 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'32''49 | 01'37''65 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Barbsys Audrius - 2006 | 100 Stile Libero | 00'57''18 | 00'57''73 | 17/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'11''59 | 02'09''39 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Barstonas Joris - 2011 | 50 Rana | 00'53''66 | 00'54''58 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'54''43 | 01'53''99 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Bertasius Deividas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'00''16 | 00'59''51 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'35''87 | 02'17''64 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Bessonov Nikita - 2011 | 100 Stile Libero | 01'36''33 | 50 Dorso | 00'50''31 | 00'54''53 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Boltrukevic Markas - 2010 | 100 Stile Libero | 01'14''23 | 01'21''24 | 08/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Rana | 03'17''74 |
Budginas Artas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'09''45 | 01'14''46 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'40''24 | 200 Stile Libero | 02'38''42 | 02'45''12 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Budginas Kajus Gabrielius - 2011 | 100 Stile Libero | 01'30''15 | 50 Dorso | 00'51''68 |
Budiak Arsenij - 2007 | 50 Rana | 00'43''81 | ||
Buta Martynas Bronius - 2010 | 100 Stile Libero | 01'05''45 | ||
Cebanas Domantas - 2008 | 100 Stile Libero | 00'59''13 | 00'58''32 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'07''76 | 01'08''93 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'25''26 | 02'14''96 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Cepas Vykintas - 2008 | 50 Rana | 00'34''28 | 00'33''48 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 00'58''94 | 01'00''19 | 21/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'20''25 | 02'21''68 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Cesnakas Edvinas - 2003 | 50 Dorso | 00'26''86 | 00'26''02 | 18/02/2022 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'13''59 | 02'26''59 | 31/03/2019 - Banska Bystrica Cup (Banska Bystrica, SVK) - 2° Day |
Cirtautas Giedrius - 2007 | 100 Stile Libero | 00'55''79 | 00'56''29 | 21/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 800 Stile Libero | 08'51''42 | 08'49''11 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Damanskis Domas - 2009 | 100 Farfalla | 01'03''19 | 01'03''33 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 400 Misti | 05'25''34 |
Daskevics Matvejs - 2012 | 100 Stile Libero | 01'18''44 | 01'23''11 | 08/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Dorso | 03'11''75 | 03'24''90 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Davidonis Astijus - 2005 | 50 Rana | 00'32''55 | 00'32''48 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Draksas Paulius - 2006 | 50 Rana | 00'34''67 | 00'34''43 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'01''55 | 01'01''19 | 18/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 3° Day |
Eimutis Matas - 2007 | 100 Stile Libero | 01'02''04 | 01'02''71 | 02/12/2022 - Kipsalas Peldbaseina Cempionats/Latvijas Kausa 1. Posms (Riga, LAT) |
Ezerskis Antanas - 2005 | 50 Dorso | 00'28''05 | 00'28''16 | 17/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'13''14 | 02'12''68 | 19/02/2022 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day |
Frainas Armandas - 2010 | 100 Stile Libero | 01'23''75 | 01'24''65 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'42''36 | 00'42''01 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Gaigalas Jonas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'10''65 | 01'27''25 | 11/05/2021 - Klaipedos Miesto Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Genupskis Lukas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'11''85 | 01'15''37 | 15/10/2022 - Pa Banga Plaukimo Sezono Atidarymo Varzybos (Kaunas, LTU) | 50 Dorso | 00'39''80 | 00'39''45 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Stile Libero | 02'49''45 | 02'53''30 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Girdvainis Simas - 2010 | 50 Dorso | 00'39''00 | 00'43''84 | 23/10/2021 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Girgzdutaitis Pijus - 2007 | 100 Stile Libero | 00'59''62 | 01'00''27 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Grabys Domantas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'04''48 | 01'06''68 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'34''99 | 00'36''25 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Stile Libero | 02'26''78 | 02'35''85 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Griskevicius Mantas - 2008 | 50 Rana | 00'37''78 | 00'36''64 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'10''26 | 03'08''13 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Gudauskas Dominykas - 2012 | 100 Stile Libero | 01'23''01 | 01'23''46 | 25/03/2023 - Pa Banga Taures Plaukimo Varzybos (Kaunas, LTU) | 200 Dorso | 03'29''51 | 03'19''04 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Ignatenko Nikita Niko - 2010 | 100 Stile Libero | 01'05''89 | 01'13''56 | 08/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Janusauskas Aleksandras - 2005 | 100 Stile Libero | 01'05''67 | 01'05''09 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'47''64 |
Jersovas Danis - 2012 | 100 Stile Libero | 01'43''54 | 50 Dorso | 00'50''53 | 00'51''50 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Jespenkov Timur - 2009 | 100 Stile Libero | 01'23''28 | 01'24''34 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'44''90 | 00'42''73 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 03'07''61 | 03'08''87 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Jocys Adrijus Gabrielius - 2006 | 100 Stile Libero | 01'09''12 | 01'07''60 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'52''03 |
Jogminas Andrius - 2012 | 50 Rana | 00'56''31 | ||
Jonkus Dominykas - 2007 | 100 Stile Libero | 01'00''19 | 01'02''03 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'47''90 | 02'46''24 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 800 Stile Libero | 10'17''33 |
Junos Andrej - 2011 | 100 Stile Libero | 01'21''20 | 01'25''09 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'59''56 | 03'05''61 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Kairys Linas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'01''81 | 01'01''85 | 18/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 3° Day | 50 Dorso | 00'31''51 | 00'31''70 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Kairys Nerius - 2010 | 50 Rana | 00'37''63 | 800 Stile Libero | 11'22''54 |
Kasparas Dziugas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'07''10 | 01'07''04 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'37''16 | 02'36''94 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Kauspedas Mantas - 2007 | 100 Stile Libero | 00'57''20 | 01'00''70 | 11/05/2021 - Klaipedos Miesto Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'00''67 |
Kazakevicius Justas - 2010 | 50 Rana | 00'36''30 | 00'37''01 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Rana | 03'00''51 | 03'09''85 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Knasas Jonas - 2006 | 200 Stile Libero | 02'02''49 | 02'01''88 | 16/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Dorso | 02'19''12 | 02'26''16 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Kononenko Daniil - 2006 | 100 Stile Libero | 00'57''67 | 00'57''81 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'06''18 | 01'06''15 | 18/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 3° Day |
Kopeykin Mark - 2009 | 100 Stile Libero | 01'14''81 | 01'24''03 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'55''55 | 03'18''86 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Kornev Kevin - 2014 | 100 Stile Libero | 01'38''08 | 01'40''16 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Kosmaciov Maksim - 2010 | 100 Stile Libero | 01'36''46 | 01'35''89 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'42''88 | 00'42''85 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Kosmaciov Vladislav - 2008 | 50 Dorso | 00'39''22 | 00'38''77 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Stile Libero | 02'50''21 |
Krasnov Aleksandr - 2010 | 100 Stile Libero | 01'23''59 | 01'27''04 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'19''34 | 03'16''31 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Lebedev Maksim - 2010 | 100 Stile Libero | 01'15''86 | 01'16''36 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'41''83 | 02'53''82 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Leistrumas Jonas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'28''10 | 50 Dorso | 00'48''49 |
Lengvinas Matas - 2010 | 100 Stile Libero | 01'27''41 | 01'24''24 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'43''91 | 00'42''35 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Levinas Nikita - 2012 | 100 Stile Libero | 01'34''94 | 01'36''94 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'50''97 | 00'51''62 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Litvinovas Laurynas - 2009 | 50 Rana | 00'38''63 | 00'38''06 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Farfalla | 01'17''53 |
Malinovskij Natas - 2012 | 100 Stile Libero | 01'38''81 | 01'37''79 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'49''81 | 00'52''30 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Mazrimas Manfredas - 2012 | 100 Stile Libero | 01'50''00 | 50 Dorso | 00'54''17 | 00'59''66 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Mikalauskas Dominykas - 2008 | 50 Rana | 00'39''79 | 00'40''92 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 01'18''06 | 01'18''90 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Mineikis Matas - 2010 | 100 Stile Libero | 01'23''48 | 01'29''33 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'42''43 | 03'45''19 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Moisejenko Pavel - 2006 | 100 Stile Libero | 00'59''82 | 01'00''49 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'05''29 | 01'06''27 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Montvilas Aldas - 2010 | 100 Stile Libero | 01'03''47 | 01'08''48 | 02/12/2022 - Kipsalas Peldbaseina Cempionats/Latvijas Kausa 1. Posms (Riga, LAT) | 200 Stile Libero | 02'27''74 | 02'36''38 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Motijauskas Tadas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'22''17 | 01'25''38 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Naktinskas Povilas - 2012 | 50 Rana | 00'43''45 | 00'47''76 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'30''03 | 03'51''17 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Necajev Milan - 2009 | 50 Dorso | 00'31''43 | 00'34''20 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Nomgaudas Orestas - 2006 | 100 Stile Libero | 01'01''10 | 01'07''72 | 23/10/2020 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 50 Dorso | 00'30''31 | 00'30''94 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Orehovski Martin - 2006 | 100 Stile Libero | 00'58''72 | 00'59''14 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'13''53 | 02'14''22 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Panov Jegor - 2010 | 100 Stile Libero | 01'09''95 | 01'17''08 | 08/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Rana | 03'09''54 | 03'24''71 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Paulauskas Nikita - 2010 | 50 Rana | 00'39''40 | 00'43''22 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Rana | 03'23''96 | 03'33''24 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Pocius Augustas - 2014 | 100 Stile Libero | 01'44''22 | ||
Poska Lukas - 2013 | 50 Rana | 00'47''06 | 00'47''04 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'52''05 |
Pralgauskas Marijus - 2010 | 100 Stile Libero | 01'20''46 | 01'22''58 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'15''08 | 03'16''14 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Puzauskas Dziugas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'15''02 | 50 Dorso | 00'39''97 |
Puzauskas Pijus - 2008 | 100 Stile Libero | 01'13''17 | 01'11''77 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'30''85 |
Radzevicius Teodoras - 2007 | 50 Rana | 00'34''54 | 100 Stile Libero | 01'00''17 | 00'58''55 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Raudys Raigardas - 2009 | 50 Rana | 00'34''02 | 00'33''12 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Rana | 02'45''13 | 02'42''50 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Rios Aguirre Arian - 2009 | 50 Dorso | 00'36''02 | 00'39''11 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Dorso | 02'58''10 | 03'07''76 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Ronskij Edgaras - 2006 | 100 Stile Libero | 00'55''40 | 00'55''29 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'01''38 | 01'00''74 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Rutkauskas Rokas - 2009 | 50 Rana | 00'33''32 | 00'35''41 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 01'02''09 | 01'16''77 | 04/06/2021 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 1° Day |
Sakalauskas Valdas - 2007 | 50 Rana | 00'33''73 | 00'34''77 | 22/04/2022 - Lithuanian Swimming Championships (Klaipeda, LTU) - 4° Day | 100 Stile Libero | 00'59''78 | 00'58''79 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Sedunov Arsenij - 2011 | 100 Stile Libero | 01'38''23 | 01'33''49 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'48''44 | 00'46''47 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Simulis Jonas - 2012 | 100 Stile Libero | 01'27''81 | 01'48''86 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'40''45 | 04'01''65 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Sipavicius Rostislavas - 2010 | 50 Dorso | 00'32''48 | 00'34''23 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Dorso | 02'38''64 | 02'38''72 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Slavgorodskij Roman - 2013 | 100 Stile Libero | 01'44''65 | 50 Dorso | 01'00''22 | 00'56''95 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Songaila Domantas - 2005 | 50 Rana | 00'34''25 | 00'34''67 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Songaila Liutauras - 2006 | 50 Rana | 00'36''47 | 00'34''83 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'34''40 | 00'34''21 | 12/05/2021 - Klaipedos Miesto Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Statkus Vejunas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'45''67 | ||
Taujenis Edvinas - 2006 | 50 Rana | 00'35''40 | 00'35''08 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'05''40 | 01'04''86 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Taujenis Vilius - 2007 | 50 Rana | 00'43''51 | 00'42''69 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 01'13''73 | 01'13''80 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Trofimov Aleksej - 2006 | 50 Rana | 00'33''23 | 00'32''38 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'43''03 | 02'39''51 | 19/04/2022 - Lithuanian Swimming Championships (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Trynkinas Ervinas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'17''03 | 01'18''94 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'41''35 | 00'41''34 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Tubutis Kipras - 2005 | 50 Rana | 00'34''02 | 00'34''28 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 100 Stile Libero | 01'01''23 | 01'00''52 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'32''95 |
Urbonavicius Majus - 2007 | 50 Rana | 00'35''61 | 00'36''86 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'03''78 | 03'04''07 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Urbutis Pijus Jonas - 2007 | 100 Stile Libero | 00'58''88 | 00'59''35 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'31''92 | 00'31''17 | 22/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Uzgalis Mindaugas - 2012 | 100 Stile Libero | 01'18''34 | 01'17''49 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'43''55 | 100 Farfalla | 01'37''99 |
Vainorius Dominykas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'15''32 | 01'15''67 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Vaitkus Arminas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'10''29 | 01'09''37 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'37''86 | 00'40''39 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Vaitkus Dovidas - 2011 | 100 Stile Libero | 01'54''29 | ||
Vaitkus Mantas - 2005 | 100 Farfalla | 01'06''59 | 01'06''17 | 18/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day |
Vaitkus Vytautas Adomas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'10''51 | 01'21''91 | 14/05/2022 - Klaipedos Miesto Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'50''84 | 02'58''32 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Varnas Raidas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'05''44 | 01'03''45 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'34''30 | 00'34''40 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Varnys Nojus - 2009 | 100 Stile Libero | 01'38''01 | 01'37''25 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'45''77 | 00'49''66 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Zaicev Michail - 2013 | 50 Dorso | 00'49''07 | 00'49''05 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Zakevicius Maksim - 2008 | 50 Rana | 00'33''23 | 00'34''52 | 22/10/2022 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'38''50 | 02'48''80 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Zalys Matas - 2006 | 100 Stile Libero | 01'14''44 | 01'16''93 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'29''45 | 03'35''49 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) |
Zorys Antanas - 2012 | 50 Rana | 00'55''94 | 00'58''43 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 100 Stile Libero | 01'28''00 | 50 Dorso | 00'55''50 |
Zube Motiejus - 2008 | 100 Stile Libero | 00'58''93 | 00'59''19 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'31''41 | 00'30''69 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'32''95 | 02'34''59 | 02/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 2° Day |
Zubkov Artiom - 2010 | 100 Stile Libero | 01'19''51 | 01'18''34 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 50 Dorso | 00'44''53 | 00'42''75 | 18/11/2022 - Gintaro Taures Plaukimo Varzybos (Klaipeda, LTU) | 200 Stile Libero | 03'00''94 | 03'08''03 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Zuckov Daniil - 2005 | 50 Rana | 00'33''39 | 200 Stile Libero | 02'03''82 | 01'59''41 | 08/05/2021 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |