1 | Dudek Lena | 2009 | POL Csir Mos Dabrowa Gornicza | 02'30''08 | 535 | | | |
50m 32.72 (32.72) 100m 1:11.84 (39.12) [1:11.84] 150m 1:55.61 (43.77) 200m 2:30.08 (34.47) [1:18.24] |
2 | Kapka Antonina | 2009 | POL Csir Mos Dabrowa Gornicza | 02'36''60 | 471 | | | |
50m 34.11 (34.11) 100m 1:16.79 (42.68) [1:16.79] 150m 2:00.93 (44.14) 200m 2:36.60 (35.67) [1:19.81] |
3 | Bednarek Lena | 2009 | POL KS Piatka Chorzow | 02'43''57 | 413 | | | |
50m 36.68 (36.68) 100m 1:21.67 (44.99) [1:21.67] 150m 2:07.21 (45.54) 200m 2:43.57 (36.36) [1:21.90] |
4 | Raczka Weronika | 2009 | POL KS Piatka Chorzow | 02'43''71 | 412 | | | |
50m 35.51 (35.51) 100m 1:18.44 (42.93) [1:18.44] 150m 2:07.77 (49.33) 200m 2:43.71 (35.94) [1:25.27] |
5 | Ochkalenko Nadia | 2009 | POL MKS Palac Mlodziezy Katowice | 02'43''86 | 411 | | | |
50m 33.95 (33.95) 100m 1:18.70 (44.75) [1:18.70] 150m 2:07.99 (49.29) 200m 2:43.86 (35.87) [1:25.16] |
6 | Zietek Julia | 2009 | POL UKS Manta Kochlowice Ruda Slaska | 02'44''06 | 409 | | | |
50m 35.29 (35.29) 100m 1:19.14 (43.85) [1:19.14] 150m 2:09.44 (50.30) 200m 2:44.06 (34.62) [1:24.92] |
7 | Zerdka Zuzanna | 2009 | POL Mosm Tychy | 02'48''43 | 378 | | | |
50m 36.95 (36.95) 100m 1:22.07 (45.12) [1:22.07] 150m 2:09.99 (47.92) 200m 2:48.43 (38.44) [1:26.36] |
8 | Tatarczuk Zofia | 2009 | POL UKS Manta Kochlowice Ruda Slaska | 02'50''30 | 366 | | | |
50m 35.72 (35.72) 100m 1:23.36 (47.64) [1:23.36] 150m 2:09.73 (46.37) 200m 2:50.30 (40.57) [1:26.94] |
9 | Szlaga Liliana | 2009 | POL Uks Aqua Team Mikolow | 02'51''35 | 359 | | | |
50m 37.84 (37.84) 100m 1:22.32 (44.48) [1:22.32] 150m 2:13.61 (51.29) 200m 2:51.35 (37.74) [1:29.03] |
10 | Duda Katarzyna | 2009 | POL Ulks Victoria Kozy | 02'53''94 | 343 | | | |
50m 37.64 (37.64) 100m 1:20.81 (43.17) [1:20.81] 150m 2:15.07 (54.26) 200m 2:53.94 (38.87) [1:33.13] |
11 | Baloz Laura | 2009 | POL KS Gornik Radlin | 02'55''89 | 332 | | | |
50m 2:11.84 (2:11.84) 100m 1:21.05 (-50.-79) [1:21.05] 200m 2:55.89 [1:34.84] |
12 | Rajkowska Zuzanna | 2009 | POL Uczniowski Klub Sportowy Dragon | 02'57''03 | 326 | | | |
50m 38.39 (38.39) 100m 1:23.36 (44.97) [1:23.36] 150m 2:13.98 (50.62) 200m 2:57.03 (43.05) [1:33.67] |
13 | Res Julia | 2009 | POL KS Gornik Radlin | 02'59''01 | 315 | | | |
50m 41.43 (41.43) 100m 1:26.46 (45.03) [1:26.46] 150m 2:18.48 (52.02) 200m 2:59.01 (40.53) [1:32.55] |
14 | Kloc Martyna | 2009 | POL UKS Manta Kochlowice Ruda Slaska | 03'00''33 | 308 | | | |
50m 40.37 (40.37) 100m 1:26.69 (46.32) [1:26.69] 150m 2:19.42 (52.73) 200m 3:00.33 (40.91) [1:33.64] |
15 | Oslak Julia | 2009 | POL Ulks Victoria Kozy | 03'01''74 | 301 | | | |
50m 36.29 (36.29) 100m 1:24.92 (48.63) [1:24.92] 150m 2:22.05 (57.13) 200m 3:01.74 (39.69) [1:36.82] |
16 | Jablonska Weronika | 2009 | POL UKS Na Fali Bytom | 03'06''43 | 279 | | | |
50m 40.23 (40.23) 100m 1:30.48 (50.25) [1:30.48] 150m 2:25.14 (54.66) 200m 3:06.43 (41.29) [1:35.95] |
17 | Wosztal Vanessa | 2009 | POL Mosm Tychy | 03'06''55 | 278 | | | |
50m 38.24 (38.24) 100m 1:27.79 (49.55) [1:27.79] 150m 2:23.37 (55.58) 200m 3:06.55 (43.18) [1:38.76] |
18 | Gala Amelia | 2009 | POL Csir Mos Dabrowa Gornicza | 03'15''27 | 243 | | | |
50m 42.06 (42.06) 100m 1:31.96 (49.90) [1:31.96] 150m 2:31.87 (59.91) 200m 3:15.27 (43.40) [1:43.31] |
19 | Kondrot Julia | 2009 | POL KS Gornik Radlin | 03'20''85 | 223 | | | |
50m 41.83 (41.83) 100m 1:33.05 (51.22) [1:33.05] 150m 2:35.02 (1:01.97) 200m 3:20.85 (45.83) [1:47.80] |
20 | Konieczny Agnieszka | 2009 | POL KS Gornik Radlin | 03'22''07 | 219 | | | |
50m 42.69 (42.69) 100m 1:36.04 (53.35) [1:36.04] 150m 2:33.94 (57.90) 200m 3:22.07 (48.13) [1:46.03] |
21 | Tata Alicja | 2009 | POL Aquatica Pawlowice | 03'26''82 | 204 | | | |
50m 38.85 (38.85) 100m 1:35.96 (57.11) [1:35.96] 150m 2:37.47 (1:01.51) 200m 3:26.82 (49.35) [1:50.86] |