Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL)
POL UKS Dwojka Morena Gdansk
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Cieslinska Gabriela - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'22''86 | 01'19''49 | 14/05/2022 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'31''48 | 03'21''87 | 20/02/2021 - Liga Wojewodztwa Pomorskiego Mlodzikow (Slupsk, POL) |
Sachajko Amelia - 2009 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'20''31 | 01'38''56 | 11/05/2019 - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'48''93 | 02'48''04 | 14/05/2022 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) |
Sadlowska Maja - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'09''39 | 01'09''67 | 14/05/2022 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'09''02 | 03'22''59 | 11/06/2021 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego 12 Lat (Gdansk, POL) - 2° Day |
Tatkowska Oliwia - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'16''28 | 01'15''52 | 14/05/2022 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 03'09''60 | 03'12''26 | 14/05/2022 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Borowski Dominik - 2009 | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'21''46 | 01'25''88 | 11/06/2021 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego 12 Lat (Gdansk, POL) - 2° Day | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'35''10 |
Kozaczek Ryszard - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'09''59 | 01'10''40 | 14/05/2022 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 02'52''02 | 03'17''00 | 20/02/2021 - Liga Wojewodztwa Pomorskiego Mlodzikow (Slupsk, POL) |
Pietruczuk Kacper - 2009 | 200 Rana (Esordienti A2) | 03'29''17 | 03'52''65 | 20/02/2021 - Liga Wojewodztwa Pomorskiego Mlodzikow (Slupsk, POL) | 200 Misti (Esordienti A2) | 03'08''03 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''27 | 00'34''51 | 10/10/2021 - Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) |
Safranow Jedrzej - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'04''90 | 01'10''96 | 20/02/2021 - Liga Wojewodztwa Pomorskiego Mlodzikow (Slupsk, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'09''47 | 01'10''21 | 14/05/2022 - Miedzynarodowe Zawody Plywackie - Baltyckie Nadzieje Olimpijskie (Gdansk, POL) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'29''15 | 00'31''35 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) |