Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukija-2023 (Alytus, LTU) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | RAGAZZI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | ASSOLUTI |
Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukija-2023 (Alytus, LTU) - 1° Day
LTU Sostines Sports Centre
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andrulyte Saule - 2011 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'27''41 | 01'32''70 | 05/03/2022 - Pa Banga Atviros Pavasario Varzybos (Kaunas, LTU) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'02''51 |
Bielinyte Saule - 2006 | 50 Stile Libero | 00'30''17 | 00'29''74 | 18/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day | 200 Misti | 02'40''09 | 02'33''65 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Bubulaite Leja - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''74 | 00'29''97 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'22''13 | 02'20''86 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |
Dulke Valerija - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''40 | 00'33''32 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'10''65 | 03'09''32 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Endzelyte Jogaile - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''94 | 00'32''11 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'21''90 | 01'24''91 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Greblikaite Rusne - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''38 | 00'36''39 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'02''51 |
Iuknevichiute Ilona - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'26''48 | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'43''76 | 02'46''25 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Jakstonyte Laura - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''76 | 00'33''62 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'14''82 | 03'16''39 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Janutenaite Saule - 2007 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''71 | 00'29''52 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'10''48 | 01'08''70 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Koniajeva Marija - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''20 | 00'35''71 | 15/10/2022 - Pa Banga Plaukimo Sezono Atidarymo Varzybos (Kaunas, LTU) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'47''18 | 04'08''50 | 05/06/2021 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 2° Day |
Michniovaite Gabriele - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''65 | 00'30''76 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'25''15 | 01'31''52 | 22/10/2021 - Klaipeda Grand Prix (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Paknyte Leja - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''44 | 00'35''73 | 15/10/2022 - Pa Banga Plaukimo Sezono Atidarymo Varzybos (Kaunas, LTU) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'08''91 |
Sakenaite Liepa - 2007 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'29''18 | 00'29''21 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'21''63 | 02'21''61 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Shilova Agata - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''26 | 00'32''31 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''02 | 01'20''94 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Shvedchykova Nadiia - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''99 | 00'30''61 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'25''41 | 02'24''93 | 16/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 1° Day |
Skirpste Meta - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''48 | 01'11''06 | 17/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'34''04 | 02'33''98 | 17/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Srebaliute Emilija - 2008 | 50 Stile Libero (JUNIORES) | 00'30''10 | 00'29''67 | 16/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'20''38 | 02'19''00 | 23/06/2022 - Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Vaisetaite Rugile - 2008 | 100 Dorso (JUNIORES) | 01'21''80 | 01'28''55 | 22/06/2022 - Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'41''52 | 02'44''13 | 23/06/2022 - Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Vineviciute Adrija - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''25 | 00'36''40 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'23''46 | 03'29''10 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Yevdokimova Kira - 2011 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'40''61 | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'36''76 |
Zvirblyte Jore - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''73 | 00'37''92 | 23/06/2022 - Kaunas Grand Prix (Kaunas, LTU) - 2° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'27''90 | 03'24''67 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Antulis Martynas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''61 | 00'28''86 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'13''58 | 01'25''94 | 05/06/2021 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 2° Day |
Antulis Rytis - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''30 | 00'34''33 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'36''27 | 03'55''72 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'15''06 | 03'16''16 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Armalas Maksimilian - 2007 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'25''11 | 00'25''24 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'28''67 | 02'36''40 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Babykin Nikolaj - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''93 | 00'31''07 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'57''53 | 03'00''70 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Bislys Kristupas - 2007 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''99 | 00'26''88 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'10''67 | 02'09''69 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Bronikovas Lukas - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'06''58 | 03'21''47 | 09/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'51''72 | 02'57''29 | 08/06/2022 - Lietuvos Vaiku Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 1° Day |
Cimalonskas Armandas - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''99 | 00'27''81 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'16''64 | 01'14''03 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Doskus Motiejus - 2011 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'35''93 | 00'39''22 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 02'01''22 |
Endzelis Raigardas - 2008 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'08''21 | 01'08''33 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'20''18 | 02'15''95 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Ercius Kajus - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''81 | 00'32''41 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'05''74 |
Galimzianov Gleb - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''22 | 00'26''68 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'09''35 | 01'09''50 | 17/06/2022 - Lietuvos Jaunuciu-Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Gastold Martin - 2006 | 50 Stile Libero | 00'25''73 | 00'25''23 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'21''87 | 02'19''47 | 16/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 1° Day |
Grikstas Matas - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''07 | 00'32''75 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'08''30 | 03'12''76 | 09/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 1° Day |
Ilgevicius Paulius - 2010 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''96 | 01'23''20 | 09/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'56''35 | 02'57''63 | 26/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Juska Karolis - 2008 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'39''09 | 02'37''42 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'28''52 | 02'30''20 | 26/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Kackovskij Modestas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''78 | 00'29''60 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'39''10 | 02'59''65 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Kamandulis Ugnius - 2002 | 50 Stile Libero | 00'24''10 | 00'23''62 | 19/02/2022 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day | 100 Farfalla | 00'56''20 | 00'57''28 | 20/05/2022 - XXXVII Sell Student Games (Riga, LAT) - 1° Day |
Levickis Mykolas - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'36''42 | 00'35''23 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'31''65 | 01'35''99 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Magelinskas Juozas - 2007 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''74 | 00'26''54 | 18/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'28''24 | 02'27''61 | 16/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 1° Day |
Markevicius Gytis - 2007 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''35 | 00'28''93 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'23''94 | 02'24''78 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |
Paknys Kristupas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''37 | 00'27''53 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''76 | 01'13''77 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Rybakov Arian - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''94 | 00'31''30 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'55''50 |
Rybakov Damir - 2006 | 50 Stile Libero | 00'26''09 | 00'25''73 | 19/02/2022 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day | 100 Farfalla | 01'03''15 | 01'02''70 | 19/02/2022 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day |
Sakalas Martynas - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''68 | 00'31''71 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'47''43 | 02'43''96 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Smelevicius Vejas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''14 | 00'32''71 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'34''47 | 02'35''26 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Syciovas Karolis - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''93 | 00'34''05 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'23''86 |
Teterevkov Artiom - 2010 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'43''06 | 00'43''55 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 04'54''38 |
Trota Domantas - 2005 | 50 Stile Libero | 00'25''00 | 00'24''78 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'02''34 | 01'01''76 | 18/02/2023 - Lietuvos Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Alytus, LTU) - 3° Day |
Valinskas Benas - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''89 | 01'14''60 | 09/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'26''46 | 02'29''09 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day |
Varanavicius Karolis - 2006 | 200 Rana | 02'33''28 | 02'29''62 | 12/06/2021 - Lietuvos Jauniu-Jaunimo Plaukimo Cempionatas (Alytus, LTU) - 2° Day |
Zaveckas Ignas - 2006 | 50 Stile Libero | 00'25''65 | 00'25''30 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'05''88 | 02'00''81 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Zekas Simonas - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''82 | 00'27''47 | 02/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'08''10 | 01'11''50 | 09/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'33''06 | 02'37''04 | 03/02/2023 - Klaipedos Miesto Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Zilinskas Gintaras - 2009 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''88 | 00'38''76 | 10/12/2022 - Alytus Grand Prix (Alytus, LTU) - 2° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 03'04''23 |
Zilinski Daniel - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''44 | 00'28''36 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day | 200 Stile Libero (RAGAZZI) | 02'28''04 | 02'27''24 | 01/04/2022 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Dzukijos Taure 2022 (Alytus, LTU) - 1° Day |
Zimblys Mantas - 2007 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''01 | 00'27''78 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'07''06 | 01'05''61 | 25/03/2023 - Atviras Sostines Sporto Centro Plaukimo Cempionatas (Vilnius, LTU) - 1° Day |