Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Sp Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Krakow, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 |
Sp Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Krakow, POL)
POL UKS Omega 21 Olkusz
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Jarosz Hanna - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''20 | 00'33''99 | 26/11/2022 - Malopolskie Zawody Wytrzymalosci I Wszechstronnosci W Plywaniu (Oswiecim, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''96 | 01'15''95 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'23''02 | 01'22''49 | 20/11/2021 - Malopolska Liga Dzieci I Mlodzikow (Oswiecim, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'07''51 | 01'12''33 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'45''30 | 02'45''05 | 10/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 2° Day |
Maczka Lena - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'56''50 | 00'54''56 | 23/04/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'53''96 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'54''62 | 00'54''50 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'35''01 | 01'34''00 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | Squalificato | 02'03''24 | 27/11/2021 - Zawody O Puchar Prezydenta M.kielce (Kielce, POL) |
Muszalska Julia - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'42''82 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'43''95 | 00'47''52 | 12/03/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'49''22 | 00'49''12 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'23''15 | 01'26''86 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | Squalificato | 01'46''23 | 27/11/2021 - Zawody O Puchar Prezydenta M.kielce (Kielce, POL) |
Przepiorka Agata - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'44''80 | 00'44''75 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'41''82 | 00'43''63 | 23/04/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'52''27 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'24''82 | 01'24''40 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'36''55 |
Skubis Weronika - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'37''30 | 00'50''80 | 02/10/2021 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'35''35 | 00'39''63 | 12/03/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'41''52 | 00'41''66 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'07''08 | 01'07''20 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'19''43 | 01'25''53 | 23/04/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) |
Stach Lena - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'44''09 | 00'49''33 | 12/03/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'42''97 | 00'45''04 | 26/11/2022 - Malopolskie Zawody Wytrzymalosci I Wszechstronnosci W Plywaniu (Oswiecim, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'48''02 | 00'47''34 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'24''56 | 01'21''74 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'32''50 | 01'44''05 | 23/04/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Dyrdul Piotr - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'42''87 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'31''36 | 01'38''76 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'52''22 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'19''77 | 01'22''35 | 10/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'25''64 |
Gnidula Jan - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'51''68 | 100 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato | 01'39''01 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A2) | 02'02''50 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'29''04 | 01'27''95 | 10/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'40''94 |
Karon Filip - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'47''41 | 00'47''08 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'47''45 | 00'53''68 | 23/04/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'53''35 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'25''22 | 01'23''31 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'41''38 |
Panasiuk Jakub - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 01'03''26 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'48''68 | 00'50''28 | 26/11/2022 - Malopolskie Zawody Wytrzymalosci I Wszechstronnosci W Plywaniu (Oswiecim, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'55''05 | 01'00''31 | 12/03/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'44''58 | 01'42''47 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | Squalificato | 01'59''10 | 23/04/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) |
Synowiec Szymon - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'38''27 | 00'30''97 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day |