Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
POL KS Warta Poznan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blajet Nikola - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'14''55 | 01'36''10 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'09''76 |
Gajecka Patrycja - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'15''81 | 01'33''50 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'25''83 |
Godek Lena - 2011 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'27''47 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'11''90 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'34''11 | 00'34''86 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Grajewska Weronika - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'24''36 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'38''24 |
Kasprzak Maja - 2011 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'33''76 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'41''02 | 01'47''06 | 15/10/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 11 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Kordalska Maja - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'03''68 | 01'05''85 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'40''44 |
Litoborska Julia - 2010 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''71 | 01'14''81 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'44''93 |
Michalak Maria - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'09''73 | 01'11''67 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'58''78 |
Muras Julia - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'08''59 | 200 Misti (RAGAZZI) | Squalificato |
Olschowka Julia - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'06''25 | 01'23''91 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''84 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''96 | 00'31''62 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Pawlak Lucja - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''94 | 01'19''26 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'05''50 |
Szymanska Julia - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'21''22 | 01'21''92 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'38''23 |
Wilinska Anna - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'21''27 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'39''67 |
Zuk Hanna - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'15''19 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''47 | 01'23''99 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andruszkiewicz Borys - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'06''20 | 01'09''87 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'12''45 | 01'15''43 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Bialecki Borys - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'22''11 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'44''28 |
Dziamski Szymon - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'09''59 | 01'11''28 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'19''39 | 01'30''43 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Groszewski Aleksander - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'23''98 | 01'40''06 | 07/03/2021 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'12''02 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'34''50 |
Hebrowski Lukasz - 2011 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'25''95 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'05''25 |
Kalinovskyi Maksym - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'25''11 | 01'26''57 | 05/11/2022 - Z Delfinem Do Paryza (Torun, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'09''09 |
Karlinski Tomasz - 2010 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'13''49 | 01'21''32 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'52''64 |
Krutowski Leon - 2011 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'48''31 | ||
Krzywania Iwo - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'13''42 | 01'19''59 | 15/10/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 11 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'28''82 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'32''52 | 00'34''90 | 15/10/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 11 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Malecki Adam - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''42 | 01'13''08 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | Squalificato |
Mizgalski Tymoteusz - 2011 | 200 Rana (Esordienti A1) | 02'53''37 | 200 Misti (Esordienti A1) | 02'39''66 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'30''80 | 00'40''89 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) |
Nadolny Borys - 2010 | 200 Rana (Esordienti A2) | 02'57''31 | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'50''25 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''95 | 00'34''59 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Nowicki Wiktor - 2011 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'22''19 | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'00''63 |
Sobkowski Szymon - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'10''83 | 01'08''10 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'18''21 | 01'16''99 | 25/02/2023 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Stefaniak Bartosz - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'15''41 | 01'18''49 | 15/10/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 11 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'12''94 |
Stefaniak Maksymilian - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'16''79 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'38''60 |
Szymanski Jakub - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'21''65 | 01'27''58 | 15/10/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 11 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Vasyliev Yehor - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'24''70 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'33''75 |