Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Nzc Deel 2 (Grootebroek, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Nzc Deel 2 (Grootebroek, NED)
NED Oude Veer
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Griffioen Mirjam - 1984 | 100 Rana | 01'51''32 | 01'55''08 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Hilversum, NED) | 200 Misti | Squalificato |
Tuithof Tatum - 2009 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'42''37 | 00'43''59 | 31/10/2021 - Boeier Deel 1 (Grootebroek, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'39''50 | 01'50''72 | 12/01/2020 - Competitie Deel 3 (Breezand, NED) |
Vanderheijden Naomi - 2009 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'16''66 | 01'15''62 | 31/10/2021 - Boeier Deel 1 (Grootebroek, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'38''13 | 00'51''04 | 26/01/2020 - Boeier Deel 4 (Castricum, NED) |
Vanderheijden Romy - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'52''71 | 00'59''26 | 03/11/2019 - NZC Deel 2 Grootebroek (Grootebroek, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | Squalificato | 01'52''86 | 19/01/2020 - Minioren-Junioren Circuit Deel 3 (Den Hel, NED) |
Vroone Lynne - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''50 | 00'41''82 | 06/10/2019 - NZC Deel 1 (Heerhugowaard, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'41''35 | 01'59''62 | 19/01/2020 - Minioren-Junioren Circuit Deel 3 (Den Hel, NED) |
Wagemaker Megan - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'33''91 | 01'38''01 | 15/09/2019 - Boeier Deel 1 (Grootebroek, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'49''39 | 00'53''14 | 16/06/2019 - Clubkampioenschappen Oude Veer (Breezand, NED) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Veen Sven - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | Squalificato | 00'31''81 | 31/10/2021 - Boeier Deel 1 (Grootebroek, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'24''66 | 01'41''93 | 10/03/2019 - Boeiercup Deel 4 (Castricum, NED) |
Weijdema Niek - 2006 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'36''89 | 00'41''90 | 06/10/2019 - NZC Deel 1 (Heerhugowaard, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'38''16 | 01'46''43 | 01/03/2020 - Boeier Deel 5 (Heerhugowaard, NED) |