Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Verenigingscompetitie Deel II Veendam (Veendam, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
25 Farfalla | Esordienti B |
Verenigingscompetitie Deel II Veendam (Veendam, NED)
NED Thor
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blik Cynthia - 2007 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'33''21 | 01'32''59 | 02/10/2021 - VC (Coevorden, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'54''18 | 02'04''95 | 11/01/2020 - Verenigingscompetitite Deel 3 (Hoogezand, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'48''95 | 00'50''56 | 21/08/2021 - Onderlinge Wedstrijd Thor Deel 5 (Clubkampioenschappen) (Annen, NED) |
Buurmeijer Kim - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''11 | 00'35''56 | 09/10/2021 - Kanaalstreek Serie Deel 2 (Minioren En Junioren) (Stadskanaal, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'35''60 | 02'01''00 | 21/11/2020 - Vc Deel 2 (Veendam, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'47''34 | 01'43''23 | 30/10/2021 - Limietwedstrijd (Heerenveen, NED) |
Buurmeijer Nicole - 2012 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'53''98 | 00'58''41 | 25/09/2021 - Clubmeet Deel 1 (Hoogeveen, NED) | 25 Farfalla (Esordienti B) | 00'23''98 | 00'29''57 | 03/07/2021 - Onderlinge Wedstrijd Thor Deel 2 (Veendam, NED) |
Hemmes Renate - 1996 | 100 Rana | 01'22''78 | 01'14''82 | 21/12/2018 - Open Nederlandse Kampioenschappen Korte Baan 2018 (Tilburg, NED) - 1° Day | 200 Misti | 02'42''42 | 02'31''36 | 20/11/2016 - Internationaal Van Egten Toernooi (Beilen, NED) |
Jongepier Ilse - 2010 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'17''45 | 01'15''92 | 30/10/2021 - Limietwedstrijd (Heerenveen, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''49 | 00'43''96 | 06/11/2021 - Klaverblad Sprintwedstrijd (Steenwijk, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'38''47 | 00'39''70 | 13/11/2021 - Kanaalstreek Serie (minioren En Junioren) (Stadskanaal, NED) |
Joosten Tessa - 2007 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'18''45 | 01'17''99 | 02/10/2021 - VC (Coevorden, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'39''61 | 00'39''33 | 13/11/2021 - Kanaalstreek Serie (minioren En Junioren) (Stadskanaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'39''83 | 00'40''19 | 02/10/2021 - VC (Coevorden, NED) |
Keizer Lana - 2013 | 50 Dorso (Esordienti B) | 00'51''23 | 00'53''75 | 06/11/2021 - Clubmeet Deel 3 (Hoogeveen, NED) | 25 Farfalla (Esordienti B) | 00'24''28 | 00'29''20 | 21/11/2020 - Minioren Circuit Deel 2 (Veendam, NED) |
Roelfs Elise - 2004 | 100 Rana | 01'41''80 | 01'42''26 | 23/03/2019 - Verenigingscompetitie (Haren, NED) | 200 Misti | 03'13''24 | 03'19''16 | 11/01/2020 - Verenigingscompetitite Deel 3 (Hoogezand, NED) |
Schierbeek Elize - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'58''72 | 00'57''17 | 09/10/2021 - Kanaalstreek Serie Deel 2 (Minioren En Junioren) (Stadskanaal, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'46''19 | 01'59''11 | 26/09/2020 - Minioren Deel 1 (Hoogeveen, NED) |
Spelde Marjolie - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''41 | 00'31''49 | 06/11/2021 - Klaverblad Sprintwedstrijd (Steenwijk, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'15''56 | 01'18''14 | 18/09/2021 - Limietwedstrijd (Zwolle, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'28''98 | 01'41''59 | 21/11/2020 - Vc Deel 2 (Veendam, NED) |
Spelde Yke - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''01 | 00'35''98 | 13/11/2021 - Kanaalstreek Serie (minioren En Junioren) (Stadskanaal, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'30''12 | 01'29''29 | 18/09/2021 - Limietwedstrijd (Zwolle, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'38''91 | 00'36''81 | 21/08/2021 - Onderlinge Wedstrijd Thor Deel 5 (Clubkampioenschappen) (Annen, NED) | 100 Dorso | 01'19''97 | 01'18''29 | 30/10/2021 - Limietwedstrijd (Heerenveen, NED) |
Van Dijk Karin - 1976 | 100 Dorso | 01'25''53 | 01'22''62 | 17/12/2017 - Masterswedstrijd 5° (Beilen, NED) |
Wiekens Marloes - 1993 | 100 Rana | 01'36''87 | 01'37''22 | 06/10/2018 - Competitie (Assen, NED) | 200 Misti | 03'05''46 | 03'02''23 | 23/03/2019 - Vc Deel 4 (Veendam, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Brongers Sven - 2007 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'10''52 | 01'11''01 | 18/09/2021 - Limietwedstrijd (Zwolle, NED) | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''66 | 00'43''46 | 13/11/2021 - Kanaalstreek Serie (minioren En Junioren) (Stadskanaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'34''46 | 00'36''02 | 06/11/2021 - Vhtv Wedstrijd Deel 3 (Stadskanaal, NED) | 50 Stile Libero | 00'33''41 | 00'31''14 | 13/11/2021 - Kanaalstreek Serie (minioren En Junioren) (Stadskanaal, NED) |
Buurmeijer Michael - 1979 | 100 Rana | Squalificato | 200 Misti | 02'44''57 |
Francis Dominic - 2012 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'59''81 | 01'00''30 | 25/09/2021 - Clubmeet Deel 1 (Hoogeveen, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'53''07 | 01'53''48 | 25/09/2021 - Clubmeet Deel 1 (Hoogeveen, NED) |
Hiddingh Sem - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''44 | 00'38''07 | 21/08/2021 - Onderlinge Wedstrijd Thor Deel 5 (Clubkampioenschappen) (Annen, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'33''98 | 01'34''97 | 06/11/2021 - Vhtv Wedstrijd Deel 3 (Stadskanaal, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'37''26 | 00'41''26 | 21/08/2021 - Onderlinge Wedstrijd Thor Deel 5 (Clubkampioenschappen) (Annen, NED) |
Joosten Robert - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'05''35 | 01'03''93 | 05/10/2019 - VC Deel 1 (Delfzijl, NED) | 100 Rana | 01'27''71 | 01'27''16 | 09/11/2019 - VHTV (Delfzijl, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''91 | 00'30''34 | 09/11/2019 - VHTV (Delfzijl, NED) |