1 | Volkova Zlata | 2009 | EST Spordiklubi Garant | 01'16''71 | 422 | | | |
50m 36.87 (36.87) 100m 1:16.71 (39.84) [1:16.71] |
2 | Skirpste Meta | 2009 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'18''98 | 387 | | | |
50m 38.04 (38.04) 100m 1:18.98 (40.94) [1:18.98] |
3 | Cinskyte Guste | 2009 | LTU Impuls Siauliai | 01'21''50 | 352 | | | |
50m 39.97 (39.97) 100m 1:21.50 (41.53) [1:21.50] |
4 | Sosnovska Evelina | 2009 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'21''56 | 351 | | | |
50m 40.10 (40.10) 100m 1:21.56 (41.46) [1:21.56] |
5 | Voicechoviciute Amelija | 2009 | LTU Elektrenu Sporto Centras | 01'22''73 | 336 | | | |
50m 40.21 (40.21) 100m 1:22.73 (42.52) [1:22.73] |
6 | Oja Angelina Veronica | 2009 | EST Spordiklubi Fortuna | 01'23''22 | 331 | | | |
50m 40.66 (40.66) 100m 1:23.22 (42.56) [1:23.22] |
7 | Girgzdutaityte Meta | 2009 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 01'23''49 | 327 | | | |
50m 40.04 (40.04) 100m 1:23.49 (43.45) [1:23.49] |
8 | Truuvelt Tuuli | 2009 | EST Spordiklubi Fortuna | 01'23''59 | 326 | | | |
50m 40.71 (40.71) 100m 1:23.59 (42.88) [1:23.59] |
9 | Adomaityte Austeja | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 01'25''19 | 308 | | | |
50m 40.78 (40.78) 100m 1:25.19 (44.41) [1:25.19] |
10 | Norusyte Ieva | 2009 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'25''83 | 301 | | | |
50m 42.67 (42.67) 100m 1:25.83 (43.16) [1:25.83] |
11 | Havamaa Joanna Maria | 2009 | EST Kalevi Ujumiskool | 01'27''64 | 283 | | | |
50m 41.91 (41.91) 100m 1:27.64 (45.73) [1:27.64] |
12 | Nomm Kertu | 2009 | EST Spordiklubi Fortuna | 01'28''00 | 279 | | | |
50m 42.35 (42.35) 100m 1:28.00 (45.65) [1:28.00] |
13 | Jakimcikaite Karina | 2009 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 01'28''04 | 279 | | | |
50m 43.37 (43.37) 100m 1:28.04 (44.67) [1:28.04] |
14 | Nasretdinova Elija | 2009 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 01'28''15 | 278 | | | |
50m 42.08 (42.08) 100m 1:28.15 (46.07) [1:28.15] |
15 | Lesciute Saule | 2009 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 01'29''48 | 266 | | | |
50m 43.96 (43.96) 100m 1:29.48 (45.52) [1:29.48] |
16 | Markauskaite Ausrine | 2009 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 01'29''75 | 263 | | | |
50m 43.98 (43.98) 100m 1:29.75 (45.77) [1:29.75] |
17 | Eikinaite Evita | 2009 | LTU Impuls Siauliai | 01'31''07 | 252 | | | |
50m 43.54 (43.54) 100m 1:31.07 (47.53) [1:31.07] |
18 | Strakauskaite Rugile | 2009 | LTU Alytaus Sporto Ir Rekreacijos Centras | 01'33''37 | 234 | | | |
50m 45.80 (45.80) 100m 1:33.37 (47.57) [1:33.37] |