Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Kapelle, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Nationale Zwemcompetitie Deel 2 (Kapelle, NED)
NED Z&PC Dio
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blanken Lotte - 2008 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'37''50 | 00'41''38 | 29/06/2019 - Clubkampioenschappen Dio (Etten-Leur, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'33''89 | 01'38''47 | 19/01/2020 - Minioren Junioren Deel 3 (Etten-Leur, NED) |
Bons Elise - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'13''61 | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'39''37 |
Hoeckel Whitney - 1994 | 100 Rana | 01'27''20 | 01'25''01 | 06/10/2019 - Regiocompetitie Deel 1 (Roosendaal, NED) | 200 Misti | 02'45''26 | 02'41''02 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day |
Leeuwen Eva - 2004 | 100 Rana | 02'05''76 | 200 Misti | 03'57''05 | 04'01''13 | 12/01/2020 - Nationale Zwemcompetitie Deel 3 (Kapelle, NED) |
Noordermeer Ramona - 1994 | 100 Rana | 01'39''74 | 01'25''09 | 27/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 4° Day | 200 Misti | 03'02''11 | 02'46''57 | 19/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 2° Day | 100 Dorso | 01'26''69 | 01'19''62 | 26/01/2019 - Onmk 2019 Korte Baan (Zwolle, NED) - 3° Day |
Van Der Linden Susanne - 1988 | 100 Rana | 01'23''06 | 01'18''67 | 22/01/2017 - Open Dutch Masters Championships Swimming 2017 (Maastricht, NED) - 4° Day | 200 Misti | 02'44''88 | 02'37''58 | 19/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 2° Day |
Vervaart Els - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''20 | 00'41''67 | 02/07/2021 - Onderlinge Wedstrijd Dio Zwem 2 (Etten-Leur, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'41''18 | 01'51''70 | 15/12/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 2 (Breda, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Musters Jaro - 1998 | 100 Rana | 01'14''66 | 01'10''84 | 07/10/2018 - Competitie Hoofdklasse (Dordrecht, NED) | 200 Misti | 02'24''66 | 02'19''38 | 14/01/2017 - BWK 2017 (Eindhoven, NED) - 2° Day |
Musters Timo - 1998 | 100 Rana | Squalificato | 01'13''89 | 25/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 3° Day | 200 Misti | 02'36''24 | 02'29''40 | 22/04/2018 - Districtscompetitie Deel 5 (Vlissingen, NED) |
Valentijn Martino - 1994 | 100 Rana | 01'14''08 | 01'07''92 | 20/01/2018 - Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 KB (Terneuzen, NED) - 3° Day | 200 Misti | 02'34''81 | 02'25''72 | 24/01/2020 - ONMK 2020 Korte Baan (Rotterdam, NED) - 2° Day |