Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
POL Uks Grot Kozieglowy
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bandosz Zuzanna - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'34''80 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'51''84 |
Bochenska Aleksandra - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'16''71 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'36''61 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'34''15 | 00'46''85 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Bylewska Lena - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'16''32 | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'24''52 |
Dubert Amelia - 2010 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'15''98 | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'00''88 |
Dutkiewicz Weronika - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'24''32 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'41''15 |
Lakowska Maja - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'09''47 | 01'27''39 | 29/05/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Dzieci I Mlodzikow Termy (Poznan, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'56''51 |
Nowak Karolina - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'28''51 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'41''92 |
Stern Wiktoria - 2010 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'25''38 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'34''01 |
Walkowiak Olga - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'39''12 | 200 Rana (Esordienti A2) | 04'15''05 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Czarnecki Mateusz - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'13''77 | 01'26''84 | 29/05/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Dzieci I Mlodzikow Termy (Poznan, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'03''19 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''82 | 00'35''70 | 29/05/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Dzieci I Mlodzikow Termy (Poznan, POL) |
Dralus Bartosz - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'37''50 | 200 Rana (Esordienti A1) | 03'53''52 |
Fulczyk Filip - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'28''35 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'38''77 |