Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Regio Oost Circuit Deel 4 (Wageningen, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | JUNIORES | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | Esordienti A | |
400 Misti | CADETTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | CADETTI | |
50 Dorso | CADETTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | CADETTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | CADETTI | |
200 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Rana | CADETTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti A | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | JUNIORES |
Regio Oost Circuit Deel 4 (Wageningen, NED)
NED Zv Overbetuwe
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Beugen Amber - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'22''15 | 01'23''59 | 07/01/2023 - Ezc Deel 2 (Doesburg, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'49''51 | 00'46''79 | 02/07/2022 - Eigenwijze Zwemcompetitie Deel 5 (Terborg, NED) |
Beugen Anouk - 2003 | 400 Misti | 06'36''39 | 06'46''18 | 19/01/2019 - JJS-Circuit Deel 3 (Zutphen, NED) | 50 Rana | 00'43''96 | 00'41''99 | 16/12/2018 - GBK Korte Baan 2018 (Zutphen, NED) - 2° Day |
Bulsink Sofie - 2010 | 400 Misti (Esordienti A) | Squalificato | 50 Rana (Esordienti A) | Squalificato | 00'52''18 | 29/10/2022 - WWV Winterswijk Meerkamp 22/23 Deel 2 (Winterswijk, NED) |
Habib Nour - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'23''90 | 01'24''85 | 25/02/2023 - WWV Winterswijk Meerkamp Deel 3 (Winterswijk, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'56''78 |
Hof Diede - 2008 | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'53''93 | 08'03''82 | 01/03/2020 - A Jansen Lac Periode 2 Deel 2 (Doetinchem, NED) | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'43''86 | 00'44''98 | 02/07/2022 - Eigenwijze Zwemcompetitie Deel 5 (Terborg, NED) |
Hoogakker Roos - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'37''19 | 02'06''46 | 26/03/2022 - Ezc-Deel 2 (Westervoort, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'53''74 | 00'54''27 | 14/01/2023 - Miniorencircuit Deel 4 (Nijmegen, NED) |
Horst Melissa - 2011 | 400 Misti (Esordienti A) | 07'19''26 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'46''37 | 00'45''62 | 21/01/2023 - Gelderse Sprintkampioenschappen 2023 (Nijmegen, NED) - 1° Day |
Lamers Isis - 2010 | 400 Misti (Esordienti A) | 08'16''70 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'57''33 | 00'58''29 | 29/10/2022 - WWV Winterswijk Meerkamp 22/23 Deel 2 (Winterswijk, NED) |
Liu Yuanhan - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'29''51 | 01'29''12 | 08/01/2023 - Limietwedstrijd (Wageningen, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'53''23 |
Matser Juliet - 2008 | 400 Misti (RAGAZZI) | 06'47''82 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'48''83 | 00'49''17 | 29/10/2022 - WWV Winterswijk Meerkamp 22/23 Deel 2 (Winterswijk, NED) |
Prigione Helena - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'31''81 | 02'00''01 | 26/03/2022 - Ezc-Deel 2 (Westervoort, NED) | 50 Rana (Esordienti A) | 00'52''10 | 00'52''74 | 14/01/2023 - Miniorencircuit Deel 4 (Nijmegen, NED) |
Sewnath Shaya - 2006 | 400 Misti (JUNIORES) | 07'17''10 | 07'33''86 | 31/03/2019 - Lange Afstand Wedstrijd (Brummen, NED) | 50 Rana (JUNIORES) | 00'48''07 | 00'47''39 | 03/11/2019 - NZC Deel 2 (Arnhem, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Lamers Enna - 2008 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'53''30 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'04''72 | 01'05''21 | 22/01/2023 - Gelderse Sprintkampioenschappen 2023 (Nijmegen, NED) - 2° Day |
Natte Thomas - 2006 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'48''12 | 00'48''83 | 21/11/2021 - Ezc Deel 1 (Westervoort, NED) | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'26''19 | 01'43''78 | 18/05/2019 - Oac Deel 5 (Borculo, NED) |
Pollmann Joost - 2006 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'47''25 | 00'49''32 | 21/11/2021 - Ezc Deel 1 (Westervoort, NED) | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'14''60 | 01'16''80 | 07/01/2023 - Ezc Deel 2 (Doesburg, NED) | 100 Farfalla (JUNIORES) | 01'36''45 |
Sewnath Rowan - 2010 | 50 Rana (Esordienti A) | 00'44''73 | 00'46''57 | 12/11/2022 - Eigenzinnige Zwemcompetitie Deel 1 (Westervoort, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'26''24 | 01'43''81 | 26/03/2022 - Ezc-Deel 2 (Westervoort, NED) |
Spaan Gyan - 2007 | 400 Misti (RAGAZZI) | 05'57''11 | 06'52''70 | 01/03/2020 - A Jansen Lac Periode 2 Deel 2 (Doetinchem, NED) |