Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nzc2 (Diemen, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | Esordienti B | |
50 Dorso | Esordienti C | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
25 Farfalla | Esordienti B | |
25 Farfalla | Esordienti C |
Nzc2 (Diemen, NED)
NED De Meeuwen Diemen
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Beukema Julia - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'47''01 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'40''76 |
Dorrenboom Benthe - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'45''87 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'53''50 |
Mangal Elisa - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'49''78 | 100 Dorso (Esordienti A) | Squalificato |
Oosterbeek Julia - 2014 | 50 Dorso (Esordienti B) | 01'06''82 | 25 Farfalla (Esordienti B) | 00'32''06 |
Oosterbeek Zoe - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'59''46 | 01'02''00 | 27/09/2020 - Minioren 09 (Hoofddorp, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato |
Ree Kyra - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'50''76 | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'50''87 |
Smit Isabel - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'44''69 | 100 Dorso (Esordienti A) | Squalificato |
Van Leenders Lot - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'34''89 | 01'32''99 | 31/10/2021 - Junioren-Jeugd-Senioren Wedstrijd Deel 1 (Mijdrecht, NED) | 100 Rana | 01'52''94 | 01'54''25 | 31/10/2021 - Junioren-Jeugd-Senioren Wedstrijd Deel 1 (Mijdrecht, NED) |
Wilson Cesina - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''35 | 00'37''21 | 14/11/2021 - Vijfkamp Deel 1 (Alphen Aan Den Rijn, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'31''86 | 01'47''65 | 29/09/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 (Bussum, NED) |
Wilson Naomi - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'49''33 | 00'58''35 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'47''46 | 02'07''79 | 19/01/2020 - Minioren -Junioren Circuit 3 (Lisse, NED) |
Wu Sophia - 2008 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''10 | 00'44''70 | 23/06/2018 - Vijfkamp Deel 5 (Nieuwkoop, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'32''47 | 01'39''36 | 19/01/2020 - Minioren -Junioren Circuit 3 (Lisse, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bouayad Nouh - 2010 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'50''86 | 00'57''15 | 03/11/2019 - NZC Deel 2 (Hilversum, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'45''32 | 01'48''65 | 15/12/2019 - Minioren Junioren Circvuit Deel 2 (Amsterdam, NED) |
Godslove Armani - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 01'07''91 | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato |
Heijt Lars - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''54 | 00'37''44 | 03/10/2021 - NZC Deel 01 (Mijdrecht, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'30''14 | 01'38''28 | 12/01/2020 - NZC Deel 3 (Mijdrecht, NED) |
Jansen Damien - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''59 | 00'42''06 | 20/10/2019 - Limietwedstrijd ZPC Amersfoort Deel 1 (Amersfoort, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'26''24 | 01'29''34 | 23/11/2019 - Regiokampioenschap KB Midwest Hoofddorp Deel 2 (Hoofddorp, NED) - 1° Day |
Kleijze Darius - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'50''73 | 00'52''63 | 22/09/2019 - Vijfkamp Deel 1 (Woerden, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'53''58 | 02'04''75 | 22/09/2019 - Vijfkamp Deel 1 (Woerden, NED) |
Kuhn Tom - 2013 | 50 Dorso (Esordienti C) | Squalificato | 25 Farfalla (Esordienti C) | Squalificato |
Potemans Leander - 2003 | 100 Rana | Squalificato | 200 Misti | 02'49''63 |
Schiphorst Tijl - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'56''26 | 100 Dorso (Esordienti A) | Squalificato |
Verhoeven Sander - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''44 | 00'40''99 | 31/10/2021 - Junioren-Jeugd-Senioren Wedstrijd Deel 1 (Mijdrecht, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'43''37 | 01'42''54 | 14/11/2021 - Vijfkamp Deel 1 (Alphen Aan Den Rijn, NED) |
Witteveen Jesper - 2012 | 50 Dorso (Esordienti C) | 00'56''13 | 01'10''22 | 27/09/2020 - Minioren 09 (Hoofddorp, NED) | 25 Farfalla (Esordienti C) | 00'29''08 | 00'30''34 | 14/11/2021 - Vijfkamp Deel 1 (Alphen Aan Den Rijn, NED) |
Wu Anthony - 2010 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'50''14 | 00'51''38 | 01/12/2019 - Limietwedstrijd Zv De Zaan (Zaandam, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'38''37 | 01'40''88 | 13/09/2020 - Vijfkamp 1 (Mijdrecht, NED) |