Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day
Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day
POL KS Warta Poznan
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Czechyra Agata - 2003 | 100 Dorso (CADETTI) | 01'07''98 | 01'04''77 | 15/12/2019 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Lat (Lublin, POL) - 3° Day | 200 Dorso (CADETTI) | 02'24''42 | 02'21''65 | 16/10/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 10 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Dowgiert Anna - 1990 | 50 Farfalla | 00'26''01 | 00'25''66 | 20/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 2° Day |
Gerbier Kiara - 2004 | 100 Stile Libero (CADETTI) | 00'58''93 | 00'59''25 | 06/11/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Gorace Sciganie Na Termach (Poznan, POL) | 200 Stile Libero (CADETTI) | 02'06''70 | 02'06''70 | 06/11/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Gorace Sciganie Na Termach (Poznan, POL) |
Smektala Oliwia - 2004 | 50 Farfalla (CADETTI) | 00'29''19 | 00'29''29 | 12/11/2021 - XXXII Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bielewicz Jan - 2005 | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'11''16 | 01'12''82 | 12/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 15 Lat (Lodz, POL) - 2° Day |
Chudy Michal - 1997 | 50 Farfalla | 00'24''48 | 00'22''75 | 16/12/2017 - Campionati Europei Vasca Corta (Copenhagen, DEN) - 4° Day | 100 Misti | Squalificato | 00'52''46 | 20/12/2018 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow, Mlodziezowcow, Juniorow 17-18 Lat (Lublin, P |
Derek Szymon - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'57''09 | 00'57''53 | 13/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Letnich (Gliwice, POL) - 3° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'09''96 | 02'07''22 | 21/11/2020 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 1° Day |
Gotszling Dawid - 2001 | 100 Stile Libero | 00'53''48 | 00'52''16 | 19/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu Seniorow I Mlodziezowcow (Olsztyn, POL) | 100 Dorso | 00'59''24 | 00'58''59 | 21/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 3° Day | 200 Stile Libero | 01'56''58 | 01'53''11 | 22/12/2017 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow I Mlodziezowcow (Lodz, POL) - 4° Day | 200 Dorso | 02'10''51 | 02'05''37 | 26/11/2017 - Arena Grand Prix Puchar Polski (Poznan, POL) - 2° Day |
Janyga Dariusz - 1966 | 100 Dorso | 01'10''92 | 01'09''37 | 07/03/2021 - XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan. POL) | 200 Stile Libero | 02'18''25 |
Makowski Dominik - 2003 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'54''47 | 00'53''13 | 13/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 17-18 Lat (Lublin, POL) - 3° Day | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 01'58''99 | 01'56''73 | 11/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 17-18 Lat (Lublin, POL) - 1° Day |
Matysiak Kacper - 2003 | 100 Dorso (JUNIORES) | 00'59''64 | 00'58''66 | 15/12/2019 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Lat (Lublin, POL) - 3° Day | 200 Dorso (JUNIORES) | 02'14''59 | 02'06''65 | 13/12/2019 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Lat (Lublin, POL) - 1° Day |
Meyer Krzysztof - 2005 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'56''66 | 00'58''26 | 07/12/2019 - Mistrzostwa Polski Juniorow 14-Lat (Ostrowiec Sw, POL) - 2° Day | 50 Farfalla (RAGAZZI) | 00'26''72 |
Nowak Kacper - 2000 | 50 Rana | 00'28''38 | 00'28''27 | 23/10/2021 - Grand Prix Puchar Polski (Lodz, POL) - 1° Day | 100 Rana | 01'02''61 | 01'02''02 | 19/12/2018 - Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorow, Mlodziezowcow, Juniorow 17-18 Lat (Lublin, P |
Szafranski Kamil - 2007 | 50 Rana (RAGAZZI) | 00'31''55 | 00'31''33 | 06/11/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie Gorace Sciganie Na Termach (Poznan, POL) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'07''95 | 01'07''95 | 16/10/2021 - Ogolnopolskie Zawody Plywackie 10 Urodziny Term Maltanskich (Poznan, POL) |
Szukala Krzysztof - 2003 | 50 Rana (JUNIORES) | 00'31''47 | 00'30''97 | 11/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 17-18 Lat (Lublin, POL) - 1° Day |
Szymkowiak Marcin - 1980 | 50 Rana | 00'30''54 | 00'29''16 | 23/11/2019 - Arena Grand Prix Polski W Plywaniu (Poznan, POL) - 1° Day | 100 Rana | 01'08''80 | 01'05''24 | 23/11/2019 - Arena Grand Prix Polski W Plywaniu (Poznan, POL) - 1° Day | 50 Farfalla | 00'28''25 | 00'27''48 | 23/11/2019 - Arena Grand Prix Polski W Plywaniu (Poznan, POL) - 1° Day |
Wachowski Blazej - 1980 | 200 Farfalla | 02'41''37 | 02'43''54 | 07/03/2021 - XXI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Wielkopolski (Poznan. POL) | 200 Stile Libero | 02'16''80 |
Warzocha Albert - 2001 | 400 Stile Libero | 03'56''52 | 03'57''07 | 15/11/2019 - Zimowe Mistrzostwa Okregu Wielkopolskiego W Plywaniu (Poznan, POL) - 1° Day | 200 Stile Libero | 01'50''23 | 01'50''26 | 17/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski W Plywaniu Seniorow I Mlodziezowcow (Olsztyn, POL) |
Warzocha Gustaw - 2004 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'52''44 | 00'52''91 | 12/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow 16 Letnich (Gliwice, POL) - 2° Day | 100 Misti (JUNIORES) | 00'58''84 | 00'58''86 | 11/11/2021 - XXXII Memorial Marka Petrusewicza (Wroclaw, POL) - 1° Day |
Witt Piotr - 1991 | 100 Stile Libero | 00'53''89 |