Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Atviros Vilniaus Miesto Sporto Centro Taures Varzybos (Vilnius, LTU) - 2° Day
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
100 Rana | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI | |
200 Misti | ASSOLUTI |
Atviros Vilniaus Miesto Sporto Centro Taures Varzybos (Vilnius, LTU) - 2° Day
LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Ambrulaityte Augustina - 2010 | 200 Stile Libero | 02'21''60 | 02'27''19 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'42''23 |
Artiomova Veronika - 2011 | 200 Stile Libero | 02'45''74 | ||
Artiomova Viktorija - 2009 | 200 Farfalla | 02'43''81 | ||
Askelovic Patricija - 2006 | 100 Rana | 01'18''61 | 01'15''36 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'12''77 | 01'24''43 | 18/11/2017 - VMSC Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Vilnius, LTU) |
Balciunaite Ruta - 2008 | 100 Rana | 01'24''90 | 01'44''29 | 25/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'18''42 | 01'32''90 | 26/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Balkeviciute Jorile - 2010 | 100 Rana | 01'28''83 | 01'30''77 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'55''34 |
Biskyte Ula - 2007 | 100 Rana | 01'17''69 | 01'17''20 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Boboriko Evita - 2008 | 100 Rana | 01'15''21 | 01'13''54 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'32''55 | 02'32''43 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Boreviciute Liepa Veronika - 2009 | 200 Farfalla | 02'40''91 | ||
Burokaite Gabriele - 2004 | 200 Stile Libero | 02'16''28 | 100 Dorso | 01'08''64 | 01'10''83 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Cerniauskaite Gintare - 2004 | 200 Stile Libero | 02'14''17 | 02'13''94 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'35''78 |
Dapkute Laura - 2008 | 200 Stile Libero | 02'26''04 | 100 Dorso | 01'16''33 | 01'16''33 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Daunoraviciute Elze Morta - 2007 | 200 Stile Libero | 02'20''55 | 02'41''00 | 26/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Dulke Valerija - 2009 | 100 Rana | 01'28''89 | 01'27''48 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Filipaviciute Erika - 2004 | 100 Dorso | 01'11''53 | 01'15''97 | 06/05/2017 - Tarptautinis Sprinto Festivalis Anyksciai-2017 (Anyksciai, LTU) - 3° Day |
Filipaviciute Ugne - 2010 | 100 Rana | 01'31''82 | 01'32''64 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 03'10''22 |
Grigaite Ruta - 2010 | 100 Rana | 01'36''28 | 01'41''55 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'25''53 | 01'26''90 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Janutenaite Saule - 2007 | 200 Stile Libero | 02'21''35 | 200 Misti | 02'35''67 | 02'36''31 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kancyte Anastasija - 2006 | 200 Stile Libero | 02'25''10 | 02'48''36 | 23/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'38''62 | 02'38''58 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kliknaite Urte - 2005 | 200 Stile Libero | 02'22''19 | 02'33''37 | 27/04/2018 - Tarptautines Plaukimo Varzybos Vilijos Taure 2018 (Kaunas Vilija, LTU) - 1° Day |
Krakelyte Enrika - 2008 | 200 Stile Libero | 02'25''31 | 02'26''23 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'47''47 |
Malisauskaite Doroteja - 2012 | 200 Farfalla | 03'07''62 | ||
Maroz Daria - 2009 | 100 Dorso | 01'15''95 | 01'16''49 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Misti | 02'51''15 |
Michniovaite Gabriele - 2010 | 100 Rana | 01'30''82 | 01'31''89 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'21''13 | 01'23''16 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Mikalauskaite Greta - 2009 | 200 Stile Libero | 02'22''19 | ||
Mikalauskaite Ugne - 2007 | 200 Stile Libero | 02'29''02 | 03'19''89 | 23/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'48''23 |
Mileisyte Barbora - 2006 | 100 Dorso | 01'12''00 | 01'14''58 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Murenaite Amelija - 2004 | 200 Stile Libero | 02'13''21 | 200 Misti | 02'27''88 | 02'25''86 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Murnevaite Kamile - 2004 | 200 Stile Libero | 02'20''28 | 02'31''01 | 11/11/2016 - Lietuvos Plaukimo Federacijos Taures Varzybos (Anyksciai, LTU) - 1° Day | 200 Farfalla | 02'40''59 |
Narkute Laura - 2007 | 200 Stile Libero | 02'20''71 | 02'45''20 | 26/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Misti | 02'42''58 | 02'40''90 | 10/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Nedzveckaite Emilija - 2007 | 100 Rana | 01'20''84 | 100 Dorso | 01'11''55 | 01'11''41 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Nedzveckaite Mija - 2010 | 100 Dorso | 01'24''56 | 01'22''60 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 03'04''40 |
Norusyte Ieva - 2009 | 100 Rana | 01'32''59 | 01'46''71 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'25''02 |
Pupkute Ema - 2009 | 200 Stile Libero | 02'45''82 | 200 Misti | 03'10''41 |
Razvodovskyte Ema - 2005 | 100 Rana | 01'23''62 | 200 Misti | 02'39''80 | 02'49''88 | 12/05/2018 - Lietuvos Jaunuciu Plaukimo Pavasario Pirmenybes (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Sijaviciute Ula - 2007 | 200 Stile Libero | 02'25''74 | 02'28''48 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'45''62 | 02'52''39 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Simkute Guste - 2005 | 100 Dorso | 01'09''88 | 01'10''01 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Skirmantaite Ieva - 2006 | 100 Rana | 01'18''66 | 01'18''20 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'45''76 | 02'40''55 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Skirpste Meta - 2009 | 200 Farfalla | 03'13''25 | ||
Sosnovska Evelina - 2009 | 100 Dorso | 01'19''64 | 01'21''65 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 03'01''19 |
Spyrina Inesa - 2007 | 100 Rana | 01'31''67 | 01'33''86 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'29''09 |
Svencionyte Stela - 2008 | 200 Misti | 02'33''40 | ||
Teterevkova Kotryna - 2002 | 200 Stile Libero | 02'08''86 | 100 Dorso | 01'06''67 |
Tkaciova Katerina - 2008 | 100 Rana | 01'34''77 | 01'41''15 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'22''28 | 01'28''72 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Tkacuk Virsavija - 2007 | 200 Stile Libero | 02'37''62 | 100 Rana | 01'33''84 | 01'35''53 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Truselevic Viktorija - 2007 | 200 Stile Libero | 02'45''44 | 03'50''63 | 26/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Vaisetaite Rugile - 2008 | 100 Rana | 01'34''80 | 01'35''11 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'26''33 |
Volodkaite Vanesa - 2007 | 200 Stile Libero | 02'18''16 | 03'02''26 | 26/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Misti | 02'38''25 |
Volodkaite Virginija - 2006 | 200 Stile Libero | 02'11''07 | 02'14''11 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'08''48 | 01'10''06 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Zadneprovskyte Adriana - 2010 | 200 Stile Libero | 02'52''56 | 100 Rana | 01'47''04 |
Ziemyte Vytaute - 2008 | 200 Stile Libero | 02'25''84 | 02'28''30 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Rana | 01'23''57 | 01'25''33 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Zilinskaite Meja - 2009 | 100 Rana | 01'30''41 | 01'31''46 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'21''65 |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Antulis Martynas - 2009 | 200 Stile Libero | 02'37''86 | 100 Dorso | 01'21''51 |
Armalas Maksimilian - 2007 | 200 Stile Libero | 02'10''89 | 02'11''84 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'36''51 |
Babkin Justinas - 2009 | 100 Rana | 01'25''99 | 01'29''25 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'45''92 |
Baygozin Artur - 2005 | 100 Dorso | 01'10''26 | 01'19''31 | 27/10/2018 - XII Miedzynarodowy Mecz Plywacki Dzieciecych Druzyn (Bielsk Podlaski,POL) |
Boicuk Aleks - 2004 | 100 Rana | 01'07''50 | 01'06''90 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'19''19 | 02'24''32 | 10/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Boikov Artur - 2007 | 200 Stile Libero | 02'10''49 | 100 Dorso | 01'01''96 | 01'00''89 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Cimalonskas Armandas - 2008 | 200 Stile Libero | 02'30''95 | 02'28''61 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Rana | 01'26''99 | 01'27''59 | 02/10/2021 - Juru Arkliukas 2021 (Kaunas, LTU) |
Dubaka Domas - 2007 | 200 Stile Libero | 02'37''01 | 100 Rana | 01'29''80 | 01'29''04 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Endzelis Raigardas - 2008 | 200 Farfalla | 02'57''31 | 03'00''15 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Gabalis Jonas - 2005 | 100 Rana | 01'07''54 | 01'08''00 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Galiauskas Arturas - 2007 | 100 Rana | 01'20''79 | 01'22''45 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'51''36 |
Gastold Martin - 2006 | 200 Farfalla | 02'27''38 | 02'24''90 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Girinskas Kajus - 2006 | 200 Stile Libero | 02'20''72 | 02'24''33 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'37''68 |
Grudinskij Dominik - 2008 | 200 Stile Libero | 02'17''12 | 03'34''69 | 26/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day | 200 Misti | 02'43''24 |
Gryzlov Jegor - 2008 | 100 Rana | 01'24''64 | 01'33''58 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'52''97 |
Jasiunas Matas - 2004 | 100 Rana | 01'05''48 | 01'06''47 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Juska Karolis - 2008 | 100 Rana | 01'21''42 | 01'26''53 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'39''45 |
Kairys Matas Augustas - 2005 | 200 Stile Libero | 01'59''86 | ||
Kijkovski Robert - 2007 | 200 Stile Libero | 02'45''30 | 100 Dorso | 01'19''43 | 01'24''75 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Kliukas Aras - 2008 | 200 Stile Libero | 02'25''20 | 02'22''33 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'46''76 | 02'45''39 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kutka Martynas - 2009 | 100 Dorso | 01'15''72 | 01'18''12 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'55''53 |
Linka Leonas - 2007 | 200 Stile Libero | 02'24''24 | 100 Rana | 01'18''19 | 01'16''20 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Luneckas Ignas - 2004 | 100 Rana | 01'12''85 | 01'09''15 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Magelinskas Juozas - 2007 | 200 Stile Libero | 02'12''41 | 02'14''85 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'32''65 | 02'34''54 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Markevicius Gytis - 2007 | 200 Stile Libero | 02'29''43 | 02'29''00 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'21''25 | 01'20''81 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Markunas Simonas - 2008 | 200 Stile Libero | 02'17''23 | 02'19''52 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'41''19 |
Murenas Arminas - 2007 | 100 Dorso | 01'03''54 | 01'04''61 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'23''14 | 02'24''73 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Pempe Domantas - 2004 | 200 Stile Libero | 01'58''75 | 02'14''80 | 23/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'04''14 | 01'02''18 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Przevalskij Daniil - 2007 | 200 Stile Libero | 02'13''41 | 200 Misti | 02'33''60 |
Rastenis Robertas - 2002 | 100 Rana | 01'06''19 | 01'06''40 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Rybakov Damir - 2006 | 200 Farfalla | 02'29''19 | ||
Sisko Michail - 2009 | 200 Stile Libero | 02'27''80 | 100 Rana | 01'30''57 |
Slizius Povilas - 2006 | 100 Rana | 01'08''41 | 01'08''05 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'25''60 | 02'18''83 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Sreiberis Liudvikas - 2008 | 100 Rana | 01'25''25 | ||
Staknys Vincentas - 2010 | 200 Stile Libero | 02'31''66 | 02'37''47 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 03'01''84 |
Stankus Justas - 2008 | 200 Stile Libero | 02'38''42 | 02'38''95 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Stasiukynas Julius - 2003 | 200 Misti | 02'20''79 | ||
Stepanov Kiril - 2005 | 200 Stile Libero | 01'55''43 | 01'52''69 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Trota Domantas - 2005 | 200 Stile Libero | 02'06''81 | 100 Dorso | 01'01''60 | 01'07''72 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Trusov Michail - 2006 | 200 Stile Libero | 02'09''85 | 02'42''38 | 26/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 2° Day |
Tuskenis Mykolas - 2009 | 200 Stile Libero | 02'10''23 | 02'11''22 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Dorso | 01'06''53 | 01'06''68 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Vaitukaitis Titas - 2006 | 200 Misti | 02'15''60 | 02'18''96 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Valinskas Benas - 2009 | 200 Stile Libero | 02'34''59 | 100 Dorso | 01'21''39 | 01'23''53 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Virbickas Paulius - 2008 | 100 Rana | 01'29''37 | 100 Dorso | 01'18''04 | 01'18''37 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day |
Volcok Robert - 2007 | 200 Farfalla | 02'53''63 | ||
Vosylius Gabrielius - 2007 | 200 Stile Libero | 02'43''51 | ||
Zaveckas Ignas - 2006 | 200 Stile Libero | 02'09''55 | 02'09''28 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'24''04 | 02'26''11 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Zekas Simonas - 2009 | 200 Stile Libero | 02'30''93 | 200 Misti | 02'49''82 |
Zilinski Daniel - 2008 | 200 Stile Libero | 02'35''44 | 100 Dorso | 01'20''19 |
Zimblys Mantas - 2007 | 200 Farfalla | 02'40''45 | 02'40''43 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Zlatkus Edmundas - 2003 | 100 Dorso | 01'01''24 | 00'58''59 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Zukas Nikita - 2006 | 200 Stile Libero | 02'22''75 | 02'24''81 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Misti | 02'43''71 | 02'45''73 | 22/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 1° Day |