Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego (Gdynia, POL) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | RAGAZZI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
800 Stile Libero | JUNIORES | |
800 Stile Libero | RAGAZZI | |
1500 Stile Libero | RAGAZZI | |
1500 Stile Libero | Esordienti A | |
1500 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | JUNIORES | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Rana | JUNIORES | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | Esordienti A | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | JUNIORES | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | Esordienti A | |
200 Farfalla | RAGAZZI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | JUNIORES | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | RAGAZZI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego (Gdynia, POL) - 2° Day
POL Uks Neptun Gdansk
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Azgin Marta - 2006 | 200 Farfalla (JUNIORES) | 02'36''44 | 02'42''26 | 20/12/2020 - Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorow Mlodszych 14 Lat W Plywaniu (Ostrowiec, POL) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'10''19 | 01'11''58 | 10/10/2021 - Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) |
Firak Lena - 2008 | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'23''10 | 01'22''32 | 10/10/2021 - Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) |
Grechuta Paulina - 2009 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'17''80 | 03'07''05 | 11/06/2021 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego 12 Lat (Gdansk, POL) - 2° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'23''72 | 01'21''57 | 10/10/2021 - Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) |
Maciejewska Marta - 2008 | 200 Farfalla (RAGAZZI) | 02'51''33 | ||
Markiewicz Weronika - 2007 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 00'58''85 | 00'59''12 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 100 Misti (JUNIORES) | 01'08''09 | 01'09''70 | 10/10/2021 - Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) |
Rudnicka Antonina - 2009 | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 01'15''57 | 01'18''00 | 11/06/2021 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego 12 Lat (Gdansk, POL) - 2° Day | 100 Misti (RAGAZZI) | 01'29''42 | 01'36''67 | 13/11/2020 - Otylia Swim Cup (Gdansk, POL) |
Swiatek Hanna - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'14''82 | 01'16''79 | 26/03/2021 - Miedzywojewodzkie Druzynowe Mistrzostwa 12-13 Lat (Gdansk, POL) - 2° Day |
Wydarty Anna - 2008 | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'02''94 | 03'13''07 | 04/12/2020 - V Miedzynarodowe Grand Prix Warmii I Mazur W Plywaniu (Olsztyn, POL) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Azgin Krzysztof - 2008 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'05''40 | 01'06''02 | 16/10/2021 - Gdynskie Delfinarium (Gdynia, POL) | 100 Misti (Esordienti A) | 01'13''44 | 01'16''05 | 10/10/2021 - Miedzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdanska (Gdansk, POL) |
Karaszewski Stanislaw - 2009 | 100 Stile Libero (Esordienti A) | 01'19''69 | 01'24''18 | 11/06/2021 - Otwarte Mistrzostwa Wojewodztwa Pomorskiego 12 Lat (Gdansk, POL) - 2° Day | 100 Misti (Esordienti A) | 01'34''15 |