Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Sp Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Krakow, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Farfalla | RAGAZZI | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti B2 | |
50 Farfalla | Esordienti A1 | |
50 Farfalla | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Rana | Esordienti A1 | |
100 Rana | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Misti | Esordienti A1 | |
100 Misti | Esordienti B2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 |
Sp Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Krakow, POL)
POL Bosir Brzesko
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Kacer Maria - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'36''46 | 00'37''63 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'38''09 | 00'44''90 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'42''95 | 00'50''48 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) |
Lasko Emilia - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'34''34 | 00'37''48 | 12/03/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'19''21 | 01'27''38 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'35''52 | 01'47''75 | 05/03/2022 - Sobota Plywacka Malopolski Puchar Wszechstronnosci Stylowej (Bochnia, POL) |
Mardon Oliwia - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'36''15 | 00'36''52 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'40''17 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'43''59 | 00'45''15 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) |
Turenko Mariia - 2010 | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'32''66 | 00'32''98 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'13''66 | 01'13''72 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'30''00 |
Was Amelia - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'41''72 | 50 Dorso (Esordienti A1) | 00'43''91 | 50 Rana (Esordienti A1) | 00'45''59 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'25''38 | 100 Misti (Esordienti A1) | 01'31''66 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Skoczek Jan - 2012 | 50 Farfalla (Esordienti B2) | 00'38''46 | 00'50''39 | 02/10/2021 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'37''63 | 00'37''40 | 26/02/2023 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Z Energia - Polaniec (Polaniec, POL) | 50 Rana (Esordienti B2) | 00'47''37 | 00'56''26 | 12/03/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'14''42 | 01'15''94 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Misti (Esordienti B2) | 01'24''33 | 01'34''34 | 23/04/2022 - XII Zawody O Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) |
Wlodarczyk Mikolaj - 2011 | 50 Farfalla (Esordienti A1) | 00'36''63 | 00'36''97 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 100 Dorso (Esordienti A1) | 01'31''14 | 100 Rana (Esordienti A1) | 01'37''00 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 01'12''46 | 01'11''70 | 19/02/2023 - Puchar Solnego Miasta (Wieliczka, POL) | 200 Misti (Esordienti A1) | 03'01''27 |