Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | Esordienti B1 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti A1 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti B1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti B1 | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
100 Misti | Esordienti B1 |
Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL)
POL Piranie Sosir Nowa Deba
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kwasnik Karolina - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'36''10 | 00'38''32 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'48''62 | 01'55''67 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'42''57 | 00'54''83 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'40''52 | 00'42''53 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'34''01 | 01'34''29 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) |
Regiec Emilia - 2012 | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'42''79 | 01'40''83 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'40''44 | 00'42''94 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) | 200 Stile Libero (Esordienti A1) | 03'32''19 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'46''52 | 00'46''37 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'44''86 |
Sedyka Patrycja - 2013 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 02'00''56 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'43''26 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'52''23 | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'57''39 |
Sowa Lena - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'43''77 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'02''97 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'55''30 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'51''38 |
Spelak Zuzanna - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'41''75 | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'56''93 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'52''43 | 00'52''63 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'49''41 | 00'48''75 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'46''83 |
Sudol Anna - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''29 | 00'41''43 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'46''49 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'47''10 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'50''26 | 00'51''54 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'43''91 | 00'51''52 | 05/02/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Spelniaj Plywackie Marzenia (Kolbuszowa, POL) |
Tomczyk Joanna - 2013 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'56''01 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'49''32 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'06''77 | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'55''28 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'51''63 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Chmielowiec Beniamin - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'43''82 | 00'45''28 | 05/02/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Spelniaj Plywackie Marzenia (Kolbuszowa, POL) | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'57''70 | 01'56''48 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 200 Rana (Esordienti B2) | 04'14''37 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'56''72 | 01'00''03 | 05/02/2022 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie - Spelniaj Plywackie Marzenia (Kolbuszowa, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'53''51 |
Dziemianko Filip - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'00''25 | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'18''92 | 200 Rana (Esordienti B2) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti B2) | 01'09''10 |
Krasowski Stanislaw - 2012 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'40''84 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'46''84 | 00'49''69 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 200 Stile Libero (Esordienti B2) | 03'32''74 | 100 Farfalla (Esordienti B2) | 01'53''84 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'45''83 | 00'45''84 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) |
Ozga Marcin - 2012 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'52''51 | 01'56''76 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'46''81 | 00'45''57 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'49''88 | 00'57''17 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 100 Farfalla (Esordienti B2) | 01'57''85 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'51''28 | 00'54''79 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) |
Pastula Krzysztof - 2013 | 100 Dorso (Esordienti B1) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'49''44 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | Squalificato | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'53''53 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'57''02 |
Rebisz Kamil - 2013 | 100 Dorso (Esordienti B1) | 01'56''03 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'42''96 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'38''57 | 50 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'51''31 |
Rozmus Karol - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'36''50 | 00'37''32 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) | 50 Farfalla (Esordienti B1) | 00'43''03 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'24''60 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'44''00 | 00'43''82 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) | 100 Misti (Esordienti B1) | 01'31''79 |
Rydzik Wiktor - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'39''20 | 00'43''23 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) | 100 Rana (Esordienti B2) | 02'01''40 | 02'19''47 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 200 Stile Libero (Esordienti B2) | 03'49''68 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'49''94 | 00'53''50 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'51''87 |
Serafin Franciszek - 2013 | 100 Dorso (Esordienti B1) | Squalificato | 100 Rana (Esordienti B1) | 02'13''81 | 50 Farfalla (Esordienti B1) | Squalificato | 50 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'55''60 |
Skiba Szymon - 2013 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'46''76 | 100 Rana (Esordienti B1) | Squalificato | 50 Rana (Esordienti B1) | 01'04''64 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 00'55''45 | 100 Misti (Esordienti B1) | Squalificato |
Slomka Antoni - 2013 | 100 Dorso (Esordienti B1) | 02'19''53 | 50 Stile Libero (Esordienti B1) | 00'52''18 | 100 Stile Libero (Esordienti B1) | 01'55''16 | 50 Dorso (Esordienti B1) | 01'02''18 |
Socha Bartlomiej - 2012 | 100 Dorso (Esordienti B2) | Squalificato | 01'52''89 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'42''29 | 00'49''21 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'39''59 | 01'44''02 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'53''28 | 00'49''54 | 04/03/2023 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 11-12 Lat (Jaroslaw, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'46''98 |
Stolarczyk Adam - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'50''28 | 100 Rana (Esordienti B2) | Squalificato | 200 Rana (Esordienti B2) | 04'30''53 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'55''25 | 100 Misti (Esordienti B2) | 02'05''87 |
Wiacek Piotr - 2012 | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'43''29 | 01'42''50 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 100 Rana (Esordienti B2) | 01'57''07 | 01'59''06 | 12/03/2022 - Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego Dzieci 10-11lat (Nowa Deba, POL) | 200 Rana (Esordienti B2) | 04'13''40 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'47''83 | 00'47''95 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'45''72 | 01'46''02 | 09/10/2022 - Podkarpacka Liga Plywacka Dzieci 10-11 Lat - I Edycja Jesien (Nowa Deba, POL) |