Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Zwemcomp Deel 2 (Enschede, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Stile Libero | JUNIORES | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
50 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
50 Rana | Esordienti B | |
50 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti B | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Zwemcomp Deel 2 (Enschede, NED)
NED Livo
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Groot Kormelink Eva - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'37''63 | 00'37''73 | 26/09/2020 - Minioren Circuit Deel 1 (Groenlo, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'33''10 | 01'42''33 | 01/06/2019 - Gelderse Minioren Finale (Vaassen, NED) - 1° Day |
Haar Romy - 2004 | 100 Rana | 01'38''76 | 01'39''38 | 02/11/2019 - NZC Deel 2 (Zutphen, NED) | 200 Misti | 03'13''78 | 03'08''45 | 07/03/2020 - Zeskamp Deel 5 (Groenlo, NED) |
Krabben Ilse - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'36''12 | 00'39''42 | 16/02/2020 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'31''63 | 01'39''58 | 16/02/2019 - Minioren Junioren Circuit Deel 3 (Lochem, NED) |
Krabben Nicole - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'50''84 | 00'56''77 | 07/03/2020 - Zeskamp Deel 5 (Groenlo, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'45''18 |
Meuleman Aline - 2004 | 100 Rana | 01'25''00 | 01'28''17 | 22/10/2017 - Limietwedstrijd (25m) Doetinchem Deel 1 (Doetinchem, NED) | 200 Misti | 02'34''57 | 02'37''18 | 17/11/2019 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan 2019 (Nijmegen, NED) - 2° Day |
Nijhof Nora - 2007 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'44''30 | 00'46''18 | 16/02/2020 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | Squalificato | 02'05''45 | 18/01/2020 - Minioren-Junioren Circuit Deel 3 (Groenlo, NED) |
Rotter Jet - 2008 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'43''04 | 00'44''86 | 16/02/2020 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'36''65 | 01'44''03 | 18/01/2020 - Minioren-Junioren Circuit Deel 3 (Groenlo, NED) |
Rotter Lynn - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'03''31 | 01'06''13 | 04/10/2020 - NZC Deel 1 (Zutphen, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'35''03 | 00'34''38 | 04/10/2020 - NZC Deel 1 (Zutphen, NED) |
Schuirink Sophie - 2008 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'45''11 | 00'46''72 | 16/02/2020 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'43''60 | 01'44''81 | 18/01/2020 - Minioren-Junioren Circuit Deel 3 (Groenlo, NED) |
Stoteler Yuna - 2011 | 50 Rana (Esordienti B) | 00'46''39 | 00'58''23 | 26/09/2020 - Minioren Circuit Deel 1 (Groenlo, NED) | 100 Misti (Esordienti B) | 01'39''70 |
Van Den Bergh Carolien - 2008 | 50 Dorso (RAGAZZI) | 00'38''71 | 00'39''89 | 16/02/2020 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) | 100 Rana (RAGAZZI) | 01'44''63 | 01'47''62 | 18/01/2020 - Minioren-Junioren Circuit Deel 3 (Groenlo, NED) |
Verbruggen Caya - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'12''19 | 01'19''90 | 13/01/2019 - NZC Deel 2 (Lichtenvoorde, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'37''13 | 00'41''42 | 29/06/2019 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) |
Visser Tara - 1997 | 100 Rana | 01'36''81 | 01'31''50 | 04/02/2018 - NZC Deel 3 (Zutphen, NED) | 200 Misti | 03'06''02 | 02'54''67 | 04/11/2017 - JJS-Circuit Deel (Zutphen, NED) |
Vreuls Jip - 2006 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'10''82 | 01'13''67 | 12/01/2020 - NZC Deel 3 (Lichtenvoorde, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'38''42 | 00'41''25 | 04/10/2020 - NZC Deel 1 (Zutphen, NED) |
Wopereis Mijntje - 2005 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'01''29 | 01'04''04 | 24/11/2019 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan 2019 (Nijmegen, NED) - 4° Day | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''76 | 00'33''40 | 16/02/2020 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) | 100 Dorso | 01'09''34 | 01'10''68 | 24/11/2019 - Gelderse Kampioenschappen Korte Baan 2019 (Nijmegen, NED) - 4° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Bouwmeester Niels - 2003 | 100 Rana | 01'31''81 | 01'22''19 | 06/10/2018 - NZC Deel 1 (Groenlo, NED) | 200 Misti | 02'53''87 | 02'39''57 | 16/06/2018 - Gelderse B-Kampioenschappen 2018 (Vaassen, NED) - 1° Day |
Holweg Dave - 1997 | 100 Rana | 01'13''70 | 01'09''51 | 24/11/2018 - Regiokampioenschappen KB Regio Midwest Deel 3 En 4 (Veenendaal, NED) - 1° Day | 200 Misti | 02'17''67 | 02'08''95 | 30/06/2019 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero | 00'25''48 | 00'24''71 | 29/06/2019 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Oonk Tom - 2007 | 100 Stile Libero (JUNIORES) | 01'10''51 | 01'13''81 | 03/10/2021 - Competitie Deel 1 (Enschede, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'36''29 | 00'36''32 | 03/10/2021 - Competitie Deel 1 (Enschede, NED) |
Schutten Ruud - 2002 | 100 Rana | 01'31''20 | 01'22''61 | 17/06/2018 - Gelderse B-Kampioenschappen 2018 (Vaassen, NED) - 2° Day | 200 Misti | Squalificato | 02'47''81 | 20/10/2018 - Junioren-Jeugd-Senioren Circuit Deel 1 (Zutphen, NED) |
Smits Thymo - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'35''65 | 00'42''20 | 16/02/2020 - Clubkampioenschappen (Lichtenvoorde, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'33''20 | 01'52''07 | 29/09/2019 - Minioren-Junioren Circuit Deel 1 (Lichtenvoorde, NED) |
Tombergen Bram - 1997 | 100 Rana | 01'24''16 | 01'21''72 | 06/10/2018 - NZC Deel 1 (Groenlo, NED) | 200 Misti | 02'36''54 | 02'32''00 | 22/04/2018 - NZC Deel 5 (Lichtenvoorde, NED) |