Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Drachten, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Rana | JUNIORES | |
100 Rana | JUNIORES | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Dorso | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
400 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
4x200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | ASSOLUTI |
Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Drachten, NED)
NED Swol 1894
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Abbink Marij - 2007 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'35''52 | 01'52''50 | 16/03/2019 - JJS-Circuit Deel 4 (Zwolle, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'41''66 | 06'44''26 | 09/03/2019 - Limiet Deel 5 (Hardenberg, NED) |
Boswinkel Anne - 2008 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'28''21 | ||
Cleveringa Jildou - 2000 | 100 Farfalla | Squalificato | 01'51''95 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 50 Rana | 00'41''13 | 00'40''86 | 25/06/2022 - Overijsselse B-Kampioenschappen 2022 (Zwolle, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'47''66 |
Cleveringa Meike - 2002 | 100 Farfalla | 01'22''07 | 01'20''76 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 50 Rana | 00'38''36 | 00'38''52 | 07/12/2019 - Overijsselse B-Kampioenschappen KB 2019 (Zwolle, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'29''12 | 02'35''16 | 02/11/2019 - Competitie Deel 2 (Zwolle, NED) |
De Lang Melissa - 2000 | 100 Farfalla | 01'18''96 | 01'15''12 | 11/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 1° Day | 50 Rana | 00'37''02 | 00'36''47 | 19/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 2° Day | 200 Stile Libero | 02'28''11 | 02'26''45 | 19/10/2019 - ZV 44 Vrolijkheid Swim (Zwolle, NED) |
Essen Lieke - 1995 | 50 Rana | 00'38''83 | 00'38''46 | 25/06/2022 - Overijsselse B-Kampioenschappen 2022 (Zwolle, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'19''91 | 02'20''05 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) |
Fransz Elynn - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'39''91 | 01'48''44 | 08/10/2022 - Regiocircuit Deel 1 (Raalte, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 04'03''56 |
Groothuismink Elien - 2008 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''73 | 00'32''06 | 25/06/2022 - Overijsselse B-Kampioenschappen 2022 (Zwolle, NED) - 1° Day | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'52''45 | 02'54''15 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'36''98 | 01'46''28 | 12/03/2022 - A-Competitiewedstrijd Deel 4 (Heerenveen, NED) |
Hilten Jeslyn - 2006 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'20''58 | 01'20''51 | 06/09/2020 - ZV 44 Eigen Wedstrijd (Zwolle, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'19''11 | 05'11''11 | 02/10/2021 - Nationale Competitie 1° Div Deel 1 (Arnhem, NED) | 200 Stile Libero | 02'29''09 | 02'17''84 | 03/10/2020 - Nationale Zwemcompetitie 1° Div Deel 1 (Arnhem, NED) |
Klomp Anna - 2006 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'38''23 | 01'32''71 | 26/01/2019 - Clubkampioenschappen Zvz (Zwartsluis, NED) - 2° Day | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'38''02 | 05'59''29 | 11/11/2017 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 1° Day |
Koning Esmee - 2009 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'29''79 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'43''69 |
Kuiers Hayleigh Jade - 2008 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'22''61 | 04'12''39 | 05/10/2019 - KNZB Nationale Zwemcompetitie Ronde 1 (Lelystad, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'55''31 | 02'00''53 | 24/04/2021 - Wedstrijd Zwartsluis (Zwartsluis, NED) |
Meinema Isabelle - 2005 | 50 Rana | 00'44''02 | 00'44''20 | 28/11/2021 - Limietwedstrijd 2 (Zwolle, NED) |
Pieterman Lotte - 2003 | 100 Farfalla | 01'06''53 | 01'06''51 | 06/07/2019 - Zv 44 Clubkampioenschappen (Zwolle, NED) | 50 Rana | 00'33''73 | 00'33''11 | 07/09/2019 - ZV 44 Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 200 Stile Libero | 02'08''70 | 02'07''28 | 07/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Reitsma Lynn - 2005 | 100 Farfalla | 01'18''70 | 01'13''31 | 16/11/2019 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan 2019 (Nijverdal, NED) - 1° Day | 200 Stile Libero | 02'31''93 | 02'15''98 | 14/12/2018 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen Kb Dec. 2018 (Eindhoven, NED) - 2° |
Schraa Annefleur - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'15''48 | 01'15''15 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'57''28 | 02'58''24 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) |
Te Winkel Myrthe - 2008 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'05''28 | 03'16''62 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'38''60 | 01'43''48 | 12/03/2022 - A-Competitiewedstrijd Deel 4 (Heerenveen, NED) |
Thul Denise - 2009 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'59''79 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'28''70 | 01'24''06 | 25/06/2022 - Overijsselse B-Kampioenschappen 2022 (Zwolle, NED) - 1° Day |
Tulen Cato - 2007 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'27''78 | 01'26''47 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'08''28 | 05'07''16 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) |
Van Berkum Meike - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'19''84 | 01'19''65 | 16/10/2022 - Zechsteintoernooi (Veendam, NED) - 2° Day |
Van Der Gronde Yoni - 2005 | 100 Farfalla | 01'26''16 | 01'30''11 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 50 Rana | 00'40''04 | 00'39''39 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 200 Stile Libero | 02'38''75 | 02'38''53 | 02/10/2021 - Competitie Deel 1 (Zwolle, NED) |
Visser Elin - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'34''57 | 01'47''69 | 08/10/2022 - Regiocircuit Deel 1 (Raalte, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'47''42 |
Zandbelt Lynn - 2009 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 03'21''89 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'53''77 | 02'10''76 | 28/11/2021 - Limietwedstrijd 2 (Zwolle, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Eikenaar Milan - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'21''53 | 01'25''02 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'13''53 | 03'08''63 | 22/05/2022 - Speedo Jaargangwedstrijden 2022 (Leiden, NED) - 2° Day |
Emming Daan - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'29''39 | 200 Misti (Esordienti A) | Squalificato |
Emming Jesse - 2008 | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'22''13 | 01'14''81 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) |
Freriksen Ryan - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''58 | 01'13''28 | 16/10/2022 - Zechsteintoernooi (Veendam, NED) - 2° Day | 200 Misti (Esordienti A) | Squalificato | 03'13''71 | 14/05/2022 - Miniorencircuit #1 (Kampen, NED) |
Germers Kick - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'16''31 | 01'15''11 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'11''58 | 03'12''67 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) |
Grunder Ruben - 2006 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'33''78 | 01'43''74 | 18/09/2021 - Limietwedstrijd (Zwolle, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 05'52''47 | 07'34''55 | 10/03/2018 - Swimkick-Minioren Deel 3 (Zwolle, NED) |
Heederik Kylian - 2003 | 100 Farfalla | 01'00''49 | 00'59''14 | 24/04/2022 - Eredivisie Finale (Den Haag, NED) | 50 Rana | 00'30''23 | 00'29''65 | 03/07/2021 - Steigerplank Cup (Hoogeveen, NED) | 200 Stile Libero | 02'01''43 | 01'57''66 | 05/09/2020 - Testcase Corona Zvorca (Leeuwarden, NED) |
Heederik Quinn - 2004 | 100 Farfalla | 01'03''58 | 00'59''28 | 20/11/2021 - Eredivisie Competitie Deel 2 (Hoogeveen, NED) | 50 Rana | 00'33''50 | 00'34''64 | 03/07/2021 - Steigerplank Cup (Hoogeveen, NED) | 200 Stile Libero | 02'02''05 | 01'54''23 | 04/12/2021 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2021 (Den Haag, NED) - 2° Day |
Klink Sven - 2005 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'05''43 | 01'06''87 | 02/10/2021 - Competitie Deel 1 (Zwolle, NED) | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'05''88 | 04'00''50 | 08/10/2022 - Limietwedstrijd Zvorca (Leeuwarden, NED) | 100 Stile Libero | 00'51''91 | 00'51''96 | 03/07/2022 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Kultyshev Raffael - 2004 | 100 Farfalla | 01'12''22 | 01'15''57 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 50 Rana | 00'34''72 | 00'38''13 | 29/05/2021 - Wedstrijd Zwartsluis (Zwartsluis, NED) | 200 Stile Libero | 02'23''65 | 02'23''86 | 06/12/2020 - Onderlinge Wedstrijd (Zwolle, NED) |
Laan Mathijs - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'15''64 | 01'17''51 | 08/10/2022 - Regiocircuit Deel 1 (Raalte, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'19''02 | 03'36''82 | 24/10/2020 - JJS-Circuit Deel 2 (Zwolle, NED) |
Meijers Tristan - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'12''24 | 01'10''93 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'55''58 | 02'57''28 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) |
Ouali Dhamin - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'18''86 | 01'20''88 | 08/10/2022 - Regiocircuit Deel 1 (Raalte, NED) | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'09''84 | 01'10''40 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'53''25 | 02'56''11 | 08/10/2022 - Regiocircuit Deel 1 (Raalte, NED) |
Pieterman Seb - 2006 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'14''95 | 01'18''57 | 24/10/2021 - Martinez Chocolade Cup 2021 (Amsterdam, NED) - 2° Day | 400 Stile Libero (JUNIORES) | 04'43''12 | 05'49''28 | 24/11/2018 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan (Nijverdal, NED) - 1° Day |
Rienties Daan - 2001 | 100 Farfalla | 01'08''56 | 01'07''02 | 08/12/2019 - Overijsselse B-Kampioenschappen KB 2019 (Zwolle, NED) - 2° Day | 50 Rana | 00'34''04 | 00'33''26 | 18/11/2018 - Overijsselse Kampioenschappen Korte Baan 2018 (Nijverdal, NED) - 2° Day |
Rienties Mees - 2005 | 100 Rana (JUNIORES) | 01'17''20 | 01'15''77 | 19/09/2020 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Zwolle, NED) |
Scheppink Daniel - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'18''08 | 01'17''80 | 08/10/2022 - Regiocircuit Deel 1 (Raalte, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 03'18''04 |
Schutrup Robin - 2007 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'30''33 | 02'30''62 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'12''13 | 01'10''37 | 12/12/2021 - Nederlandse Junioren Kampioenschappen Kb 2021 (Eindhoven, NED) - 3° Day |
Stijf Guus - 2004 | 100 Farfalla | 01'18''57 | 01'20''86 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 50 Rana | 00'36''60 | 00'37''13 | 07/11/2021 - Limietwedstrijd KB Deel 4 (Hengelo, NED) | 200 Stile Libero | 02'22''52 | 02'30''95 | 02/10/2021 - Competitie Deel 1 (Zwolle, NED) |
Tamminga Bastiaan - 1981 | 100 Farfalla | 00'59''51 | 00'57''94 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 50 Rana | 00'34''40 | 00'33''19 | 02/10/2021 - Competitie Deel 1 (Zwolle, NED) |
Van Der Pal Ian - 2002 | 100 Farfalla | 01'04''62 | 01'05''76 | 24/04/2022 - Competitie Deel 5 (Zwolle, NED) | 200 Stile Libero | 02'17''82 | 02'11''07 | 19/09/2020 - Junioren Jeugd Senioren Circuit Deel 1 (Zwolle, NED) | 100 Stile Libero | 00'56''51 | 00'58''66 | 19/10/2019 - ZV 44 Vrolijkheid Swim (Zwolle, NED) |
Van Der Stege Roan - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'09''22 | 01'11''33 | 30/10/2022 - Limietwedstrijd Deel 1 (Zwolle, NED) | 200 Misti (Esordienti A) | 02'57''05 | 03'22''47 | 24/10/2020 - JJS-Circuit Deel 2 (Zwolle, NED) |
Van Toly Nils - 2007 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'45''80 | 03'05''80 | 05/10/2019 - Competitie Deel 1 (Zwolle, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'21''34 | 01'28''46 | 18/09/2021 - Limietwedstrijd (Zwolle, NED) |
Zwarthoff Julian - 2008 | 200 Dorso (RAGAZZI) | 02'47''55 | 03'00''52 | 23/10/2021 - Vrolijkheid Swim 2021 (Zwolle, NED) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'21''70 | 01'30''75 | 26/06/2022 - Overijsselse B-Kampioenschappen 2022 (Zwolle, NED) - 2° Day |