Federazione | Tutte | UISP | FIN |
---|---|---|---|
Vasca | Tutte | 25 m | 50 m |
Elenco Competizioni
Atviros Vilniaus Miesto Sporto Centro Taures Varzybos (Vilnius, LTU) - 1° Day
Societá |
---|
LTU Impuls Plaukimo Akademija |
LTU Klaiedos Gintaro Sporto Centras |
LTU Panevezio Sporto Gimnazija-Zemyna |
LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras |
LTU Vilniaus Veteranu Plaukimo Klubas |
Gara | Categoria | Sesso |
---|---|---|
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
100 Stile Libero | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
200 Rana | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
100 Farfalla | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
200 Dorso | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI | |
100 Misti | ASSOLUTI |
Atviros Vilniaus Miesto Sporto Centro Taures Varzybos (Vilnius, LTU) - 1° Day
LTU Vilniaus Miesto Sporto Centras
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Ambrulaityte Augustina - 2010 | 100 Stile Libero | 01'05''88 | 01'05''89 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'17''09 | 01'16''17 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Artiomova Veronika - 2011 | 100 Stile Libero | 01'15''21 | 100 Farfalla | 01'25''32 |
Artiomova Viktorija - 2009 | 200 Rana | 02'58''44 | 100 Misti | 01'15''14 | 01'16''61 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Askelovic Patricija - 2006 | 200 Rana | 02'53''31 | 02'50''22 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'12''69 | 01'14''54 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Balciunaite Ruta - 2008 | 100 Farfalla | 01'14''02 | 01'13''04 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Misti | 01'14''95 | 01'14''20 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Balkeviciute Jorile - 2010 | 200 Rana | 03'13''49 | 100 Misti | 01'18''51 |
Boboriko Evita - 2008 | 200 Rana | 02'41''32 | 02'37''74 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'09''71 | 01'13''39 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Boreviciute Liepa Veronika - 2009 | 100 Stile Libero | 01'05''82 | 01'12''79 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'09''88 |
Burokaite Gabriele - 2004 | 100 Farfalla | 01'12''91 | 01'13''63 | 05/05/2017 - Tarptautinis Sprinto Festivalis Anyksciai-2017 (Anyksciai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'12''40 | 01'14''98 | 05/05/2017 - Tarptautinis Sprinto Festivalis Anyksciai-2017 (Anyksciai, LTU) - 2° Day |
Cerniauskaite Gintare - 2004 | 100 Stile Libero | 01'01''51 | 01'02''07 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'13''94 |
Dapkute Laura - 2008 | 100 Stile Libero | 01'04''56 | 01'05''47 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'43''78 |
Daunoraviciute Elze Morta - 2007 | 100 Stile Libero | 01'01''94 | 01'04''66 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Dulke Valerija - 2009 | 200 Rana | 03'16''10 | 03'12''34 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Filipaviciute Erika - 2004 | 100 Stile Libero | 01'02''58 | 01'02''45 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Misti | 01'10''53 | 01'10''67 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Filipaviciute Ugne - 2010 | 200 Rana | 03'16''56 | 100 Farfalla | 01'31''41 |
Grigaite Ruta - 2010 | 100 Stile Libero | 01'15''41 | 01'20''22 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'26''13 |
Janutenaite Saule - 2007 | 100 Stile Libero | 01'04''78 | 01'09''74 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'03''06 |
Kancyte Anastasija - 2006 | 100 Stile Libero | 01'05''13 | 01'06''02 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'12''90 | 01'14''23 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kliknaite Urte - 2005 | 100 Stile Libero | 01'07''73 | 01'04''60 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kondraskaite Patricija - 2006 | 100 Stile Libero | 00'58''74 | 00'58''05 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Krakelyte Enrika - 2008 | 100 Stile Libero | 01'07''65 | 01'07''48 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'17''97 |
Malisauskaite Doroteja - 2012 | 100 Stile Libero | 01'14''75 | 01'16''94 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'22''19 |
Maroz Daria - 2009 | 200 Dorso | 02'44''05 | 100 Misti | 01'20''45 |
Michniovaite Gabriele - 2010 | 200 Rana | 03'09''25 | 100 Misti | 01'20''22 | 01'22''31 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Mikalauskaite Greta - 2009 | 100 Misti | 01'13''04 | ||
Mikalauskaite Ugne - 2007 | 100 Stile Libero | 01'08''59 | 01'10''50 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'20''48 | 01'19''75 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Mileisyte Barbora - 2006 | 100 Stile Libero | 01'01''33 | 01'03''86 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'13''54 | 01'17''17 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Murenaite Amelija - 2004 | 100 Stile Libero | 00'58''67 | 00'58''29 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'08''23 |
Murnevaite Kamile - 2004 | 100 Stile Libero | 01'04''21 | 01'04''41 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day | 100 Farfalla | 01'11''10 |
Narkute Laura - 2007 | 100 Stile Libero | 01'04''95 | 01'04''80 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'16''02 | 01'14''92 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Nedzveckaite Emilija - 2007 | 100 Stile Libero | 01'02''74 | 01'03''48 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'11''22 | 01'12''75 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Nedzveckaite Mija - 2010 | 100 Farfalla | 01'30''25 | 01'30''04 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'23''84 | 01'24''88 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Norusyte Ieva - 2009 | 100 Farfalla | 01'30''72 | 100 Misti | 01'21''40 |
Plytnykaite Smilte - 2007 | 100 Misti | 01'04''37 | 01'05''36 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Pupkute Ema - 2009 | 100 Stile Libero | 01'09''51 | 01'09''53 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'26''45 | 01'24''29 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Razvodovskyte Ema - 2005 | 200 Rana | 02'59''29 | 100 Misti | 01'14''44 | 01'24''17 | 21/10/2017 - XI Miedzynarodowy Mecz Plywacki Dzieciecych Druzyn (Bielsk Podlaski, POL) |
Sijaviciute Ula - 2007 | 100 Farfalla | 01'16''17 | 01'17''55 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'20''53 | 01'19''93 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Simkute Guste - 2005 | 200 Dorso | 02'31''71 | 02'29''53 | 24/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Skirmantaite Ieva - 2006 | 200 Rana | 02'52''26 | 03'20''89 | 24/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'12''82 | 01'15''99 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Skirpste Meta - 2009 | 100 Stile Libero | 01'09''16 | 01'11''88 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'48''16 | 02'50''40 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Sosnovska Evelina - 2009 | 100 Farfalla | 01'21''32 | 100 Misti | 01'23''31 |
Spyrina Inesa - 2007 | 100 Stile Libero | 01'15''86 | 01'16''49 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'23''64 |
Svencionyte Stela - 2008 | 200 Rana | 03'02''11 | ||
Teterevkova Kotryna - 2002 | 100 Stile Libero | 00'57''97 | 200 Dorso | 02'25''76 |
Tkaciova Katerina - 2008 | 100 Stile Libero | 01'13''03 | 200 Dorso | 02'55''67 |
Tkacuk Virsavija - 2007 | 100 Stile Libero | 01'10''30 | 01'13''83 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'22''07 | 01'25''35 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Truselevic Viktorija - 2007 | 100 Stile Libero | 01'15''42 | 01'46''03 | 25/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Vaisetaite Rugile - 2008 | 200 Rana | 03'15''44 | 100 Misti | 01'23''28 |
Volodkaite Vanesa - 2007 | 100 Stile Libero | 01'02''12 | 01'01''90 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'11''24 | 01'10''38 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Volodkaite Virginija - 2006 | 100 Stile Libero | 01'01''60 | 01'03''68 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'26''68 |
Zadneprovskyte Adriana - 2010 | 100 Stile Libero | 01'17''63 | 01'25''74 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'37''41 |
Ziemyte Vytaute - 2008 | 100 Stile Libero | 01'06''08 | 01'05''87 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'01''39 | 02'58''76 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Zilinskaite Meja - 2009 | 200 Rana | 03'15''16 | 03'21''73 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'19''87 | 01'21''33 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Pt. | ||||
---|---|---|---|---|
Antulis Martynas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'09''67 | 01'09''51 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'02''89 |
Armalas Maksimilian - 2007 | 100 Stile Libero | 00'58''36 | 00'58''79 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'10''29 | 01'16''96 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Babkin Justinas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'07''85 | 01'11''11 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'17''08 |
Baygozin Artur - 2005 | 100 Stile Libero | 01'02''52 | 01'23''78 | 18/11/2017 - VMSC Vaiku Plaukimo Ziemos Pirmenybes (Vilnius, LTU) | 100 Misti | 01'14''00 |
Boicuk Aleks - 2004 | 100 Stile Libero | 00'54''34 | 01'07''06 | 05/05/2017 - Tarptautinis Sprinto Festivalis Anyksciai-2017 (Anyksciai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'00''74 | 01'03''78 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Boikov Artur - 2007 | 100 Stile Libero | 00'57''11 | 00'57''06 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'13''99 | 02'15''72 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Cimalonskas Armandas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'06''95 | 01'06''37 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'18''88 | 01'26''27 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Dubaka Domas - 2007 | 100 Stile Libero | 01'07''59 | 01'10''08 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 03'13''55 | 03'16''62 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Endzelis Raigardas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'06''32 | 01'07''72 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'20''25 | 01'18''27 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Galiauskas Arturas - 2007 | 200 Rana | 03'05''04 | 100 Misti | 01'17''93 | 01'17''01 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Gastold Martin - 2006 | 100 Stile Libero | 00'57''64 | 00'55''99 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'03''43 | 01'13''89 | 24/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Girinskas Kajus - 2006 | 100 Stile Libero | 01'02''55 | 01'03''20 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'12''27 | 01'16''13 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Grudinskij Dominik - 2008 | 100 Stile Libero | 01'02''58 | 01'02''04 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'29''21 | 02'32''09 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Gryzlov Jegor - 2008 | 100 Stile Libero | 01'07''68 | 01'17''97 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'17''62 |
Jasiunas Matas - 2004 | 200 Rana | 02'29''74 | 02'38''82 | 24/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'04''83 | 01'05''73 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Juska Karolis - 2008 | 100 Stile Libero | 01'04''99 | 01'07''54 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'53''01 |
Kairys Matas Augustas - 2005 | 100 Misti | 01'01''77 | 01'02''00 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kijkovski Robert - 2007 | 100 Stile Libero | 01'11''21 | 01'13''44 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'44''81 |
Kliukas Aras - 2008 | 100 Stile Libero | 01'07''08 | 01'06''26 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'17''07 | 01'18''53 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Konstantinov Paulius - 2001 | 100 Farfalla | 00'57''68 | 00'56''47 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Kutka Martynas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'08''38 | 01'10''83 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'19''85 |
Linka Leonas - 2007 | 100 Stile Libero | 01'05''02 | 01'05''50 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'47''60 | 02'45''03 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Luneckas Ignas - 2004 | 100 Stile Libero | 00'56''45 | 00'58''98 | 24/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Magelinskas Juozas - 2007 | 100 Stile Libero | 01'00''69 | 01'02''23 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Rana | 02'52''21 |
Markevicius Gytis - 2007 | 100 Stile Libero | 01'07''42 | 01'06''96 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'58''44 | 02'53''17 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Markunas Simonas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'03''12 | 01'02''28 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'12''49 | 01'13''44 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Murenas Arminas - 2007 | 100 Stile Libero | 00'58''72 | 00'59''53 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'16''31 | 02'15''73 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Pempe Domantas - 2004 | 100 Stile Libero | 00'53''60 | 00'55''61 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Dorso | 02'13''14 | 02'42''94 | 21/04/2017 - Lietuvos Vaiku Pavasario Pirmenybe (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Przevalskij Daniil - 2007 | 100 Stile Libero | 00'59''41 | 01'00''22 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'07''15 | 01'11''00 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Rastenis Robertas - 2002 | 100 Stile Libero | 00'55''80 | 100 Misti | 01'02''78 | 01'03''37 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Rybakov Damir - 2006 | 100 Farfalla | 01'02''03 | 01'05''71 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Sisko Michail - 2009 | 100 Stile Libero | 01'07''04 | 01'21''03 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'18''85 |
Slizius Povilas - 2006 | 200 Rana | 02'30''53 | 03'09''91 | 24/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'04''54 | 01'22''22 | 25/05/2018 - 2018 M. Lietuvos Vaiku (Klaipeda, LTU) - 1° Day |
Sreiberis Liudvikas - 2008 | 200 Rana | 03'10''02 | ||
Staknys Vincentas - 2010 | 100 Stile Libero | 01'09''48 | 01'10''22 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'22''48 | 01'23''03 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Stankus Justas - 2008 | 100 Stile Libero | 01'11''59 | 01'12''05 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Stasiukynas Julius - 2003 | 100 Farfalla | 01'00''50 | 01'01''87 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Stepanov Kiril - 2005 | 100 Stile Libero | 00'51''72 | 00'51''03 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'01''26 | 00'58''95 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Trota Domantas - 2005 | 100 Stile Libero | 00'55''14 | 00'57''53 | 09/10/2020 - LPF Komandine Taure (Vilnius, LTU) - 1° Day | 200 Dorso | 02'24''74 |
Trusov Michail - 2006 | 100 Stile Libero | 00'55''26 | 00'57''10 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Tuskenis Mykolas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'00''35 | 01'00''88 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 02'21''30 | 02'19''72 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Vaitukaitis Titas - 2006 | 200 Dorso | 02'11''60 | 02'43''48 | 24/02/2018 - Lietuvos Jaunuciu (Kaunas, LTU) - 2° Day |
Valinskas Benas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'09''44 | 01'11''37 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'23''60 | 01'26''08 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Virbickas Paulius - 2008 | 100 Stile Libero | 01'09''68 | 01'09''71 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'17''09 | 01'15''66 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Volcok Robert - 2007 | 100 Stile Libero | 01'06''49 | 01'07''62 | 25/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'14''93 | 01'16''88 | 24/09/2021 - Prienai Cup (Prienai, LTU) - 1° Day |
Vosylius Gabrielius - 2007 | 100 Stile Libero | 01'10''62 | 01'16''51 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'22''24 |
Zaveckas Ignas - 2006 | 100 Stile Libero | 00'58''81 | 00'59''09 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'05''20 | 01'10''89 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |
Zekas Simonas - 2009 | 100 Stile Libero | 01'06''60 | 01'13''44 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'18''97 |
Zilinski Daniel - 2008 | 100 Stile Libero | 01'07''83 | 01'15''94 | 26/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 2° Day | 200 Dorso | 03'01''85 |
Zimblys Mantas - 2007 | 100 Stile Libero | 01'00''89 | 01'00''77 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Farfalla | 01'07''35 | 01'07''97 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day |
Zlatkus Edmundas - 2003 | 100 Stile Libero | 00'55''69 | 200 Dorso | 02'20''99 |
Zukas Nikita - 2006 | 100 Stile Libero | 01'08''72 | 01'07''42 | 23/07/2021 - Atviras Vilniaus Msc Jaunimo-Jaunuciu Plaukimo Cemp. (Vilnius, LTU) - 2° Day | 100 Misti | 01'17''24 | 01'19''83 | 25/09/2020 - Vilnius Cup (Vilnius, LTU) - 1° Day |