Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Kauno Miesto Vaiku - Jaunuciu Finalines Snack King (Kaunas, LTU) - 2° Day
Societá |
---|
LTU Kauno Plaukimo Mokykla Dainava |
LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai |
LTU Kauno Plaukimo Mokykla Vilija |
LTU Kauno Sporto Mokykla Startas |
LTU Pk Banga |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A | |
100 Misti | Esordienti B | |
100 Misti | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
200 Stile Libero | Esordienti B | |
200 Stile Libero | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
100 Rana | Esordienti B | |
100 Rana | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
50 Stile Libero | Esordienti B | |
50 Stile Libero | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti B | |
4x50 Misti | Esordienti A | |
4x50 Misti | Esordienti B | |
4x50 Misti | Esordienti A |
Kauno Miesto Vaiku - Jaunuciu Finalines Snack King (Kaunas, LTU) - 2° Day
LTU Kauno Plaukimo Mokykla Dainava
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Alekseviciute Ieva Nida - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'13''67 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'34''51 |
Alekseviciute Jone Mante - 2012 | 100 Misti (Esordienti B) | 01'31''36 | 01'32''32 | 27/10/2021 - Baseino Dainava Kvalifikacines Varzybos (Kaunas, LTU) | 100 Rana (Esordienti B) | 01'41''29 |
Bigenyte Barbora - 2010 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'28''59 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'55''21 |
Gujyte Radvile - 2011 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'55''39 | ||
Rimkute Vanesa - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'01''75 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | Squalificato | 00'37''28 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |
Tatarunaite Gabija - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'27''13 | 02'30''18 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''15 | 00'30''20 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Volkova Milena - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 03'20''85 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'38''55 | 00'40''14 | 15/10/2020 - Kauno Plaukimo Mokyklos Baseino (Kaunas, LTU) |
Zajanckauskyte Kotryna - 2011 | 100 Rana (Esordienti B) | 02'03''27 | ||
Zilinskaite Aiste - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'43''64 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'41''76 | 01'48''51 | 02/10/2021 - Juru Arkliukas 2021 (Kaunas, LTU) |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Abraitis Majus - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'13''07 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''02 | 00'31''75 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) | 50 Dorso (Esordienti A) | 00'34''50 | 00'36''70 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |
Auksciunas Erikas - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'36''29 | 00'39''26 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |
Budzinauskas Augustas - 2011 | 200 Stile Libero (Esordienti B) | 03'30''91 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'43''13 | 00'42''65 | 27/10/2021 - Baseino Dainava Kvalifikacines Varzybos (Kaunas, LTU) |
Budzinauskas Faustas - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'39''64 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'46''69 |
Caplikas Klaidas - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'23''85 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''80 | 00'31''31 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |
Cipas Jurgis - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'53''70 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'33''73 | 00'35''61 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |
Dungveckis Daugirdas - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'23''18 | 02'30''60 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''58 | 00'39''62 | 29/09/2018 - Atviros Vaiku Plaukimo Pirmenybes Varenos Zuveles 2018 (Varena, LTU) |
Dziegoraitis Mykolas - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'50''33 | 100 Rana (Esordienti A) | Squalificato |
Gilaitis Deividas - 2010 | 100 Misti (Esordienti B) | 01'26''36 | 01'31''66 | 24/09/2021 - Atviros Vaiku Plaukimo Pirmenybes Varenos Zuveles 2021 (Varena, LTU) | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'33''98 | 00'34''56 | 27/10/2021 - Baseino Dainava Kvalifikacines Varzybos (Kaunas, LTU) |
Gudeliunas Paulius - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti B) | 02'58''07 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'39''38 |
Ivanovas Matas - 2010 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'40''59 | 00'42''14 | 15/10/2020 - Kauno Plaukimo Mokyklos Baseino (Kaunas, LTU) |
Lisauskas Dovydas - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'37''27 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''41 | 00'32''16 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |
Malyska Tautvydas - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'28''96 | 02'27''19 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''72 | 00'29''97 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Marciulionis Girius - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'25''47 | 01'27''90 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'36''78 |
Mickevicius Gustas - 2010 | 100 Rana (Esordienti B) | 01'53''83 | ||
Nainys Jonas - 2009 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'22''58 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'29''96 | 01'31''56 | 02/10/2021 - Juru Arkliukas 2021 (Kaunas, LTU) |
Norvila Dovydas - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'47''07 | ||
Pakrosnis Adomas - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti B) | Squalificato | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'42''71 | 00'40''50 | 02/10/2021 - Juru Arkliukas 2021 (Kaunas, LTU) |
Peciulis Justas - 2011 | 200 Stile Libero (Esordienti B) | 03'26''62 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'40''36 | 00'40''13 | 02/10/2021 - Juru Arkliukas 2021 (Kaunas, LTU) |
Peciulis Simas - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti B) | 02'23''29 | 02'38''40 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'29''58 | 00'29''75 | 02/10/2021 - Juru Arkliukas 2021 (Kaunas, LTU) |
Pocius Simonas - 2009 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'28''51 | 02'40''58 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''80 | 00'32''25 | 19/03/2021 - Kauno M. Vaiku Ir Jaunuciu Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Sarpnickis Markas - 2008 | 100 Rana (Esordienti A) | 01'27''04 | 01'48''55 | 04/11/2018 - XIV Zawody Plywackie Z Okazji 100 (Gizycko, POL) - 2° Day | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'31''92 |
Slusnys Rytis - 2008 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'14''92 | 01'21''34 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) | 100 Rana (Esordienti A) | 01'17''58 | 01'19''77 | 09/10/2021 - 2021 M. Kauno Miesto Plaukimo Cempionatas (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Stalioraitis Renaldas - 2008 | 100 Misti (Esordienti A) | 01'21''02 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'29''94 | 00'32''51 | 16/05/2021 - Kauno Miesto Vaiku Vasaros Snack King Plaukimo Pirmenybes (Kaunas, LTU) |
Vaikasas Rokas - 2008 | 200 Stile Libero (Esordienti A) | 02'46''68 | 50 Stile Libero (Esordienti A) | 00'30''85 |
Vasiliauskas Emilis - 2010 | 200 Stile Libero (Esordienti B) | 02'51''42 | 50 Stile Libero (Esordienti B) | 00'31''81 | 00'33''38 | 02/10/2021 - Juru Arkliukas 2021 (Kaunas, LTU) |