Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Meerkamp Deel 2 (Papendrecht, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti A | |
50 Farfalla | Esordienti B | |
50 Farfalla | Esordienti C | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti C | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | JUNIORES | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C | |
25 Stile Libero | ASSOLUTI | |
25 Stile Libero | ASSOLUTI | |
25 Stile Libero | Esordienti A | |
25 Stile Libero | Esordienti B | |
25 Stile Libero | Esordienti B | |
25 Stile Libero | Esordienti C |
Meerkamp Deel 2 (Papendrecht, NED)
NED Hga (sg)
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Hagenaar Elise - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'40''06 | 00'39''97 | 28/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Sliedrecht, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'40''03 | 01'38''37 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'37''03 | 00'37''48 | 10/07/2021 - Top Daagt Uit Wedstrijd (Sliedrecht, NED) | 25 Stile Libero | 00'14''65 | 00'14''67 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |
Spelt Lotte - 2008 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'41''00 | 00'40''33 | 19/11/2022 - Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Sliedrecht, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'37''71 | 01'39''05 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''21 | 00'45''10 | 20/11/2021 - Knzb Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Sliedrecht, NED) | 25 Stile Libero | 00'15''06 | 00'15''51 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |
Van Roon Sarah - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A) | 00'48''97 | 00'58''09 | 10/07/2021 - Top Daagt Uit Wedstrijd (Sliedrecht, NED) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'47''14 | 01'51''50 | 28/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Sliedrecht, NED) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'46''91 | 00'45''50 | 28/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Sliedrecht, NED) | 25 Stile Libero (Esordienti A) | 00'17''54 | 00'19''18 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |
Wijk Merel - 2004 | 400 Misti | 07'38''51 | 07'48''42 | 14/09/2019 - Meerkamp Ronde 1 (Alblasserdam, NED) | 50 Farfalla | 00'42''85 | 00'43''43 | 11/01/2020 - Nationale Zwemcompetitie 3 (Sliedrecht, NED) | 100 Rana | 01'54''05 | 01'50''96 | 13/01/2018 - Knzb (S-Gravendeel, NED) | 50 Dorso | 00'47''37 | 00'47''54 | 14/09/2019 - Meerkamp Ronde 1 (Alblasserdam, NED) | 25 Stile Libero | 00'17''26 | 00'16''42 | 14/09/2019 - Meerkamp Ronde 1 (Alblasserdam, NED) |
Wolff Amelie - 2004 | 50 Farfalla | 00'36''61 | 00'34''62 | 11/01/2020 - Nationale Zwemcompetitie 3 (Sliedrecht, NED) | 100 Rana | 01'34''91 | 01'33''67 | 02/02/2019 - Meerkamp Ronde 3 ('S-Gravendeel, NED) | 50 Dorso | 00'36''84 | 00'35''42 | 05/10/2019 - KNZB VZC Ronde 1 (Hardinxveld-Giessendam, NED) | 25 Stile Libero | 00'13''89 | 00'13''86 | 27/10/2018 - Meerkamp Ronde 1 (Alblasserdam, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Elich Joost - 2004 | 50 Farfalla | 00'32''81 | 00'33''44 | 20/11/2021 - Knzb Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Sliedrecht, NED) | 100 Rana | 01'25''11 | 01'37''84 | 23/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Strijen, NED) | 50 Dorso | 00'37''53 | 00'43''02 | 23/03/2019 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Strijen, NED) | 25 Stile Libero | 00'13''06 | 00'15''16 | 14/09/2019 - Meerkamp Ronde 1 (Alblasserdam, NED) |
Huisman Jaco - 1995 | 50 Farfalla | 00'31''64 | 00'31''17 | 09/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Ronde 3 (Hardinxveld, NED) | 100 Rana | 01'27''16 | 01'23''51 | 09/02/2019 - Nationale Zwemcompetitie Ronde 3 (Hardinxveld, NED) | 50 Dorso | 00'38''23 | 00'37''50 | 06/10/2018 - NZC Deel 1 (Strijen, NED) | 25 Stile Libero | 00'12''93 | 00'12''65 | 27/10/2018 - Meerkamp Ronde 1 (Alblasserdam, NED) |
Korevaar Edward - 2001 | 50 Farfalla | 00'31''26 | 00'30''88 | 12/03/2022 - Nationale Zwemcompetitie Deel 4 (Sliedrecht, NED) | 50 Dorso | 00'33''11 | 00'33''62 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |
Korevaar Julian - 2005 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'33''11 | 00'33''75 | 20/11/2021 - Knzb Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Sliedrecht, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'31''96 | 01'33''47 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'37''47 | 00'38''29 | 28/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Sliedrecht, NED) | 25 Stile Libero | 00'13''22 | 00'13''39 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |
Noordermeer Sjoerd - 2006 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'35''71 | 00'34''51 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) | 100 Rana (JUNIORES) | 01'31''24 | 01'29''94 | 20/11/2021 - Knzb Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Sliedrecht, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'39''20 | 00'38''99 | 20/11/2021 - Knzb Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Sliedrecht, NED) | 25 Stile Libero | 00'12''85 | 00'14''00 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |
Schoneveld Xander - 2005 | 400 Misti | 05'44''04 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'30''43 | 00'31''85 | 28/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Sliedrecht, NED) | 50 Dorso (JUNIORES) | 00'32''23 | 00'31''91 | 28/01/2023 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Sliedrecht, NED) | 25 Stile Libero | 00'12''90 | 00'12''78 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |
Sterk Andre - 1986 | 50 Farfalla | 00'32''88 | 00'31''53 | 16/12/2017 - Meerkamp Ronde 1 (Sliedrecht, NED) | 100 Rana | 01'32''82 | 01'31''42 | 03/02/2018 - Nationale Zwemcompetitie Regio Ronde 3 (Rotterdam, NED) | 50 Dorso | 00'35''21 | 00'34''62 | 05/10/2019 - KNZB VZC Ronde 1 (Hardinxveld-Giessendam, NED) | 25 Stile Libero | 00'12''72 | 00'12''53 | 16/12/2017 - Meerkamp Ronde 1 (Sliedrecht, NED) |
Vat Somchai - 1995 | 400 Misti | 06'18''11 | 100 Rana | 01'22''78 | 01'22''22 | 20/11/2021 - Knzb Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Sliedrecht, NED) | 50 Dorso | 00'37''29 | 00'35''80 | 06/10/2018 - NZC Deel 1 (Strijen, NED) | 25 Stile Libero | 00'12''78 | 00'12''64 | 05/03/2022 - Meerkamp Deel 2 (Rotterdam, NED) |