1 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | Stepanov Kiril, Konstantinov Paulius, Plytnykaite Smilte, Murenaite Amelija | 01'39''52 | | | | |
50m 24.08 (24.08) 100m 47.82 (23.74) [47.82] 150m 1:13.56 (25.74) 200m 1:39.52 (25.96) [51.70] |
2 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Cereska Arnas, Romanovskaja Marija, Gailiusyte Gabija, Veretinskas Joris | 01'39''80 | | | | |
50m 23.54 (23.54) 100m 50.01 (26.47) [50.01] 150m 1:16.68 (26.67) 200m 1:39.80 (23.12) [49.79] |
3 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | Keblys Jokubas, Backeviciute Auste, Vilimaite Ieva, Kazilas Deividas | 01'41''07 | | | | |
50m 22.65 (22.65) 100m 50.24 (27.59) [50.24] 150m 1:18.05 (27.81) 200m 1:41.07 (23.02) [50.83] |
4 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | Kamandulis Ugnius, Zlatkus Edmundas, Kondraskaite Patricija, Mileisyte Barbora | 01'41''64 | | | | |
50m 23.37 (23.37) 100m 48.16 (24.79) [48.16] 150m 1:14.84 (26.68) 200m 1:41.64 (26.80) [53.48] |
5 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Milius Eimantas, Adomaite Ula, Kerseviciute Radvile, Stankevicius Kajus | 01'42''65 | | | | |
50m 24.27 (24.27) 100m 51.29 (27.02) [51.29] 150m 1:19.25 (27.96) 200m 1:42.65 (23.40) [51.36] |
6 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | Cesnakas Edvinas, Slatkeviciute Aiste, Poskaite Eleonora, Tretjak Martin | 01'43''20 | | | | |
50m 23.53 (23.53) 100m 51.63 (28.10) [51.63] 150m 1:19.88 (28.25) 200m 1:43.20 (23.32) [51.57] |
7 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | Zuckov Daniil, Cirtautaite Saule, Sadauskaite Vaiva, Kvederis Danielis | 01'43''98 | | | | |
50m 24.06 (24.06) 100m 52.48 (28.42) [52.48] 150m 1:20.88 (28.40) 200m 1:43.98 (23.10) [51.50] |
8 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | Geriksonaite Patricija, Reivytis Matas, Takuseviciute Ugne, Apinys Artas | 01'44''66 | | | | |
50m 27.27 (27.27) 100m 52.20 (24.93) [52.20] 150m 1:19.77 (27.57) 200m 1:44.66 (24.89) [52.46] |
9 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Chanko Maksimas, Sliburyte Laura, Vasiliauskaite Rusne, Dudko Viktor | 01'44''68 | | | | |
50m 24.76 (24.76) 100m 52.61 (27.85) [52.61] 150m 1:20.52 (27.91) 200m 1:44.68 (24.16) [52.07] |
10 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | Trota Domantas, Iselionis Domantas, Nedzveckaite Emilija, Svencionyte Stela | 01'45''19 | | | | |
50m 24.68 (24.68) 100m 49.84 (25.16) [49.84] 150m 1:17.62 (27.78) 200m 1:45.19 (27.57) [55.35] |
11 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Grigalionis Gantas, Vaicaite Neda, Visockaite Ieva, Skirutis Nojus | 01'45''23 | | | | |
50m 24.29 (24.29) 100m 52.18 (27.89) [52.18] 150m 1:20.23 (28.05) 200m 1:45.23 (25.00) [53.05] |
12 | LTU Anyksciu Kuno Kulturos Ir Sporto Centras | Backulis Julius, Kirtiklis Kristupas, Morkunaite Vilte, Zlatkute Andzelika | 01'45''34 | | | | |
50m 23.15 (23.15) 100m 48.37 (25.22) [48.37] 150m 1:17.10 (28.73) 200m 1:45.34 (28.24) [56.97] |
13 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Atkociunas Emilis, Maciuleviciute Martyna, Rutkauskaite Martina, Rackauskas Rokas | 01'45''56 | | | | |
50m 25.56 (25.56) 100m 54.37 (28.81) [54.37] 150m 1:21.90 (27.53) 200m 1:45.56 (23.66) [51.19] |
14 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | Kairys Matas Augustas, Luneckas Ignas, Cerniauskaite Gintare, Daunoraviciute Elze Morta | 01'45''71 | | | | |
50m 24.95 (24.95) 100m 50.01 (25.06) [50.01] 150m 1:17.93 (27.92) 200m 1:45.71 (27.78) [55.70] |
15 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | Gustaityte Vilguste, Stuopis Titas, Abracinskaite Rugile, Liorentas Jonas | 01'45''98 | | | | |
50m 28.89 (28.89) 100m 53.42 (24.53) [53.42] 150m 1:22.06 (28.64) 200m 1:45.98 (23.92) [52.56] |
16 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Lapinskas Benas, Purvainyte Ema, Armonaite Akvile, Dickus Joris | 01'46''30 | | | | |
50m 25.41 (25.41) 100m 53.27 (27.86) [53.27] 150m 1:20.83 (27.56) 200m 1:46.30 (25.47) [53.03] |
17 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Arstikaitis Ridas, Dovydaitis Gustas, Urbutyte Liepa, Duobaite Indre | 01'47''23 | | | | |
50m 24.91 (24.91) 100m 50.62 (25.71) [50.62] 150m 1:19.00 (28.38) 200m 1:47.23 (28.23) [56.61] |
18 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | Belovas Nikita, Trucinskaite Guoda, Pociute Emilija, Jankauskas Jokubas | 01'48''00 | | | | |
50m 26.06 (26.06) 100m 54.47 (28.41) [54.47] 150m 1:22.82 (28.35) 200m 1:48.00 (25.18) [53.53] |
19 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | Zilinskas Joris, Ulinauskaite Emilija, Vaitiekute Adrija, Paukstys Arnoldas | 01'49''17 | | | | |
50m 25.41 (25.41) 100m 54.18 (28.77) [54.18] 150m 1:23.06 (28.88) 200m 1:49.17 (26.11) [54.99] |
20 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | Pleikys Rokas, Vaiciulis Neilas, Jociute Gerda, Grigaliunaite Migle | 01'51''24 | | | | |
50m 26.78 (26.78) 100m 53.47 (26.69) [53.47] 150m 1:22.20 (28.73) 200m 1:51.24 (29.04) [57.77] |
21 | LTU Marijampoles Sporto Mokykla | Kilmanas Edvinas, Anuskeviciute Mija, Guogyte Kamile, Sikorskis Nojus | 01'53''64 | | | | |
50m 26.37 (26.37) 100m 57.07 (30.70) [57.07] 150m 1:28.16 (31.09) 200m 1:53.64 (25.48) [56.57] |
22 | LTU Impuls Siauliai | Ciskevicius Matas, Cinskyte Guste, Kaminskaite Greta, Skirius Jonas | 01'54''25 | | | | |
50m 27.57 (27.57) 100m 58.74 (31.17) [58.74] 150m 1:27.73 (28.99) 200m 1:54.25 (26.52) [55.51] |