1 | POL KS Posnania Poznan | Heymann Patryk, Kurek Antoni, Bartoszewska Marta, Jaglowski Dawid | 01'51''75 | 486 | | | |
50m 27.35 (27.35) 100m 56.45 (29.10) [56.45] 150m 1:25.00 (28.55) 200m 1:51.75 (26.75) [55.30] |
2 | POL Ku Azs U.a.m. Poznan | Hadynski Witold, Grochowski Maksymilian, Mroczek Zofia, Nowak Adam | 01'57''53 | 418 | | | |
50m 28.83 (28.83) 100m 59.12 (30.29) [59.12] 150m 1:29.50 (30.38) 200m 1:57.53 (28.03) [58.41] |
3 | POL Niagara Jedynka Wolsztyn | Gwozdz Estera, Guzman Wiktor, Sobon Ewa, Tatarynowicz Jan | 01'59''62 | 396 | | | |
50m 30.39 (30.39) 100m 59.75 (29.36) [59.75] 150m 1:30.58 (30.83) 200m 1:59.62 (29.04) [59.87] |
4 | POL KS Warta Poznan | Olschowka Julia, Andruszkiewicz Borys, Litoborska Julia, Kordalska Maja | 01'59''78 | 395 | | | |
50m 29.96 (29.96) 100m 59.97 (30.01) [59.97] 150m 1:30.40 (30.43) 200m 1:59.78 (29.38) [59.81] |
5 | POL KS Warta Poznan | Nadolny Borys, Zuk Hanna, Karlinski Tomasz, Muras Julia | 02'04''62 | 350 | | | |
50m 30.95 (30.95) 100m 1:03.65 (32.70) [1:03.65] 150m 1:34.26 (30.61) 200m 2:04.62 (30.36) [1:00.97] |
6 | POL KP Astromal Akwawit Leszno | Michalska Maja, Kapela Filip, Biniak Kryspin, Pietrzyk Mikolaj | 02'05''71 | 341 | | | |
50m 32.44 (32.44) 100m 1:06.39 (33.95) [1:06.39] 150m 1:37.97 (31.58) 200m 2:05.71 (27.74) [59.32] |
7 | POL Niagara Jedynka Wolsztyn | Nowacki Cezary, Nowak Liliana, Bardan Jacek, Andrys Gabriela | 02'06''17 | 338 | | | |
50m 30.50 (30.50) 100m 1:03.27 (32.77) [1:03.27] 150m 1:35.81 (32.54) 200m 2:06.17 (30.36) [1:02.90] |
8 | POL KS Posnania Poznan | Madelska Natalia, Olejniczak Wojciech, Siepka Zofia, Horowska Zuzanna | 02'10''85 | 303 | | | |
50m 31.13 (31.13) 100m 1:05.96 (34.83) [1:05.96] 150m 1:39.49 (33.53) 200m 2:10.85 (31.36) [1:04.89] |
9 | POL Ks Wodnik Srem | Banicka Oliwia, Korneluk Antoni, Sloma Jakub, Michalska Zuzanna | 02'12''66 | 290 | | | |
50m 33.41 (33.41) 100m 1:08.47 (35.06) [1:08.47] 150m 1:41.93 (33.46) 200m 2:12.66 (30.73) [1:04.19] |
10 | POL Uks Grot Kozieglowy | Czarnecki Mateusz, Dutkiewicz Weronika, Dubert Amelia, Lakowska Maja | 02'13''09 | 287 | | | |
50m 31.82 (31.82) 100m 1:06.80 (34.98) [1:06.80] 150m 1:41.63 (34.83) 200m 2:13.09 (31.46) [1:06.29] |
11 | POL KP Astromal Akwawit Leszno | Polsakiewicz Maja, Szkudlarczyk Kinga, Slotala Bartosz, Pabierowska Lena | 02'13''15 | 287 | | | |
50m 32.31 (32.31) 100m 1:06.95 (34.64) [1:06.95] 150m 1:39.55 (32.60) 200m 2:13.15 (33.60) [1:06.20] |
12 | POL Mlodziezowy Klub Plywacki Gdansk | Noculak Tamara, Jaskula Marta, Ochedzan Gabriela, Nowicki Aleksander | 02'16''01 | 269 | | | |
50m 32.34 (32.34) 100m 1:07.47 (35.13) [1:07.47] 150m 1:42.22 (34.75) 200m 2:16.01 (33.79) [1:08.54] |
13 | POL Ku Azs U.a.m. Poznan | Zaliskyi Maksym, Cegielska Lena, Kosmecka Natalia, Koper Julia | 02'16''50 | 266 | | | |
50m 33.23 (33.23) 100m 1:08.27 (35.04) [1:08.27] 150m 1:44.70 (36.43) 200m 2:16.50 (31.80) [1:08.23] |
14 | POL KS Posnania Poznan | Berg Maria, Lechowicz Maksymilian, Malicka Maja, Mroczek Dominik | 02'16''63 | 266 | | | |
50m 34.52 (34.52) 100m 1:09.96 (35.44) [1:09.96] 150m 1:44.14 (34.18) 200m 2:16.63 (32.49) [1:06.67] |
15 | POL KS Warta Poznan | Groszewski Aleksander, Blajet Nikola, Pawlak Lucja, Kalinovskyi Maksym | 02'17''50 | 261 | | | |
50m 34.50 (34.50) 100m 1:08.19 (33.69) [1:08.19] 150m 1:43.78 (35.59) 200m 2:17.50 (33.72) [1:09.31] |
16 | POL Ks Wodnik Srem | Mikos Maja, Labutka Adrianna, Bartkowiak Amelia, Skalecki Kacper | 02'21''42 | 240 | | | |
50m 34.74 (34.74) 100m 1:11.42 (36.68) [1:11.42] 150m 1:47.52 (36.10) 200m 2:21.42 (33.90) [1:10.00] |
17 | POL KP Astromal Akwawit Leszno | Wroblewska Julia, Bobko Wiktoria, Leonczuk Jakub, Stozek Krzysztof | 02'23''17 | 231 | | | |
50m 37.14 (37.14) 100m 1:13.19 (36.05) [1:13.19] 150m 1:48.14 (34.95) 200m 2:23.17 (35.03) [1:09.98] |