Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Competitie #2 (Eersel, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
25 Farfalla | Esordienti B |
Competitie #2 (Eersel, NED)
NED E.O.Z.C.
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Boeijen Jasmijn - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'21''05 | 01'18''18 | 06/10/2019 - Competitie Deel 1 Vlijmen (Vlijmen, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'43''02 | 00'41''89 | 12/01/2020 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) |
Boeijen Sara - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'40''56 | 00'44''29 | 12/01/2020 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'41''77 | 01'46''08 | 12/01/2020 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) |
Boeijen Sofie - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''62 | 00'40''98 | 26/01/2020 - Solo Deel 4 (Sint-Oedenrode, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'37''69 | 01'47''56 | 03/11/2019 - Deel 2/Deel 3 Competitie 2 (Hilvarenbeek, NED) |
Veenhuis Wendy - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'47''96 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'38''69 | 02'09''65 | 18/03/2018 - Competitie Deel 4 (Tilburg, NED) | 100 Dorso | 01'52''65 | 02'00''15 | 13/01/2019 - Competitie Deel 2 (Nijmegen, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Heerbeek Pepijn - 1995 | 100 Rana | 01'30''94 | 01'24''85 | 12/01/2020 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 200 Misti | 03'01''56 |
Hout Thomas - 2006 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'51''43 | 00'51''90 | 06/10/2019 - Competitie Deel 1 Vlijmen (Vlijmen, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'44''94 | 01'48''70 | 01/12/2019 - Solo Deel 3 (Deurne, NED) |
Jongbloed Jamy - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''97 | 00'41''06 | 03/11/2019 - Deel 2/Deel 3 Competitie 2 (Hilvarenbeek, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'34''08 | 01'38''19 | 15/09/2019 - Solo Deel 1 (Sint-Oedenrode, NED) |
Veenhuis Jelle - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''97 | 00'42''19 | 12/01/2020 - Competitie Deel 3 (Tilburg, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'33''71 | 01'42''46 | 03/11/2019 - Deel 2/Deel 3 Competitie 2 (Hilvarenbeek, NED) |
Vlemminx Ben - 1993 | 100 Rana | 01'28''10 | 01'29''73 | 04/02/2018 - Knzb Zwemcompetitie Ronde 3 - Regio Zuid - Aegir - Tu Bad (Eindhoven, NED) | 200 Misti | 02'54''63 | 03'03''98 | 22/04/2018 - Competitie 2018 Deel 5 (Boxtel, NED) | 50 Stile Libero | 00'31''17 | 00'31''21 | 23/09/2017 - Bokkerijderwedstrijd (Overpelt, BEL) - 1° Day |