1 | Tuskenis Mykolas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'09''50 | 542 | | | |
50m 30.89 (30.89) 100m 1:05.11 (34.22) [1:05.11] 150m 1:38.12 (33.01) 200m 2:09.50 (31.38) [1:04.39] |
2 | Zakaris Nojus | 2009 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'20''85 | 421 | | | |
50m 32.51 (32.51) 100m 1:08.45 (35.94) [1:08.45] 150m 1:45.69 (37.24) 200m 2:20.85 (35.16) [1:12.40] |
3 | Gumbelevicius Pijus | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 02'25''10 | 385 | | | |
50m 33.86 (33.86) 100m 1:11.36 (37.50) [1:11.36] 150m 1:49.13 (37.77) 200m 2:25.10 (35.97) [1:13.74] |
4 | Sipavicius Rostislavas | 2010 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'26''26 | 376 | | | |
50m 35.24 (35.24) 100m 1:15.29 (40.05) [1:15.29] 150m 1:50.79 (35.50) 200m 2:26.26 (35.47) [1:10.97] |
5 | Budrevicius Danas | 2010 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'26''89 | 371 | | | |
50m 34.60 (34.60) 100m 1:12.47 (37.87) [1:12.47] 150m 1:51.07 (38.60) 200m 2:26.89 (35.82) [1:14.42] |
6 | Kutka Martynas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'27''16 | 369 | | | |
50m 34.87 (34.87) 100m 1:12.90 (38.03) [1:12.90] 150m 1:50.91 (38.01) 200m 2:27.16 (36.25) [1:14.26] |
7 | Abraitis Majus | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 02'28''59 | 359 | | | |
50m 34.83 (34.83) 100m 1:13.08 (38.25) [1:13.08] 150m 1:52.06 (38.98) 200m 2:28.59 (36.53) [1:15.51] |
8 | Matusevicius Lukas | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 02'28''89 | 357 | | | |
50m 35.41 (35.41) 100m 1:13.97 (38.56) [1:13.97] 150m 1:52.41 (38.44) 200m 2:28.89 (36.48) [1:14.92] |
9 | Trucinskas Marijus | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'29''29 | 354 | | | |
50m 36.52 (36.52) 100m 1:15.01 (38.49) [1:15.01] 150m 1:53.18 (38.17) 200m 2:29.29 (36.11) [1:14.28] |
10 | Valinskas Benas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'31''69 | 337 | | | |
50m 36.35 (36.35) 100m 1:14.75 (38.40) [1:14.75] 150m 1:54.57 (39.82) 200m 2:31.69 (37.12) [1:16.94] |
11 | Cvirka Vilius | 2010 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 02'34''84 | 317 | | | |
50m 36.16 (36.16) 100m 1:16.46 (40.30) [1:16.46] 150m 1:58.09 (41.63) 200m 2:34.84 (36.75) [1:18.38] |
12 | Povilaitis Titas | 2010 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 02'35''25 | 314 | | | |
50m 37.65 (37.65) 100m 1:17.56 (39.91) [1:17.56] 150m 1:57.59 (40.03) 200m 2:35.25 (37.66) [1:17.69] |
13 | Bubnys Rapolas | 2010 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 02'36''89 | 305 | | | |
50m 36.47 (36.47) 100m 1:16.83 (40.36) [1:16.83] 150m 1:58.11 (41.28) 200m 2:36.89 (38.78) [1:20.06] |
14 | Paknys Kristupas | 2009 | LTU Sostines Sports Centre | 02'37''17 | 303 | | | |
50m 36.63 (36.63) 100m 1:16.75 (40.12) [1:16.75] 150m 1:57.96 (41.21) 200m 2:37.17 (39.21) [1:20.42] |
15 | Kazakevic Leonardas | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'37''25 | 303 | | | |
50m 37.02 (37.02) 100m 1:16.82 (39.80) [1:16.82] 150m 1:58.52 (41.70) 200m 2:37.25 (38.73) [1:20.43] |
16 | Kutka Modestas | 2010 | LTU Sostines Sports Centre | 02'38''29 | 297 | | | |
50m 36.70 (36.70) 100m 1:17.25 (40.55) [1:17.25] 150m 1:58.68 (41.43) 200m 2:38.29 (39.61) [1:21.04] |
17 | Gudauskas Kristupas | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla | 02'39''99 | 287 | | | |
50m 38.73 (38.73) 100m 1:19.93 (41.20) [1:19.93] 150m 2:01.08 (41.15) 200m 2:39.99 (38.91) [1:20.06] |
18 | Tamulionis Titas | 2009 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 02'44''61 | 264 | | | |
50m 39.10 (39.10) 100m 1:21.64 (42.54) [1:21.64] 150m 2:03.93 (42.29) 200m 2:44.61 (40.68) [1:22.97] |
19 | Sulskus Elijas | 2010 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | 02'48''27 | 247 | | | |
50m 39.06 (39.06) 100m 1:21.69 (42.63) [1:21.69] 150m 2:05.54 (43.85) 200m 2:48.27 (42.73) [1:26.58] |
20 | Jocius Laurynas | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 02'52''72 | 228 | | | |
50m 39.79 (39.79) 100m 1:24.71 (44.92) [1:24.71] 150m 2:10.40 (45.69) 200m 2:52.72 (42.32) [1:28.01] |