Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
POL KS Posnania Poznan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bartoszewska Marta - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'05''03 | 01'15''37 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''93 | 01'35''94 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) |
Berg Maria - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'18''95 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'16''52 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''52 | 00'38''10 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Grabowska Malgorzata - 2011 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'12''21 | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'57''55 |
Grodecka Maja - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'22''22 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'39''00 |
Gryska Gabriela - 2011 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'23''38 | 01'35''07 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'21''70 |
Horowska Zuzanna - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'09''21 | 01'21''24 | 07/03/2021 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'47''16 |
Krause Barbara - 2011 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'35''84 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'19''34 |
Madelska Natalia - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'09''27 | 01'23''13 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'19''75 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''13 |
Makowska Blanka - 2011 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'23''51 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'26''89 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'33''58 |
Malicka Maja - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'15''70 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'30''24 |
Rzysko Amelia - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'17''24 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'26''78 | 01'34''91 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Siepka Zofia - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'37''78 | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'09''51 |
Zhornitska Oleksandra - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'16''73 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'10''75 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andrzejewski Aleksander - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'15''87 | 01'46''84 | 07/03/2021 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'10''52 |
Dopierala Piotr - 2011 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'16''54 | 01'24''84 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'51''50 |
Drost Stanislaw - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'17''40 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'47''27 |
Glapiak Filip - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'33''74 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'50''74 |
Grzechowiak Jakub - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'05''77 | 01'19''50 | 16/10/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 10 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'48''76 |
Heymann Patryk - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'59''37 | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'29''78 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'27''35 |
Jaglowski Dawid - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'03''05 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'15''33 |
Jedrzejewski Jeremi - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'17''15 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'38''57 |
Kaczmarek Aleksander - 2011 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'09''90 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'03''79 |
Krowicki Stefan - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'13''16 | 01'23''52 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'58''54 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'33''88 | 00'36''74 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Kurek Antoni - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'09''45 | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'34''40 | 03'01''99 | 16/10/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 10 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Lechowicz Maksymilian - 2010 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'55''14 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'34''15 |
Lechowicz Mikolaj - 2011 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'11''79 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'52''60 |
Lira Tsimafei - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'18''42 | 200 Rana (Esordienti A1) | Squalificato |
Moros Bruno - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'07''17 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'45''19 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'30''63 |
Mroczek Dominik - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'12''85 | 01'27''54 | 16/10/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 10 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'25''99 |
Olejniczak Mateusz - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'14''56 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'25''94 | 01'39''81 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Olejniczak Wojciech - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'14''92 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'31''61 |
Rejewski Bartosz - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'15''56 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'26''33 | 01'43''47 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Russek Filip - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'22''02 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'45''76 |
Rybicki Wojciech - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'10''58 | 01'30''47 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'31''63 | 00'39''84 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) |
Suszczewicz Konstanty - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'27''10 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'46''28 |
Timoszenko Igor - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'16''72 | 200 Rana (Esordienti A2) | Squalificato |
Wos Ignacy - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'15''57 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'25''21 |
Wrobel Tytus - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'26''59 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'59''49 |
Zajac Grzegorz - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'16''63 | 01'26''53 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'38''10 |