Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | RAGAZZI | |
Mistaffetta 4x50 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
4x50 Stile Libero | RAGAZZI |
Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 13 Lat Runda II (Bydgoszcz, POL)
100 Dorso Esordienti A2
Pos. | Atleta | Anno | Società | Tempo | Pt. FINA | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drapala Gracjan | 2009 | POL Muks Rekin Bydgoszcz | 01'03''07 | |||
2 | Olszewski Jakub | 2009 | POL MKP Szczecin | 01'08''67 | |||
3 | Wojtkowiak Wiktor | 2009 | POL KS Warta Poznan | 01'08''91 | |||
4 | Safranow Jedrzej | 2009 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'09''47 | |||
5 | Lutomski Antoni | 2009 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 01'09''73 | |||
6 | Nowacki Michal | 2009 | POL Towarzystwo Plywackie Zielona Gora | 01'10''29 | |||
7 | Jankowski Jacek | 2009 | POL MKP Szczecin | 01'11''96 | |||
8 | Hamrol Igor | 2009 | POL Uks Maratonczyk Sp-11 Ostrow Wlkp. | 01'12''07 | |||
9 | Jablonski Dominik | 2009 | POL UKP Jedynka Elblag | 01'12''32 | |||
10 | Gruchala Wiktor | 2009 | POL GKS Cartusia Kartuzy | 01'12''64 | |||
11 | Penk Szymon | 2009 | POL UKS Zabianka Gdansk | 01'12''67 | |||
12 | Kurczewski Piotr | 2009 | POL UKP Jedynka Elblag | 01'14''35 | |||
13 | Bilski Mateusz | 2009 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 01'14''57 | |||
14 | Jankiewicz Szymon | 2009 | POL MKS Neptun Stargard Szczecinski | 01'14''89 | |||
15 | Zahradnik Aleksander | 2009 | POL MKS Znicz Koszalin | 01'15''15 | |||
16 | Rogoz Adamczyk Natan | 2009 | POL MKS Astoria Bydgoszcz | 01'15''42 | |||
17 | Cysarz Franciszek | 2009 | POL Uks Siodemka Sopot | 01'15''80 | |||
18 | Walkowiak Konstanty | 2009 | POL Uczniowski Klub Sportowy City Zen Poznan | 01'16''06 | |||
19 | Adamczak Milosz | 2009 | POL KS Posnania Poznan | 01'16''60 | |||
20 | Michalczuk Dawid | 2009 | POL MKS Znicz Koszalin | 01'16''79 | |||
21 | Jozefiak Ksawery | 2009 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 01'17''31 | |||
22 | Szmajda Alan | 2009 | POL Muks Olimpijczyk Suwalki | 01'17''57 | |||
23 | Wierzchowski Patryk | 2009 | POL MKP Szczecin | 01'18''57 | |||
24 | Hoffmann Aleksander | 2009 | POL KS Posnania Poznan | 01'18''85 | |||
25 | Chrusciel Bartosz | 2009 | POL KS Warta Poznan | 01'18''86 | |||
26 | Szulc Olgierd | 2009 | POL MKS Znicz Koszalin | 01'19''93 | |||
27 | Muller Wiktor | 2009 | POL Muks Pietnastka Bydgoszcz | 01'20''10 | |||
28 | Andrzejewski Oliwier | 2009 | POL Ktp Iskra Konin | 01'20''22 | |||
29 | Marcinkowski Aleksander | 2009 | POL Kaliski Klub Sportowy Wlokniarz 1925 Kalisz | 01'20''83 | |||
30 | Pietrasik Mikolaj | 2009 | POL KS Warta Poznan | 01'21''32 | |||
31 | Borowski Dominik | 2009 | POL UKS Dwojka Morena Gdansk | 01'21''46 | |||
32 | Miechowiecki Mateusz | 2009 | POL Kp Olimpia Swiecie | 01'21''80 | |||
33 | Czupryn Aleksander | 2009 | POL KP Pletwal Mlawa | 01'22''13 | |||
34 | Mackiewicz Konrad | 2009 | POL Uks Osemka Zs-8 Torun | 01'23''65 | |||
35 | Wyczolkowski Patryk | 2009 | POL Uks Osemka Zs-8 Torun | 01'23''93 | |||
36 | Gachewicz Janek | 2009 | POL Tmks Champions Torun | 01'27''21 | |||
37 | Jaraczewski Filip | 2009 | POL KS Warta Poznan | 01'27''85 | |||
38 | Rybak Aleksander | 2009 | POL UKP Jedynka Elblag | 01'30''84 | |||
39 | Kaplon Szymon | 2009 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 01'32''16 | |||
40 | Stawski Adam | 2009 | POL Tmks Champions Torun | 01'35''03 | |||
41 | Murawski Piotr | 2009 | POL KP Pletwal Mlawa | 01'37''60 | |||
42 | Rubiszewski Antoni | 2009 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 01'41''91 | |||
43 | Olszewski Oliwier | 2009 | POL MKS Sp-63 Bydgoszcz | 01'54''52 |