1 | Andronatij Stela | 2010 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 01'22''76 | 465 | | | |
50m 38.69 (38.69) 100m 1:22.76 (44.07) [1:22.76] |
2 | Michniovaite Gabriele | 2010 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'31''77 | 341 | | | |
50m 43.73 (43.73) 100m 1:31.77 (48.04) [1:31.77] |
3 | Balkeviciute Jorile | 2010 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'32''49 | 333 | | | |
50m 44.89 (44.89) 100m 1:32.49 (47.60) [1:32.49] |
4 | Arnyte Aukse | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'32''54 | 332 | | | |
50m 44.36 (44.36) 100m 1:32.54 (48.18) [1:32.54] |
5 | Mikalauskaite Ieva | 2010 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 01'36''17 | 296 | | | |
50m 44.18 (44.18) 100m 1:36.17 (51.99) [1:36.17] |
6 | Balinskaite Rugile | 2010 | LTU Impuls Siauliai | 01'37''60 | 283 | | | |
50m 45.24 (45.24) 100m 1:37.60 (52.36) [1:37.60] |
7 | Kondrotaite Roneta | 2010 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 01'40''08 | 263 | | | |
50m 46.75 (46.75) 100m 1:40.08 (53.33) [1:40.08] |
8 | Martinaityte Vilte | 2010 | LTU Siauliu Plaukimo Mokykla Delfinas-Vjsuc | 01'40''15 | 262 | | | |
50m 48.92 (48.92) 100m 1:40.15 (51.23) [1:40.15] |
9 | Saviciauskaite Dargile | 2010 | LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna | 01'42''97 | 241 | | | |
50m 49.32 (49.32) 100m 1:42.97 (53.65) [1:42.97] |
10 | Svetlicka Karina | 2010 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'43''20 | 239 | | | |
50m 47.77 (47.77) 100m 1:43.20 (55.43) [1:43.20] |
11 | Simkus Veja | 2010 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'43''68 | 236 | | | |
50m 48.35 (48.35) 100m 1:43.68 (55.33) [1:43.68] |
12 | Arnyte Smilte | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'43''83 | 235 | | | |
50m 49.12 (49.12) 100m 1:43.83 (54.71) [1:43.83] |
13 | Jureviciute Melani | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'44''39 | 231 | | | |
50m 49.75 (49.75) 100m 1:44.39 (54.64) [1:44.39] |
14 | Degutyte Noja | 2010 | LTU Kauno Sporto Mokykla Startas | 01'47''65 | 211 | | | |
50m 49.65 (49.65) 100m 1:47.65 (58.00) [1:47.65] |
15 | Ivanauskaite Rugile | 2010 | LTU Kauno Plaukimo Mokykla Silainiai | 01'49''14 | 202 | | | |
50m 51.72 (51.72) 100m 1:49.14 (57.42) [1:49.14] |
16 | Kookmaa Lenna | 2010 | EST Spordiklubi Garant | 01'52''45 | 185 | | | |
50m 51.46 (51.46) 100m 1:52.45 (1:00.99) [1:52.45] |
17 | Rudyte Meta | 2010 | LTU Vsi Plaukimo Mokykla Nemunas | 01'52''85 | 183 | | | |
50m 52.04 (52.04) 100m 1:52.85 (1:00.81) [1:52.85] |
18 | Ivanauskaite Gerda | 2010 | LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras | 01'53''82 | 178 | | | |
50m 53.34 (53.34) 100m 1:53.82 (1:00.48) [1:53.82] |
19 | Miller Elizaveta | 2010 | EST Spordiklubi Garant | 01'55''14 | 172 | | | |
50m 54.37 (54.37) 100m 1:55.14 (1:00.77) [1:55.14] |
20 | Jermolajeva Skaiste | 2010 | LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras | 02'04''22 | 137 | | | |
50m 57.72 (57.72) 100m 2:04.22 (1:06.50) [2:04.22] |