Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Warminsko-Mazurskiego Okregu Plywackiego (Olsztyn, POL) - 1° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A1 | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | Esordienti B2 | |
100 Stile Libero | Esordienti A2 | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti B | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A1 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | Esordienti B | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A2 | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
400 Stile Libero | Esordienti A | |
400 Stile Libero | RAGAZZI | |
400 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A1 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A2 | |
100 Dorso | Esordienti B2 | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | Esordienti A1 | |
50 Rana | RAGAZZI | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
50 Rana | Esordienti B2 | |
50 Rana | Esordienti A2 | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A1 | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | Esordienti B | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
200 Misti | Esordienti A2 | |
200 Misti | Esordienti A | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
50 Stile Libero | Esordienti A1 | |
50 Stile Libero | RAGAZZI | |
50 Stile Libero | Esordienti A2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B2 | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | Esordienti A | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
1500 Stile Libero | Esordienti A2 | |
1500 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti A2 | |
50 Dorso | Esordienti B2 | |
50 Dorso | Esordienti A1 | |
50 Dorso | ASSOLUTI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A1 | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti B | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti A | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | Esordienti A1 | |
100 Farfalla | RAGAZZI | |
100 Farfalla | Esordienti A2 | |
100 Farfalla | Esordienti B | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | Esordienti A | |
400 Misti | ASSOLUTI | |
400 Misti | RAGAZZI | |
400 Misti | ASSOLUTI |
Mistrzostwa Warminsko-Mazurskiego Okregu Plywackiego (Olsztyn, POL) - 1° Day
POL Sms Olsztyn
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bernaciak Zuzanna - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti A1) | 02'08''90 | 50 Stile Libero (Esordienti A1) | 00'56''21 | 00'57''32 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A1) | 01'01''01 | 00'58''74 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Dzik Zoja - 2009 | 400 Stile Libero (Esordienti A2) | 05'15''32 | 05'31''72 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'29''58 | 00'29''61 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 800 Stile Libero (Esordienti A) | 11'13''15 |
Dziuba Monika - 2007 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'36''13 | 00'39''40 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'33''92 | 02'34''10 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12,13 Lat- I Runda (Suwalki, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'08''24 | 01'09''60 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) |
Filipczak Nikola - 2006 | 100 Stile Libero | 01'01''14 | 01'01''91 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 100 Dorso | 01'12''48 | 01'13''05 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero | 00'28''00 | 00'28''39 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso | 00'32''20 | 00'33''10 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Kowalska Wiktoria - 2006 | 50 Stile Libero | 00'28''85 | 00'30''89 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'13''38 | 01'13''34 | 29/11/2020 - Otwarte Zawody Plywackie (Mlawa, POL) |
Kyryllowa Kira - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'10''54 | 01'12''78 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 200 Misti (RAGAZZI) | Squalificato | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''24 | 00'32''62 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''66 | 00'37''28 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Lis Magdalena - 2006 | 100 Stile Libero | 00'59''51 | 00'59''73 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 50 Stile Libero | 00'26''54 | 00'27''29 | 18/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 Lat W Plywaniu (Ostrowiec, POL) | 50 Dorso | 00'30''13 | 00'30''32 | 19/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 Lat W Plywaniu (Ostrowiec, POL) | 100 Farfalla | 01'11''08 | 01'11''27 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) |
Maslowska Wiktoria - 2005 | 100 Stile Libero | 01'01''66 | 01'01''35 | 13/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 15 Lat (Lodz, POL) - 3° Day | 50 Stile Libero | 00'28''21 | 00'27''98 | 11/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 15 Lat (Lodz, POL) - 1° Day | 50 Dorso | 00'32''68 | 00'32''85 | 07/12/2019 - Mistrzostwa Polski Juniorow 14-Lat (Ostrowiec Sw, POL) - 2° Day |
Mogielnicka Nina - 2012 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 01'07''80 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'05''34 |
Mogielnicka Pola - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'56''00 | 50 Rana (Esordienti A2) | 01'00''41 | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'49''94 | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'52''51 |
Musial Michalina - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'06''40 | 01'05''29 | 02/10/2021 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Prolog (Lublin, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'11''59 | 01'10''56 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'28''80 | 00'30''10 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12,13 Lat- I Runda (Suwalki, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'32''68 | 00'32''95 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Pazik Dominika - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'11''52 | 01'11''19 | 08/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 05'36''86 | 05'27''21 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'33''42 | 00'32''87 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 800 Stile Libero (RAGAZZI) | 12'11''40 |
Piechowicz Karolina - 2005 | 50 Rana | 00'31''53 | 00'31''29 | 06/11/2021 - Campionati Europei Vasca Corta (Kazan, RUS) - 5° Day |
Rak Lukawska Maja - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'24''17 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'36''63 | 00'37''79 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''99 | 00'31''67 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day |
Rozycka Natalia - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'59''78 | 100 Dorso (Esordienti B) | 02'15''74 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'51''83 | 00'48''45 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'59''57 | 00'55''98 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Stawecka Maria - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'07''35 | 01'07''45 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''03 | 00'31''01 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''89 |
Szczudlo Alicja - 2006 | 100 Stile Libero | 01'05''90 | 01'07''11 | 08/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 400 Stile Libero | 04'59''21 | 05'03''06 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 800 Stile Libero | 10'19''01 | 10'38''52 | 20/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 Lat W Plywaniu (Ostrowiec, POL) |
Uliszewska Michalina - 2008 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'12''07 | 01'12''10 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'19''30 | 01'19''78 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'32''70 | 00'32''86 | 28/11/2020 - Otwarte Zawody Plywackie (Mlawa, POL) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''51 | 00'37''15 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Wasilewska Amelia - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'08''18 | 01'08''71 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'30''95 | 00'31''21 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''08 | 00'36''85 | 08/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Wisniewska Zuzanna - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'48''41 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'49''00 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'53''92 |
Wojtowicz Gabriela - 1995 | 100 Dorso | 01'02''05 | 00'59''96 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero | 00'26''54 | 00'26''67 | 28/11/2020 - Otwarte Zawody Plywackie (Mlawa, POL) | 50 Dorso | 00'29''31 | 00'28''41 | 17/12/2015 - Campionati Polonia Vasca Corta 2015 (Lublin) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'03''71 | 01'03''27 | 23/10/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Lodz, POL) - 1° Day |
Zalewska Nel - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 01'12''05 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'07''38 |
Zbutowicz Julia - 2008 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'35''93 | 00'36''26 | 28/11/2020 - Otwarte Zawody Plywackie (Mlawa, POL) | 200 Misti (RAGAZZI) | 02'37''82 | 02'36''67 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'11''29 | 01'11''86 | 13/03/2021 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - 12,13,14 Lat - Trzecie Eliminacje W Sezonie (Warsa |
Zuchowska Antonina - 2007 | 400 Stile Libero (RAGAZZI) | 04'58''65 | 04'59''71 | 12/11/2021 - XXXII Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day | 800 Stile Libero (RAGAZZI) | 10'19''28 | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'56''82 | 02'53''30 | 20/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12,13 Lat- I Runda (Suwalki, POL) |
Zukowska Lena - 2013 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 02'07''32 | 100 Dorso (Esordienti B) | 02'17''91 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'56''39 | 00'51''10 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'59''49 | 00'54''93 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Adamiak Wiktor - 2005 | 50 Rana | 00'32''99 | 00'33''93 | 11/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 15 Lat (Lodz, POL) - 1° Day | 200 Rana | 02'37''92 | 02'38''07 | 13/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 15 Lat (Lodz, POL) - 3° Day |
Dzik Kamil - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'58''58 | 00'59''61 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'26''78 | 00'26''58 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 100 Farfalla (RAGAZZI) | 01'04''99 | 01'07''68 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) |
Gajcy Adrian - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'44''95 | 50 Rana (Esordienti B2) | 01'04''13 | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'47''05 | 50 Dorso (Esordienti B2) | 01'00''45 |
Gajcy Mateusz - 2007 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'14''29 | 50 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'31''42 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''70 |
Golab Kryspin - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A2) | 01'02''17 | 01'02''53 | 02/10/2021 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Prolog (Lublin, POL) | 100 Dorso (Esordienti A2) | 01'08''37 | 01'09''02 | 02/10/2021 - Od Mlodzika Do Olimpijczyka - Prolog (Lublin, POL) | 50 Stile Libero (Esordienti A2) | 00'28''13 | 00'28''28 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti A2) | 00'31''95 | 00'31''90 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Grodecki Hubert - 2012 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'03''00 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'54''81 |
Jurczak Kacper - 2001 | 100 Stile Libero | 00'53''70 | 00'54''88 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Rana | 00'30''42 | 00'30''29 | 14/12/2019 - IV Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'24''06 | 00'24''98 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 100 Farfalla | 00'59''08 | 00'59''68 | 18/12/2018 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow, Mlodziezowcow, Juniorow 17-18 Lat (Lublin, P |
Kacperski Aleksander - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'12''50 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 01'09''03 | 01'06''58 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'09''92 | 01'07''17 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day |
Karpik Maciej - 2011 | 100 Stile Libero (Esordienti B) | 01'43''56 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'55''73 | 00'58''94 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'46''37 | 00'48''38 | 07/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day |
Kraczkowski Tomasz - 2004 | 50 Rana | 00'28''26 | 00'27''72 | 23/10/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Lodz, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'23''43 | 00'23''45 | 23/10/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Lodz, POL) - 1° Day | 200 Rana | 02'22''20 | 02'23''64 | 13/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Letnich (Gliwice, POL) - 3° Day |
Mickiewicz Franciszek - 2006 | 100 Stile Libero | 01'00''31 | 01'00''13 | 08/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'27''46 | 00'28''07 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'10''37 |
Minda Michal - 2005 | 100 Stile Libero | 01'04''51 | 01'03''31 | 08/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Rana | 00'35''42 | 00'34''70 | 08/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 50 Stile Libero | 00'27''53 | 00'27''47 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day |
Tarasewicz Marcel - 2004 | 50 Rana | 00'29''16 | 00'28''59 | 15/11/2019 - XXX Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day | 200 Misti | 02'09''24 | 02'06''90 | 14/12/2019 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 15 Lat W Plywaniu (Opole, POL) - 2° | 100 Farfalla | 00'55''84 | 00'55''40 | 23/10/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Lodz, POL) - 1° Day |
Zukowski Borys - 2010 | 100 Stile Libero (Esordienti B2) | 01'16''02 | 01'19''26 | 06/11/2021 - XVI Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 1° Day | 100 Dorso (Esordienti B2) | 01'29''96 | 01'28''64 | 09/05/2021 - XVII Wiosenne Miedzynarodowe Zawody Plywackie (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti B2) | 00'32''85 | 00'31''94 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 50 Dorso (Esordienti B2) | 00'41''55 | 00'40''63 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) |