Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Dorso | Esordienti A1 | |
200 Dorso | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
Mistaffetta 4x50 Misti | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Misti | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | Esordienti A2 | |
4x50 Misti | Esordienti A1 | |
4x50 Misti | RAGAZZI |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12 - 13 Lat, I Runda (Poznan, POL)
POL KS Posnania Poznan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bartoszewska Marta - 2010 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'20''31 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'48''02 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'33''41 | 00'38''83 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Berg Maria - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'32''20 | 01'39''52 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 06'19''19 |
Grabowska Malgorzata - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'22''66 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'28''81 |
Grodecka Maja - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'41''38 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'26''97 |
Gryska Gabriela - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'36''92 | 00'42''07 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Horowska Zuzanna - 2010 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'18''83 | 01'24''39 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'30''86 |
Krause Barbara - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'32''00 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'40''77 |
Madelska Natalia - 2010 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'50''61 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'30''69 |
Makowska Blanka - 2011 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'34''11 | 01'50''79 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'03''94 |
Malicka Maja - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'38''62 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'13''86 |
Rzysko Amelia - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'02''72 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 06'09''91 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'39''09 | 00'42''69 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Siepka Zofia - 2010 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'38''65 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'38''67 |
Zhornitska Oleksandra - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'23''09 | 01'28''26 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 06'07''58 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Andrzejewski Aleksander - 2011 | 100 Rana (Esordienti A1) | Squalificato | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'55''91 |
Dopierala Piotr - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 02'49''62 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'26''83 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'35''14 | 00'38''74 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Drost Stanislaw - 2011 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'44''60 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'08''54 |
Glapiak Filip - 2011 | 100 Rana (Esordienti A1) | 02'11''17 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'46''30 |
Grzechowiak Jakub - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'16''17 | 01'27''46 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'18''38 |
Heymann Patryk - 2010 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'06''44 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'15''51 | 01'28''57 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Jaglowski Dawid - 2010 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'15''84 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'57''88 |
Jedrzejewski Jeremi - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'29''92 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'29''06 |
Kaczmarek Aleksander - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'26''03 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'28''01 | 01'42''41 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Krowicki Stefan - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'12''97 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'10''50 |
Krzesniak Jakub - 2010 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'11''96 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'03''02 |
Kurek Antoni - 2010 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 02'34''69 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 04'54''05 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'32''97 |
Lechowicz Maksymilian - 2010 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'43''89 | 01'52''77 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'25''75 |
Lechowicz Mikolaj - 2011 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'28''95 | 01'36''05 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 200 Dorso (Esordienti A1) | 02'53''77 |
Lira Tsimafei - 2011 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'32''13 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'21''36 |
Moros Bruno - 2011 | 100 Farfalla (Esordienti A1) | 01'22''21 | 01'39''19 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'16''42 |
Mroczek Dominik - 2010 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'03''59 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'43''99 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''29 | 00'45''98 | 07/03/2021 - Zawody Plywackie (Poznan, POL) |
Olejniczak Mateusz - 2010 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'03''36 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'41''62 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''07 | 00'46''55 | 12/03/2022 - Zawody Plywackie O Puchar Prezesa Wielkopolskiego Okregowego (Poznan, POL) |
Olejniczak Wojciech - 2010 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'32''51 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | Squalificato |
Rejewski Bartosz - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'07''25 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'08''29 |
Russek Filip - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'45''87 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'17''01 |
Rybicki Wojciech - 2010 | 100 Farfalla (Esordienti A2) | 01'23''58 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'43''52 |
Suszczewicz Konstanty - 2010 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'49''37 | 200 Dorso (Esordienti A2) | 03'44''35 |
Timoszenko Igor - 2010 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'35''07 | 02'01''49 | 28/11/2020 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Sprawdzamy 2009 (Poznan, POL) | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'59''86 |
Wos Ignacy - 2011 | 200 Dorso (Esordienti A1) | 03'15''15 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'31''85 |
Wrobel Tytus - 2011 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'50''73 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 06'42''62 |
Zajac Grzegorz - 2011 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'42''35 | 400 Stile Libero (Esordienti A1) | 05'53''30 |