Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Lc Deel 2 (Eindhoven, NED)
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | JUNIORES | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | Esordienti A | |
100 Dorso | RAGAZZI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
200 Rana | RAGAZZI | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
50 Farfalla | JUNIORES | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
4x50 Stile Libero | ASSOLUTI | |
4x100 Stile Libero | RAGAZZI | |
4x100 Misti | ASSOLUTI |
Lc Deel 2 (Eindhoven, NED)
NED Zws Vlaardingen
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Blenk Jennifer - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'40''31 | 00'45''42 | 19/09/2020 - Vierkamp Deel 1 (Vlaardingen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'37''73 | 02'17''49 | 18/01/2020 - Min Junioren Circuit Deel 3 (Alblasserdam, NED) |
Doest Merel - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''10 | 00'45''08 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen ZVVS (Vlaardingen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'41''29 | 01'52''35 | 22/02/2020 - Vierkamp Deel 3 (Vlaardingen, NED) |
Droffelaar Stella - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'11''47 | 01'13''55 | 10/07/2021 - Top Daagt Uit Wedstrijd (De Beemd, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'01''28 | 03'11''25 | 12/01/2020 - Vereningingscompetitie (Oosterhout, NED) |
Graaf Saar - 2011 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'39''51 | 00'47''22 | 19/09/2020 - Vierkamp Deel 1 (Vlaardingen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'43''56 | 02'13''66 | 22/02/2020 - Vierkamp Deel 3 (Vlaardingen, NED) |
Kleijwegt Floortje - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'44''76 | 00'49''84 | 30/11/2019 - Vierkamp Deel 2 (Brielle, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'54''26 | 01'57''15 | 14/12/2019 - Minioren Junioren Circuit Deel 2 (Alblasserdam, NED) |
Loenen Hanna - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'23''35 | 01'27''63 | 19/09/2020 - Vierkamp Deel 1 (Vlaardingen, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'20''89 | 03'22''30 | 24/10/2021 - Martinez Chocolade Cup 2021 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Matuskova Jasmine - 2006 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'33''02 | 02'34''21 | 18/07/2021 - Onderlinge Clubwedstrijd 2 (Vlaardingen, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'33''72 | 00'34''17 | 16/11/2019 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Den Haag, NED) - 1° Day |
Offeringa Karlijn - 2005 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'20''88 | 02'18''98 | 06/10/2019 - Competitie Deel 1 (Oosterhout, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''53 | 00'28''88 | 08/12/2019 - Nederlandse Junioren Jeugd Kampioenschappen KB 2019 (Eindhoven, NED) - 4° Day | 100 Dorso | 01'08''07 | 01'07''71 | 29/06/2019 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 1° Day |
Offeringa Marjolijn - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'27''81 | 01'32''61 | 12/01/2020 - Vereningingscompetitie (Oosterhout, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'26''10 | 03'52''14 | 12/01/2020 - Vereningingscompetitie (Oosterhout, NED) |
Poot Tessa - 2004 | 100 Rana | 01'21''32 | 01'20''15 | 10/11/2019 - Limietwedstrijd Zv De Geul (Papendrech, NED) | 200 Misti | 02'43''27 | 02'34''24 | 11/10/2020 - LAC Deel 1 (Alphen A/D Rijn, NED) |
Pruntel Sanne - 2008 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'21''95 | 01'20''92 | 23/10/2021 - Martinez Chocolade Cup 2021 (Amsterdam, NED) - 1° Day | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'42''01 | 03'42''23 | 24/10/2021 - Martinez Chocolade Cup 2021 (Amsterdam, NED) - 2° Day |
Schoenmakers Hanneke - 1998 | 200 Misti | 03'02''45 | 02'54''90 | 28/10/2017 - RW Competitie Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) |
Van Droffelaar Sophia - 2005 | 200 Stile Libero | 02'06''92 | 02'07''67 | 29/11/2020 - Onderlinge Wedstrijd Minioren-Junioren-Jeugd Deel 1 (Den Haag, NED) | 200 Misti | 02'26''53 | 02'27''16 | 18/11/2018 - Regiokampioenschappen Korte Baan (Dordrecht, NED) - 2° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
De Heus Bjorn - 2002 | 100 Rana | 01'12''48 | 01'14''13 | 10/07/2021 - Top Daagt Uit Wedstrijd (De Beemd, NED) | 200 Misti | 02'23''96 | 02'21''82 | 09/10/2021 - LAC/LAM Deel 1 (Rozenburg, NED) |
Dijkshoorn Niels - 2002 | 200 Stile Libero | 01'51''18 | 01'50''17 | 24/10/2021 - 51° Internationales Schwimmfestival (Aachen, GER) - 3° Day | 200 Misti | 02'05''59 | 02'09''68 | 30/06/2019 - Speedo Fast Water Meet (Amsterdam, NED) - 2° Day | 50 Stile Libero | 00'24''43 | 00'23''45 | 07/11/2021 - Blue Marlins Qualification Meet (Den Haag, NED) |
Dirks Dave - 2006 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'12''86 | 02'11''05 | 13/11/2021 - Limietwedstrijd De Geul Voor Jun , Jeugd , Sen En Masters (Papendrecht, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'29''64 | 00'31''05 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen ZVVS (Vlaardingen, NED) |
Erkens Luca - 2006 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'26''38 | 02'36''83 | 03/10/2021 - LC Deel 1 (Tilburg, NED) | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'18''97 | 01'23''89 | 30/11/2019 - Vierkamp Deel 2 (Brielle, NED) |
Geest Wanne - 2009 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''23 | 00'38''04 | 30/11/2019 - Vierkamp Deel 2 (Brielle, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'17''77 | 01'20''73 | 06/11/2021 - Vierkamp Deel 1 (Rozenburg, NED) |
Kistemaker Jochem - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'31''25 | 01'28''65 | 18/07/2021 - Onderlinge Clubwedstrijd 2 (Vlaardingen, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 03'16''97 | 03'48''24 | 07/12/2019 - Laclam Deel 2 (Vlaardingen, NED) |
Lans Anco - 2006 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | 02'27''15 | 02'25''90 | 18/07/2021 - Onderlinge Clubwedstrijd 2 (Vlaardingen, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'32''41 | 00'32''01 | 03/10/2021 - LC Deel 1 (Tilburg, NED) |
Limburg Kaj - 2004 | 200 Stile Libero (JUNIORES) | Squalificato | 02'27''60 | 21/09/2019 - RWC Deel 1 Poule A (Dordrecht, NED) | 50 Farfalla (JUNIORES) | 00'31''00 | 00'32''04 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen ZVVS (Vlaardingen, NED) |
Pop Joey - 2008 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''07 | 00'31''35 | 13/09/2020 - Clubkampioenschappen ZVVS (Vlaardingen, NED) | 100 Dorso (Esordienti A) | 01'18''10 | 01'19''78 | 13/11/2021 - Limietwedstrijd De Geul Voor Jun , Jeugd , Sen En Masters (Papendrecht, NED) |
Schoenmakers Jaap - 2002 | 200 Stile Libero | 02'25''91 | 02'19''61 | 12/10/2019 - RWC Deel 2 Poule A (Dordrecht, NED) | 100 Rana | 01'21''09 | 01'20''67 | 03/11/2019 - Nationale Competitie Deel 2 (Papendrecht, NED) |
Zulver Thierry - 2007 | 100 Dorso (RAGAZZI) | 01'04''65 | 01'05''53 | 10/07/2021 - Top Daagt Uit Wedstrijd (De Beemd, NED) | 200 Rana (RAGAZZI) | 02'38''94 | 02'37''40 | 16/10/2021 - Clubkampioenschap Blue Marlins (Den Haag, NED) | 100 Stile Libero (RAGAZZI) | 00'58''93 | 00'58''49 | 10/07/2021 - Top Daagt Uit Wedstrijd (De Beemd, NED) |