Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Sp Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Krakow, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 |
Sp Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Krakow, POL)
POL Stow Ks Sms Wieliczka
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Guzik Mia - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'45''68 | 00'51''71 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'35''90 | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'45''86 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'26''59 | 01'32''85 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) |
Janik Aleksandra - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'37''57 | 00'41''85 | 02/10/2021 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'14''41 | 01'16''41 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'35''85 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'09''65 | 01'19''09 | 06/11/2021 - Sobota Plywacka Runda IV (Nowy Targ, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'49''32 | 02'51''00 | 10/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 2° Day |
Kopec Alicja - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'40''93 | 00'46''70 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'25''34 | 01'37''48 | 11/12/2021 - XVI Puchar Rycerza Kmity Mistrzostwa Malopolski (Zabierzow, POL) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''17 | 01'42''48 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'18''62 | 01'27''98 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'09''63 | 03'07''87 | 10/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 2° Day |
Mozdzan Hanna - 2010 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'57''15 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'28''96 | 01'34''14 | 12/03/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) |
Piecuch Julia - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''69 | 00'37''78 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'12''12 | 01'10''95 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 01'39''03 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'06''30 | 01'15''14 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'47''08 | 03'00''56 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Gibala Jakub - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'53''76 | 100 Dorso (Esordienti A2) | Squalificato | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'50''60 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'20''32 |
Gorlach Milosz - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'42''80 | 00'48''91 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'33''60 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'45''64 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'18''16 | 01'31''02 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | Squalificato | 03'20''98 | 10/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 2° Day |
Kamzol Harold - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'43''35 | 00'51''74 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'35''86 | 100 Rana (Esordienti A1) | 02'00''36 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'27''32 | 01'31''37 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) |
Lisowski Daniel - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'43''40 | 00'46''29 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'32''90 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'53''64 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'21''40 | 01'21''84 | 10/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'22''05 |
Permus Maciej - 2010 | 50 Farfalla (Esordienti A2) | 00'32''42 | 00'32''70 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'13''53 | 01'12''17 | 09/12/2022 - Mistrzostwa Wojewodztwa Malopolskiego Mlodzikow (Oswiecim, POL) - 1° Day | 100 Rana (Esordienti A2) | 01'24''90 | 01'27''66 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'07''62 | 01'07''72 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'39''97 | 02'40''07 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) |