1 | AUS Australia | Larkin Mitchell James, Williamson Sam, Perkins Alexandria, Wilson Madison | 03'45''34 | | | | |
50m 26.63 (26.63) 100m 54.32 (27.69) [54.32] 150m 1:21.83 (27.51) 200m 1:54.72 (32.89) [1:00.40] 250m 2:21.37 (26.65) 300m 2:52.66 (31.29) [57.94] 350m 3:17.89 (25.23) 400m 3:45.34 (27.45) [52.68] |
2 | ENG England | Wilson Alicia, Butler Gregory, Mildred Edward, Wood Abbie Louise | 03'51''08 | | | | |
50m 30.28 (30.28) 100m 1:02.93 (32.65) [1:02.93] 150m 1:31.09 (28.16) 200m 2:04.38 (33.29) [1:01.45] 250m 2:28.23 (23.85) 300m 2:55.96 (27.73) [51.58] 350m 3:22.36 (26.40) 400m 3:51.08 (28.72) [55.12] |
3 | CAN Canada | Acevedo Javier Carlos, Angus Sophie Gretchen, Hussey Patrick, Smith Rebecca | 03'51''43 | | | | |
50m 26.61 (26.61) 100m 54.59 (27.98) [54.59] 150m 1:26.06 (31.47) 200m 2:02.67 (36.61) [1:08.08] 250m 2:27.32 (24.65) 300m 2:56.11 (28.79) [53.44] 350m 3:22.54 (26.43) 400m 3:51.43 (28.89) [55.32] |
4 | RSA Sud Africa | Meder Rebecca, Crawford Brenden, Sates Matthew, Chelius Emma | 03'51''56 | | | | |
50m 30.35 (30.35) 100m 1:02.50 (32.15) [1:02.50] 150m 1:30.57 (28.07) 200m 2:03.20 (32.63) [1:00.70] 250m 2:28.07 (24.87) 300m 2:56.77 (28.70) [53.57] 350m 3:22.39 (25.62) 400m 3:51.56 (29.17) [54.79] |
5 | SCO Scozia | Walton Martyn, Goodburn Archie, Bruce Tain, Hope Lucy | 03'52''32 | | | | |
50m 26.22 (26.22) 100m 55.60 (29.38) [55.60] 150m 1:24.36 (28.76) 200m 1:57.20 (32.84) [1:01.60] 250m 2:24.70 (27.50) 300m 2:57.00 (32.30) [59.80] 350m 3:23.23 (26.23) 400m 3:52.32 (29.09) [55.32] |
6 | WAL Galles | Evans Charlotte, Booth Kyle, Jones Harriet, White Liam | 03'53''05 | | | | |
50m 30.47 (30.47) 100m 1:02.67 (32.20) [1:02.67] 150m 1:31.18 (28.51) 200m 2:04.67 (33.49) [1:02.00] 250m 2:31.66 (26.99) 300m 3:03.21 (31.55) [58.54] 350m 3:26.96 (23.75) 400m 3:53.05 (26.09) [49.84] |
7 | JEY Jersey | Atherley Gemma, Jones Robbie, Shalamon Harry, Scott Lily | 04'00''49 | | | | |
50m 30.88 (30.88) 100m 1:03.73 (32.85) [1:03.73] 150m 1:33.44 (29.71) 200m 2:07.59 (34.15) [1:03.86] 250m 2:32.78 (25.19) 300m 3:02.58 (29.80) [54.99] 350m 3:30.41 (27.83) 400m 4:00.49 (30.08) [57.91] |
8 | GGY Guernsey | Tostevin Tatiana, Hallett Ronny, Hallett Charlie Joe, Rabey Orla | 04'04''02 | | | | |
50m 31.09 (31.09) 100m 1:03.83 (32.74) [1:03.83] 150m 1:34.16 (30.33) 200m 2:09.20 (35.04) [1:05.37] 250m 2:35.29 (26.09) 300m 3:05.69 (30.40) [56.49] 350m 3:34.00 (28.31) 400m 4:04.02 (30.02) [58.33] |
9 | IOM Isle of Man | Hodgson Emma, Kinley Laura, Allen Peter, Watterson Joel | 04'04''59 | | | | |
50m 32.18 (32.18) 100m 1:05.93 (33.75) [1:05.93] 150m 1:38.31 (32.38) 200m 2:16.72 (38.41) [1:10.79] 250m 2:42.27 (25.55) 300m 3:12.92 (30.65) [56.20] 350m 3:37.35 (24.43) 400m 4:04.59 (27.24) [51.67] |
10 | BAR Barbados | Titus Danielle, Weekes Luis Sebastian, Stoddard Adara, Kirby Jack Stewart | 04'08''59 | | | | |
50m 31.26 (31.26) 100m 1:05.06 (33.80) [1:05.06] 150m 1:34.68 (29.62) 200m 2:09.90 (35.22) [1:04.84] 250m 2:41.55 (31.65) 300m 3:17.72 (36.17) [1:07.82] 350m 3:41.94 (24.22) 400m 4:08.59 (26.65) [50.87] |
11 | BAH Bahamas | Carey Davante, Higgs Lillian Louise, Cabral Katelyn, Taylor Lamar | 04'08''80 | | | | |
50m 27.90 (27.90) 100m 58.96 (31.06) [58.96] 150m 1:33.12 (34.16) 200m 2:12.18 (39.06) [1:13.22] 250m 2:42.06 (29.88) 300m 3:17.85 (35.79) [1:05.67] 350m 3:41.65 (23.80) 400m 4:08.80 (27.15) [50.95] |
12 | COK Cook Islands | Aitu Bede Mark, Fisher Marsters Kirsten Andrea, Roberts Wesley Tikiariki | 04'13''09 | | | | |
50m 29.75 (29.75) 100m 1:00.91 (31.16) [1:00.91] 150m 1:36.16 (35.25) 200m 2:16.72 (40.56) [1:15.81] 250m 2:46.74 (30.02) 300m 3:22.40 (35.66) [1:05.68] 350m 3:46.71 (24.31) 400m 4:13.09 (26.38) [50.69] |
13 | SAM Samoa | Stickland Lushavel, Schuster Brandon, Borg Olivia, Frost Thomas-Kokoro | 04'13''66 | | | | |
50m 34.15 (34.15) 100m 1:12.25 (38.10) [1:12.25] 150m 1:41.45 (29.20) 200m 2:16.58 (35.13) [1:04.33] 250m 2:44.68 (28.10) 300m 3:17.78 (33.10) [1:01.20] 350m 3:43.40 (25.62) 400m 4:13.66 (30.26) [55.88] |
14 | KEN Kenya | Thorpe Imara Bella Patricia, Muteti Emily Siobhan, Mohamed Ridhwan Abubakar Bwana, Maina Monyo | 04'16''66 | | | | |
50m 32.53 (32.53) 100m 1:08.33 (35.80) [1:08.33] 150m 1:42.73 (34.40) 200m 2:24.20 (41.47) [1:15.87] 250m 2:50.82 (26.62) 300m 3:22.49 (31.67) [58.29] 350m 3:48.16 (25.67) 400m 4:16.66 (28.50) [54.17] |
15 | UGA Uganda | Meya Avice, Mukalazi Tendo, Ambala Atuhaire Ogola, Namutebi Kirabo | 04'18''04 | | | | |
50m 34.16 (34.16) 100m 1:10.68 (36.52) [1:10.68] 150m 1:41.61 (30.93) 200m 2:19.22 (37.61) [1:08.54] 250m 2:46.54 (27.32) 300m 3:18.51 (31.97) [59.29] 350m 3:47.34 (28.83) 400m 4:18.04 (30.70) [59.53] |
16 | ZAM Zambia | Naidu Kumaren, Moyo Zach Raymond, Phiri Jade Anita, Paljk Tilka | 04'30''43 | | | | |
50m 31.72 (31.72) 100m 1:06.81 (35.09) [1:06.81] 150m 1:39.22 (32.41) 200m 2:19.12 (39.90) [1:12.31] 250m 2:49.53 (30.41) 300m 3:27.21 (37.68) [1:08.09] 350m 3:56.90 (29.69) 400m 4:30.43 (33.53) [1:03.22] |
17 | MDV Maldives | Sausan Aishath, Hussain Mohamed Aan, Ibrahim Mubal Azzam, Ahmed Hamna | 04'57''22 | | | | |
50m 37.38 (37.38) 100m 1:21.70 (44.32) [1:21.70] 150m 1:57.13 (35.43) 200m 2:38.65 (41.52) [1:16.95] 250m 3:08.60 (29.95) 300m 3:44.74 (36.14) [1:06.09] 350m 4:19.24 (34.50) 400m 4:57.22 (37.98) [1:12.48] |